Türk Bir Dev (2017)

o_asy

Doçent
Reaksiyon puanı
0
''Türk Birliğine İnanıyor ve Onu Görüyorum'' Mustafa Kemal ATATÜRK.

Paylaşım için teşekkürler Darklady.

g-han

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
biri direk link verebilirmi ben göremiyorumda.şimdiden teşekkürler

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
@DarkLady kodlamadan direk youtube linki koyarsan forumda gözükecektir video, şuan erişilmiyor.

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
özür arkadşlar yanlışlıkla silmişti linki

kullanıcı

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler DarkLady, daha fazla geç olmadan bu iş gerçekleşmeli. ^^

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Teşekkür ederiz. Geç kalınmış ancak Acil olarak Kurulması gereken bir birliktelik. Bu Konuda Üstüme Düşeni yapmaktan Çok Büyük Onur ve Gurur Duyarım...

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Güzel bir çalışma.

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
kullanıcı dedi ki:
Teşekkürler DarkLady, daha fazla geç olmadan bu iş gerçekleşmeli. ^^
rica ederim.
umarım bu proje hayata geçerde bölmeye çalışanlara kapak olur

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Çalışmayı çok beğendim,
Bizimle paylaşmandan dolayı da ayrıca teşekkürler..

JuLiuSiuS

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Dün izleyip yorum yazmayı unutmuşum gece vakti uykusuzluktan, bunlar yıllardır düşünülen şeyler ve doğru şeyler, harekete geçirilirse videodaki belirtilen şeylerin olma ihtimali var ve bu fikrin gerçekleştirilmemesi için de hiçbir engel yok

Teşekkürler DarkLady

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Çalışma çok iyi ve detaylı.Teşekkürler,malesef bazı gerçklere uyanmamız gerekiyor artık.

ridvan1452

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Siz bunu yayın Türkiye zaten sizin arkanızda isallah olur bole bisey

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ddddgw8zo8.png

video da birşey gözüme çarptı. Türk Birliğinden bahsediliyor.Ortak dil, ortak kültür diyoruz ama Republic of Turkey diye ben Türkçe cümle bilmiyorum. Ne zaman dan beri ortak dilimiz ingilizce oldu.

Reallist

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Turgur Özal = Türk Birliği Kurmaya Çalıştı ... Allah Rahmet Eylesin
Necmettin Erbakan = Arap Birliği Kurmaya Çalıştı... Partisi Kapatıldı
R.Tayyip Erdoğan = Avrupa Birliğine Girmek için Çalıştı... Kapatma İle Karşı Karşıya

Kısacası bizi büyütmeyecekler. Bu ülkede bizim gibi görünen ama bizden olmayan bir elit kesim vardır. Onlar tarafından kontrol ediliyoruz.

Şuçlu sadece devlet değil biziz.. Çuvaldızı kendimize batırmak lazım. Ülkede kayıt dışı ekonomi ile iş yapmayan yan gelip yatan memur ve işciler ile Devlete zarar verenlerde biziz. Kısa yoldan köşeyi dönme fikriyle hem halkımızı hemde devletimizi dolandıranda biziz. Eğrileri düzeltmek için kılımızı bile kıpırdartmıyanda biziz. Ülkenin batmasına göz göre göre izin verende biziz.

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Ben bu birliğe G.Kore ve hatta Japonya'nında katılmasını isterim

Hatırlarsanız;
ABD, Irak'a girmek isteyip, İncirlik üssünü onlara açmamızı istemişti, Ufaktan bizi tehdit etmeye kalkmıştı,Atom Bombası felan

Bunun üzerine; G.Kore, Türkiye'ye destek olmak için ABD'ye karşı şöyle duyuruda bulunmuştu;

"Bahsettiğiz şey Atom Bombası ise bizdede var!"

