Turbox ve İzoly Tuzağı

Reaksiyon puanı
106
daha demin bir videoya denk geldim ve sinirlerim alt üst oldu yorumlardaki bazıl aveller babalarının malıymış gibi izoly'i savunmuş adamı vazgeçirmeye çalışmışlar fakat olmamış bizim milletimiz dolandırılmayı HAK EDİYOR adam gerçekten babasının malı gibi savunmuş işte benim abim pc mühendisi bu çok iyi oldu fln demiş pc 3-4 gunde gelcek demişler buna 3 haftada gelmiş diyoki coronadan diyo ben gerçekten üzüldüm birde insanlara alın alın diye tavsiye veriyor zula ultrada 300fps diyor kesin alın diyor 2 ay sonra 30 fps'lere şükür edicek fakat haberi yok lütfen herkez vericeğim linkten yusuf hampolat adlı kişinin yorumuna gelen 105 yanıtıda okuyunuz üşenmeyin turb*k ve izoly ALMAYIN ALDIRMAYIN!!!

Bahsettiğim link:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sinirimi bozan birşeyde videodaki arkadaş yanıtlarda bu pc'yi savunmuş demişki ''fiyat bu olunca en iyi f/p ürünü'' demiş bunlara ne yedirip içiriyorlar veya beyinleri nasıl yıkandı veyahut bunlara kaç para veriyorlar

Son düzenleme:

dogukan_t15

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
İzolyde adamların kullandığı en fazla işlemci nesli 3.yada 4. Nesil ama yüzde 90 1.nesil işlemci kullanıyorlar .

Yok 3.1 yok 3.4 GHz hikaye bunlar işlemci nesli 1. Olduktan sonra 3.4 GHz işlemciden verim alamazsın.

İzoly turboxa göre bir tık daha önde arada rx 550 falan kullanıyorlar grafik kartında ama facia ve enayilik olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Adamların taktiği görsel olarak güzel görünen klavye ve kulaklık koyuyorlar , bilgisayardan anlamayan anne babalar ya da çocuklar heveslenip alıp pişman oluyorlar.

Bunlara sıfır diye 1500 2500 verene kadar sadece ikinci el bir set dizmek daha mantıklı .

Reaksiyon puanı
106
İzolyde adamların kullandığı en fazla işlemci nesli 3.yada 4. Nesil ama yüzde 90 1.nesil işlemci kullanıyorlar .

Yok 3.1 yok 3.4 GHz hikaye bunlar işlemci nesli 1. Olduktan sonra 3.4 GHz işlemciden verim alamazsın.

İzoly turboxa göre bir tık daha önde arada rx 550 falan kullanıyorlar grafik kartında ama facia ve enayilik olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Adamların taktiği görsel olarak güzel görünen klavye ve kulaklık koyuyorlar , bilgisayardan anlamayan anne babalar ya da çocuklar heveslenip alıp pişman oluyorlar.

Bunlara sıfır diye 1500 2500 verene kadar sadece ikinci el bir set dizmek daha mantıklı .
Kesinlikle katılıyorum