Türk futbolunun 41. başkanı Yıldırım Demirören

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Yıldırım Demirören niyeti bozdu;"Benim oldu TFF,binicem üstüne vurucam kırbacı vurucam kırbacı. Babam çok zengin benim"

AmqcJfpCAAEMloj.jpg

İşte olay budur :D :D

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Şimdi bir bakan düşünün, görevi döneminde yemediği nane kalmamış. Adam başbakan oluyor, bir bekleyin icraatlerini görelim dense ne dersiniz? En iyi ihtimal hadi oradan dersiniz. Durum aynen budur. Ne icraatinden bahsediyorsanız Allah aşkına, icraatlerini tüpçülükte göstersin, Türk futbolunu da rahat bıraksın. Parası olan herkesin oyuncağı mıdır bizim futbolumuz? Gerekirse Avrupa'ya gitmeyiz diyen, soruşturmada adı geçen bir kulübün başkanının Türk futbolunun başına geçmesi hepimizin ayıbıdır. İcraatlerini bekleyelim demek de olsa olsa şakşakçılıktır başka bir şey değil.

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Hayırlı olacağını görücez mi bakalım.

TheJoker

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Tüm yorumları okudum, tek söyleyecek lafım vardır. Türk futbolunun başı sağolsun.

musabbu

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bu kadar düşmeyin ya yazıktır. Aziz Yıldırım'ı ben de sevmem ama insanın engeliyle dalga geçmek çok ağır kaçıyor. Topal yada kör biriyle dalga geçmekten farkı yok bence bunun.

Ayrıca siteye beğen butonun yanına beğenemedi butonu lazım.
Aslında bakarsan haklısın. Adam bizde nasıl bir nefret uyandırdıysa artık.
Şahsen bende kendime yakıştıramadım.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
TFF'de görev dağılımı yapıldı!

Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı'na Zekeriya Alp getirildi. Yardımcılığını ise Yüksel Okçuoğlu yapacak.

Tahkim Kurulu Başkanlığına ise Engin Tuzcuoğlu getirildi.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu Başkanı Halit Fahri Gültekin, görevine devam edeceği belirtilirken, kurul üyeleri değişecek.