Açıkça eğer Türkiyeye savaş açarsanız, Bizde size savaş açarız dedi

Biliyorsunuz, G.Kore şuan bu Dünyada varsa, Biz Türkler sayesinde var(Kore Savaşı)

Japonya'yı istememin sebebi; Bizim bu birliği kuramamamız için ellerinden geleni yapmak isteyecek olan ABD-AB 'dir(Barış Dünyasına tehdit falan dicekler)

ABD'nin Dünyadaki En Büyük Düşmanı Japonya'dır
(ABD'nin Japonyadaki Hiroşima ve Nagazaki'ye attığı Atom Bombaları hatırlatılır !!!)
Japonlar şu şekilde Yemin ettiler duymuşsunuzdur belki:

"Biz Teknolojide okadar ilerleyeceğiz ki, ABD'yi İnsansız Robotlarla vuracağız, Bugün sakat doğan çocuklarımızın hesabını mutlaka soracağız"

Japonya ve Amerika Teknoloji atışması
Amerika: Parmaktan daha küçük bir araba yapıp Japonyaya gönderir
Japonya: Arabayı inceler inceler, Arabanın Teybinin eksik olduğunu farkeder, Arabaya teyip takıp, Amerika'ya gönderirler
Amerika: Daha küçük bi araba yapar ve bu kez Teybinide içine koymuştur, Teybin sesini açar ve Japonyaya gönderir
Japonya: Daha küçüğünü yapar, Teybinide koyar Amerikaya gönderir
Bu kez
Amerika: Saçtan bile daha ince bir ip yapar, Bunu paket yapıp, Japonyaya gönderir
Japonya: Daha incesini yapar ve Amerikaya gönderir
Amerika: Bununda incesini yapar, Japonyaya gönderir
Japonya: Hem daha incesini yapar, Hemde bu gözle görülmeyen ip'i delik deşik yapar ve Amerika'ya gönderir
Amerika Pes eder, Atışma biter
-------------

Ayrıca şu Çekik Gözlüleri oldum olası kendime yakın hissetmişimdir, Onlardada bi Türk kanı var diye düşünüyorum (Japon kızlarından bahsetmiyorum LaN ^^ )

İlla birliğe katmamız gerekmez, İttifak gibi bişeyde olabilir, Ama birbirimize her yönden destek olmak şartıyla! Birbirimizi kardeş gibi görmek şartıyla(Onlar bizi zaten kardeş gibi görüyor !!!,ama Biz hep şöyle deriz,Türk'ün Türkten başka Dostu yok)

G.Kore ve Japonya'ya böle bi teklifte bulunulsa, Çok Büyük bi ihtimalle kabul ederler, Ortak Düşman belli! Ben buna göre düşünüyorum, İlla bu şekilde olması gerekmez alternatifler bulabiliriz

Ortak Noktamız Amerika Düşmanımız, Yani eğer bi sorun çıkarsa, Bizimle gerçekten, Seve seve savaşacak olan ülkelerden bahsediyorum, O gün! bize dokunacak bu Yılanın(ABD-AB) Yarın onlara(G.Kore,Japonya) dokunacağını adları gibi biliyorlar

Not: "O gün!" diye bahsettiğim gün, Biz bu birliği kurmamamız için Bazı ülkelerin bize engel olacakları, hatta savaş açacakları gündür,Bu yüzden Eski Dostları unutmasak daha iyi bi birlik olur diyorum, Dostlarımızıda bu birlikten mahrum etmiyelim bile diyorum,Çünkü onlarda artık bu çatı altında olucaklar,Dayanışma olucak, Diğer Türk Devletlerini bilmem ama Türkiye'nin ne kadar cömert bi ülke olduğunu bilmeyen yok,Bu Güveninde boşa çıkartılmamasını istiyorum !!! Kalleşten Türk olmaz

Alternatifler var, O yüzden tartışmaya girmeyelim de diyorum, Ben sadece fikir koydum, Birlik olmadan bu Çemberden kurtulmamız çok zor
Ne yazık ki, "Fu*k Bush" demekle olmuyor! İcraat varmı İcraat! :* :]

Bu arada Türkiye ile G.Kore arasında çok büyük bi dostluk olabilir,Onlar buna zaten hazır,
97 depreminde, G.Kore bize çok büyük yardımlarda bulunmuştur, Buda yetmemiş, G.Kore'nin çok Ünlü bir Süper Market'i 24 saatliğine Tüm Fiyatlara %100 (hatta belki %200 idi) zam yapmış, Ve elde edilen para Türkiyeye yardım olarak gönderilicek diye!, Süper Markette büyük bir İzdiham yaşanmış

Biz eğer bu Birliği kurmak istersek bahsettiğim ülkeler olmadanda kurarız, Ben alternatif koydum okadar(Bu benim düşündüğüm bişey), Ama yeterki şu birliği kuralım, bu böyle lafla kalmasın istiyorum, Bu Birliğini kuralım istiyorum, Zaten aslında kurulu ama sadece daha 12. Toplantımızı yaptık, Dayanışma istiyorum, Nasıl kalkınırız, Bunun planını yapsınlar, Birbirlerine bi selam vermeye korkuyorlar daha, illa el sıkışacaklar, Ulan Türksünüz be, Kan kardeşsiniz, Sen samimiyetini göstermessen o samimi olmazki, Bi atılım yapsınlar artık

İyi zamanlar

ridvan1452

Profesör
Reaksiyon puanı
1
lazuri dedi ki:
ddddgw8zo8.png

video da birşey gözüme çarptı. Türk Birliğinden bahsediliyor.Ortak dil, ortak kültür diyoruz ama Republic of Turkey diye ben Türkçe cümle bilmiyorum. Ne zaman dan beri ortak dilimiz ingilizce oldu.

Evet bu arkadasa bende katılıyorum neden Türkcr deyil

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
lazuri ve ridvan1452
Neden hep biyerde takılıyorsunuz, Çünkü ordaki herkesin türkçesi farklı olabiliyor, Azerbaycan dili ile Türk dil'i aynı mı, Ayrıca ordaki herkesede kulaklık verilmiş, Bisürü Tercüman mevcut, Ve genel olarak, Tüm Dünyanın kabul ettiği ortak dil İngilizce kullanılıyor
Bu kadar basit

Eğer sen bişeyleri yabancılardan gizleyelim diyorsan bilki onlarda senden bişeyleri gizlemeyi becerir, Bilgisayar'ı sadece Bulan ülke kullanabilseydi yani kopyalanması yasak olsaydı ne olurdu, Sen şuan şuan orda oturmazdın, Bazı şeylerin ortağıyız bu bilindik bişey
Bişeyleri gizlemek derken yanlış anlaşılmasın gizlenilecek şeyler, Anlaştırılmadan gizlenir

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bir yere takıldığım yok. ortak dilden bahsediyoruz ama biz birbirimizi anlamıyoruz ve birbirimizle iletişim kurmak için ingilizce yi kullanıyoruz. tamam ingilizce dünya dili olabilir ama Türk dünyası toplantısından bahsediyoruz. Türk Cumhuriyetlerinin bir arada olmasını istiyoruz. Dünyada 250 milyon insan Türkçe konuşuyor diyoruz ama kendi birliğimiz de ingilizce iletişim kuruyoruz benim isyanım buna

byhck

Doçent
Reaksiyon puanı
2

buda başka bir örnek.Türk girişimcilerin anlatıldığı yerde kesilen pastada ABD nin ne işi var.Tamam düşünce güzel.Ben buna karşı değilim.Bu birlik kurulursa ve söylenenler yapılırsa çok güzel.Ama bir şekilde de ABD bayrağını artık yaşamımıza sokup,bilinç altımıza yerleştirip,görüpde görmemezlikten gelmemiz sağlanıyor.Ben buna karşıyım.ABD,AB,Rusya... kötülenirken ABD ve Türkiye bayrakları yanyana bir pasta kesiliyor.Bence o bayrak bizim (kanla boyanmış o şanlı) bayrağımızın yanına hiç de yakışmıyor.Yakıştırılmaması gerekiyor.

Ayrıca ülke bayraklarında son kısım boş.Buraya kimin gelmesi planlanıyor?

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7

Lazuri anlatamıyorum, Azerbaycanla Bizim Dilimiz aynı Değil! Ve Dillerimiz aynı değil diye bu birlikten uzak durmamız gerekir mi? Hayır(ne alakası var ki)

Demek istediğim eleştiri yönünüz fazla.

muhtar55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acı_gerçek dedi ki:
Ben bu birliğe G.Kore ve hatta Japonya'nında katılmasını isterim

Hatırlarsanız;
ABD, Irak'a girmek isteyip, İncirlik üssünü onlara açmamızı istemişti, Ufaktan bizi tehdit etmeye kalkmıştı,Atom Bombası felan

Bunun üzerine; G.Kore, Türkiye'ye destek olmak için ABD'ye karşı şöyle duyuruda bulunmuştu;

"Bahsettiğiz şey Atom Bombası ise bizdede var!"

Açıkça eğer Türkiyeye savaş açarsanız, Bizde size savaş açarız dedi

Biliyorsunuz, G.Kore şuan bu Dünyada varsa, Biz Türkler sayesinde var(Kore Savaşı)

Japonya'yı istememin sebebi; Bizim bu birliği kuramamamız için ellerinden geleni yapmak isteyecek olan ABD-AB 'dir(Barış Dünyasına tehdit falan dicekler)

ABD'nin Dünyadaki En Büyük Düşmanı Japonya'dır
(ABD'nin Japonyadaki Hiroşima ve Nagazaki'ye attığı Atom Bombaları hatırlatılır !!!)
Japonlar şu şekilde Yemin ettiler duymuşsunuzdur belki:

"Biz Teknolojide okadar ilerleyeceğiz ki, ABD'yi İnsansız Robotlarla vuracağız, Bugün sakat doğan çocuklarımızın hesabını mutlaka soracağız"

Japonya ve Amerika Teknoloji atışması
Amerika: Parmaktan daha küçük bir araba yapıp Japonyaya gönderir
Japonya: Arabayı inceler inceler, Arabanın Teybinin eksik olduğunu farkeder, Arabaya teyip takıp, Amerika'ya gönderirler
Amerika: Daha küçük bi araba yapar ve bu kez Teybinide içine koymuştur, Teybin sesini açar ve Japonyaya gönderir
Japonya: Daha küçüğünü yapar, Teybinide koyar Amerikaya gönderir
Bu kez
Amerika: Saçtan bile daha ince bir ip yapar, Bunu paket yapıp, Japonyaya gönderir
Japonya: Daha incesini yapar ve Amerikaya gönderir
Amerika: Bununda incesini yapar, Japonyaya gönderir
Japonya: Hem daha incesini yapar, Hemde bu gözle görülmeyen ip'i delik deşik yapar ve Amerika'ya gönderir
Amerika Pes eder, Atışma biter
-------------

Ayrıca şu Çekik Gözlüleri oldum olası kendime yakın hissetmişimdir, Onlardada bi Türk kanı var diye düşünüyorum (Japon kızlarından bahsetmiyorum LaN ^^ )

İlla birliğe katmamız gerekmez, İttifak gibi bişeyde olabilir, Ama birbirimize her yönden destek olmak şartıyla! Birbirimizi kardeş gibi görmek şartıyla(Onlar bizi zaten kardeş gibi görüyor !!!,ama Biz hep şöyle deriz,Türk'ün Türkten başka Dostu yok)

G.Kore ve Japonya'ya böle bi teklifte bulunulsa, Çok Büyük bi ihtimalle kabul ederler, Ortak Düşman belli! Ben buna göre düşünüyorum, İlla bu şekilde olması gerekmez alternatifler bulabiliriz

Ortak Noktamız Amerika Düşmanımız, Yani eğer bi sorun çıkarsa, Bizimle gerçekten, Seve seve savaşacak olan ülkelerden bahsediyorum, O gün! bize dokunacak bu Yılanın(ABD-AB) Yarın onlara(G.Kore,Japonya) dokunacağını adları gibi biliyorlar

Not: "O gün!" diye bahsettiğim gün, Biz bu birliği kurmamamız için Bazı ülkelerin bize engel olacakları, hatta savaş açacakları gündür,Bu yüzden Eski Dostları unutmasak daha iyi bi birlik olur diyorum, Dostlarımızıda bu birlikten mahrum etmiyelim bile diyorum,Çünkü onlarda artık bu çatı altında olucaklar,Dayanışma olucak, Diğer Türk Devletlerini bilmem ama Türkiye'nin ne kadar cömert bi ülke olduğunu bilmeyen yok,Bu Güveninde boşa çıkartılmamasını istiyorum !!! Kalleşten Türk olmaz

Alternatifler var, O yüzden tartışmaya girmeyelim de diyorum, Ben sadece fikir koydum, Birlik olmadan bu Çemberden kurtulmamız çok zor
Ne yazık ki, "Fu*k Bush" demekle olmuyor! İcraat varmı İcraat! :* :]

Bu arada Türkiye ile G.Kore arasında çok büyük bi dostluk olabilir,Onlar buna zaten hazır,
97 depreminde, G.Kore bize çok büyük yardımlarda bulunmuştur, Buda yetmemiş, G.Kore'nin çok Ünlü bir Süper Market'i 24 saatliğine Tüm Fiyatlara %100 (hatta belki %200 idi) zam yapmış, Ve elde edilen para Türkiyeye yardım olarak gönderilicek diye!, Süper Markette büyük bir İzdiham yaşanmış

Biz eğer bu Birliği kurmak istersek bahsettiğim ülkeler olmadanda kurarız, Ben alternatif koydum okadar(Bu benim düşündüğüm bişey), Ama yeterki şu birliği kuralım, bu böyle lafla kalmasın istiyorum, Bu Birliğini kuralım istiyorum, Zaten aslında kurulu ama sadece daha 12. Toplantımızı yaptık, Dayanışma istiyorum, Nasıl kalkınırız, Bunun planını yapsınlar, Birbirlerine bi selam vermeye korkuyorlar daha, illa el sıkışacaklar, Ulan Türksünüz be, Kan kardeşsiniz, Sen samimiyetini göstermessen o samimi olmazki, Bi atılım yapsınlar artık

İyi zamanlar

Amma sallamışsın. Bölgesel dengelerden habersiz kulaktan dolma bilgilerle yalan yanlış şeyler yazıyorsunuz. Hiç g.kore abd ye savaş açar mı? Aklınız alıyor mu hiç. G.kore abd nin desteğini kaybettiği anda çin, kuzey kore ve rusya tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Aynı şekilde japon ekonomisi ve abd ekonomisi birbirine bağımlıdır. Birinde işler ters gittimi öbürküde ondan etkilenir. Yok japonlar yemin etmişmişde falanmışda. Bırakın bunları tarihten haberiniz olmadan konuşmayın. Başka insanlarıda yanıltmayın. Ayrıca Türk birliği ni kurabilmeniz için Rusyayı ve çini devirmeniz gerekir. Bunu başarabilseniz bile sizin güçlü olmanızı istemeyecek o kadar çok devlet varki. Örnek abd.

Şunuda eklemek istiyorum Türkiye de nükleer silahlara sahiptir. Dünyanın en karmaşık coğrafyasında bulunan bir devletin nükleer,kimyasal ve biyolojik silahlara sahip olmadığını düşünmek biraz saçma olur.

lazuri

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ben bu birliğe karşı değilim fakat o zaman anlatılan yanlış 250 milyon insan türkçe konuşuyor diyoruz ve birbirimizi anlamıyoruz asıl demek istediğim nokta bu. ikincisi bu birliği en çok isteyenlerden biriyim keşke olsaydı. zamanında Ulu Önder de bunu ifade etti. Turgut Özal da Alparslan Türkeş in de bu yönde çalışmaları oldu keşke olsa böyle bir birlik ama bahsedildiği gibi Amerikanın mandası altından kurtulmamız gerekiyor. kendi benliğimize sahip çıkmamız gerekiyor.

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yuhh be sanki yazdığım herşeye karşıymışsın gibi hepsini birden alıntı yapmışsın, Ben o G.Kore'nin ABD'ye söylediği sözü kendim duydum haberde, O kadar eminim, Tayyip Erdoğan, İncirlik Üssünün kullanılmasını istememişti ilkinde, Abd hafiften tehdit edince, G.Kore'de öyle söyledi, O haber beni okadar ilgilendirmişti ki, Show tv yada Atv vermişti haberi,Ayrıca japonların yaptığı o yemini bi araştır, Nerde sorsan bu yeminden bahsedecek birileri çıkar, ve Eğer çıkarsa bilki, ya birileri yalan söylüyor ayrıca ben, yada sen bilmiyorsun, Basında buna pek raslamadım doğru ama zaten taa ne zamanın haberi, Mesela arkadaşlarına sor bunu bilen birileri vardır, Ben birçok sefer bu yemini duydum ama internette bakmadım hiç
Ama bak şöle bi özetleme buldum, Yinede intikam yemininden bahsetmiyor ama bi oku
http://www.sansursuz.com/haberler/t...zar.asp?articleid=12082&zoneid=7&y=33

Çok fazla araştırmana gerek yok, Yakın çevrendeki insanlar bile bunu bilir,Çünkü benim biliyor, Eskilere sor, Sana kaynak veriyim dedim ama tam bi bilgide bulamadım nette, Hadi diyelim olmamış onu bırakalım ozaman, Alternatifler var dedim,Ayrıca okadar bilgiyede sahip değilim, Bu birliğe engel olurlar diyosun, hayır bence olmazlar, Rusya artık ABD'nin ne mal olduğunu biliyor,Çin'de biliyor
Sana desemki ABD uzaya silah yerleştiricekti,Dünya barışını sağlamak için, Rusya ve Çin engel oldu desem ama bu kez buna kaynak buldum, Bak sende görüyorsun haber eskidikçe kaynak yokoluyor

Arama Motoru
http://search.conduit.com/Results.a...eOrigin=3&SelfSearch=1&ctid=CT1174300
Arama motorunda alttarafta bu kaynak var,Yani eskidiği için altta,Belkide haber zamanla google'dan silinmişmi ne yapmış,Yada parası ödenmemiştir
http://www.mynak.com/forum/cin-ve-rusya-dan-uzay-silahlari-uyarisi-t3079.html

Hem bu Türk birliği zaten kurulu değilmi sadece, Bi takım esasları tamamlicaz okadar, Neden bu kadar umutsuzluğa sokuyorsun ki
Japonya, ABD'nin düşmanı değil,Diyorsun bak şimdi buna emin olamadım ama G.Kore'nin o sözü söylediğini ben zaten kendim izledim haberi Senin demene inanmam, Senin yanlışın var o konuda, Benim yok, ama kaynak bulamıyorum,sende haklısın, babamla beraber izledim ben o haberi, Ben G.Kore'nin kesin olarak o sözü söylediğine eminim

E tabi sokak tarzıyla konuştum bide Profosor olucam |) burda kaynak şarttı unuttum,Sende haklısın

muhtar55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acı_gerçek dedi ki:
Yuhh be sanki yazdığım herşeye karşıymışsın gibi hepsini birden alıntı yapmışsın, Ben o G.Kore'nin ABD'ye söylediği sözü kendim duydum haberde, O kadar eminim, Tayyip Erdoğan, İncirlik Üssünün kullanılmasını istememişti ilkinde, Abd hafiften tehdit edince, G.Kore'de öyle söyledi, O haber beni okadar ilgilendirmişti ki, Show tv yada Atv vermişti haberi,Ayrıca japonların yaptığı o yemini bi araştır, Nerde sorsan bu yeminden bahsedecek birileri çıkar, ve Eğer çıkarsa bilki, ya birileri yalan söylüyor ayrıca ben, yada sen bilmiyorsun, Basında buna pek raslamadım doğru ama zaten taa ne zamanın haberi, Mesela arkadaşlarına sor bunu bilen birileri vardır, Ben birçok sefer bu yemini duydum ama internette bakmadım hiç
Ama bak şöle bi özetleme buldum, Yinede intikam yemininden bahsetmiyor ama bi oku
http://www.sansursuz.com/haberler/t...zar.asp?articleid=12082&zoneid=7&y=33

Çok fazla araştırmana gerek yok, Yakın çevrendeki insanlar bile bunu bilir,Çünkü benim biliyor, Eskilere sor, Sana kaynak veriyim dedim ama tam bi bilgide bulamadım nette, Hadi diyelim olmamış onu bırakalım ozaman, Alternatifler var dedim,Ayrıca okadar bilgiyede sahip değilim, Bu birliğe engel olurlar diyosun, hayır bence olmazlar, Rusya artık ABD'nin ne mal olduğunu biliyor,Çin'de biliyor
Sana desemki ABD uzaya silah yerleştiricekti,Dünya barışını sağlamak için, Rusya ve Çin engel oldu desem ama bu kez buna kaynak buldum, Bak sende görüyorsun haber eskidikçe kaynak yokoluyor

Arama Motoru
http://search.conduit.com/Results.a...eOrigin=3&SelfSearch=1&ctid=CT1174300
Arama motorunda alttarafta bu kaynak var,Yani eskidiği için altta,Belkide haber zamanla google'dan silinmişmi ne yapmış,Yada parası ödenmemiştir
http://www.mynak.com/forum/cin-ve-rusya-dan-uzay-silahlari-uyarisi-t3079.html

Hem bu Türk birliği zaten kurulu değilmi sadece, Bi takım esasları tamamlicaz okadar, Neden bu kadar umutsuzluğa sokuyorsun ki
Japonya, ABD'nin düşmanı değil,Diyorsun bak şimdi buna emin olamadım ama G.Kore'nin o sözü söylediğini ben zaten kendim izledim haberi Senin demene inanmam, Senin yanlışın var o konuda, Benim yok, ama kaynak bulamıyorum,sende haklısın, babamla beraber izledim ben o haberi, Ben G.Kore'nin kesin olarak o sözü söylediğine eminim

E tabi sokak tarzıyla konuştum bide Profosor olucam |) burda kaynak şarttı unuttum,Sende haklısın

Her duyduğumuza inanırsak oooooh daha çok işimiz var. Onu sorarsan israil de barış için uğraş veriyor. Peki gerçekten öyle mi? Hayır. Abd ırak a barış götürmek, demokrasi götürmek için gittiğini söylüyor inandın mı? Heryerde bu tür bilgiler var. Her okuduğunuza inanmayın. Her duyduğunuza inanmayın. Bana halen çevrendekilere sor diyorsun nerden bilsinler?

Hiroşima ve nagazaki ye atılan atom bombalarından önce Japonya nın tokyo ve büyük birkaç şehrine daha abd bir dizi bombardıman gerçekleştirdi.Özel yapım bombalarla binlerce insan telef edildi.Bu tam bir soykırımdı. Ama nedense Japonlar üzerinden yaklaşık 50 sene geçmiş olmasına rağmen halen bu olaylara kayıtsız neden dersin? Bir yemin etmiş olsalar bugün bu kadar içli dışlı olurlar mıydı. Bizim ülkemizi işgal etmek için her türlü adiliği yapanların birliğine girmeye çabalamıyormuyuz biz. Geçmişteki savaşları katliamları unuttuk hristyan birliğine katılmaya çalışıyoruz. Aynı şey japonlar içinde geçerli.Unutulur kardeşim unutulur.

Devletler intikam için değil halklarının refahı ve güvenliği için vardır. Abd bugün Japonlar için bir tehlike oluşturmadığı gibi tam anlamıyla ekonomik ve askeri güvence teşkil ediyor. Neden en yakın müttefiğine silah doğrultsun.

İlk mesajımda söylemeye çalıştığım şey tam olarak şu aslında: Asya nın doğu kısmı iki farklı ittifak var. Birincisi K.kore,çin ve rusya. İkincisi ise G.kore,Japonya ve abd. Abd çıkarları söz konusu olduğu için hem g.kore yi hemde Japonya yı destekliyor. Çin ve rusya da kendi çıkarları için k.koreyi destekliyor.Burada bir kilit ve bir denge var. Bu denge gereği ortaklar birbirlerine savaş açmaya cesaret edemezler. G.kore Türkiye yi savunabilir. Biz onları zamanında nasıl kahramanca savunmuşsak onlarda ellerinden geldiğince bizi savunur. Ama bizim için topraklarının işgal edilmesine göz yumamazlar.

Hadi diyelim ki sizin dediğiniz gibi olsun. Şimdi şunu sormak istiyorum asyadaki türki cumhuriyetlerin bize katılacağını nerden biliyorsunuz. Belki onlar hiç böyle düşünmüyorlardır. Daha kendi ülkemizdeki birkaç grublara güç yetiremezken ordakilere nasıl söz geçiricez.

Rusya dan hakimiyeti altındaki Türki yönetimleri serbest bırakmasını nasıl istiyecez? Hangi güçle? Çin in hakimiyeti altındaki bölgelerde yaşayan kardeşlerimizi çin zulmünden nasıl kurtaracaz nasıl?

Yeterince silahımız, paramız ve insani gücümüz var mı?(Rusya Putin iktidarı ile birlikte eski gücüne kavuşmuş durumda. Çin zaten söylemeye gerek yok. Düşmanlarımız yeterince dişli)

Savaşsız çatışmasız amacımıza ulaşmamız imkansız gibi birşey. Birilerinden destek almamız şart. Peki kim bu desteğini isteyebileceğimiz devlet Abd mi? Aman kalsın.

Bu ülkede düzeltilmesi gereken o kadar çok ŞEY var ki. Bunlar temizlenmeden bırakın Turan kurmayı, okeye dörtlü bile kuramayız. O yüzden hayal kurmayın. Sadece gerçekleştirebileceğiniz şeylerin peşinden gidin. O birliği kurmayı başardığımız zaman herşey bizim istediğimiz gibi olacak mı bakalım?

Şunu söylemek isterim bende böyle bir birliğin kurulmasını isterim. Ama bunun için gerekli hiçbirşey elimizde yok. En önemlisi adam akıllı bir lider yok.
Bu işler o kadar kolay değil. Hadi birlik kuralım lay lay lom diyerek olmuyor. Çok zaman ve çalışma ister. Bilmem anlatabildim mi?

Neyse tekrar cevap yazmıyorum. Konu sapıyor çünkü. Herkesin görüşlerine saygılıyım. Sadece yanlış olduğunu düşündüm şeylere müdahale etmek istedim. İlk mesajımda biraz sert bir giriş yapmışım. İş stresine verin.Kusuruma bakmayın.

Burda tokyo katliamı ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz:
http://people.sabanciuniv.edu/ficici/

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
bence avrupa birliğinden çok daha önemli madem türküz önce kendi içimizde birlik olup birbirimize sahip çıkmalıyız!

Son mesajlar