TurboNet Henüz Hazır Değil

Bu konuyu okuyanlar

afterdinner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar TurboNet'e e-posta atarak hizmet verdikleri yerleri, altyapinin kendilerine mi ait oldugunu, wimax calismalarini ve buna benzer bir kac soru daha sordum. Yanit olarak sanirim herkese gonderilen standart postayi gonderdiler. Yine de TTNet'in karsisinda boyle bir rakip gormek beni oldukca memnun etti. Bence kablo altyapisi kurmak yerine regulasyon sorununun ustune gidip (3.5 Ghz bandinin Telekom tarafindan bosaltilmamasi vs.) bir an once wimax getirseler daha hayirli olacak ama neyse;) Iste yanitlari:

"İyi Günler;

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

TurboNet Şubat 2007 tarihi itibariyle Marmara Bölgesi için almış olduğu alt yapı işletmeciliği ruhsatı kapsamında bireysel müşterilere hizmet vermek üzere kendi kablo altyapısını kurarak ADSL2+ hizmeti vermeye başlamıştır. Şu an için sadece İstanbul’da belli pilot yerlerde kurulan bu altyapı, Türk Telekom’dan bağımsız olarak TurboNet’in kendi altyapısıdır.

Şu an için belirtmiş olduğunuz adreste hizmet veremiyoruz. TurboNet olarak altyapı çalışmalarımızı bölgenizde tamamlandığımızda müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile formda belirtiğiniz iletişim bilgileri kullanılarak sizlerle irtibata geçilecektir.
Saygılarımızla"

3mr3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1-2 sene içinde turbo gibi gelir...

revix

Asistan
Reaksiyon puanı
0
turbo net gelene kadar adlsve adsl2 kalkar be
fiber optik türkiyede üretilir ama türkiye bakıra devam bu kafayla devam
bizimkilerde cok uyuşuk be abi
millet uzaya gider muhabbeti yaparlar yan gelip yatarlar

vlk4n

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yakında ttnet te hız artımına gidecek merak etmeyin

AtakaN

Doçent
Reaksiyon puanı
3
turk telekom (ttnet degıl) fıberoptık donusum ıslemını baslatıyor.
kı ben turk telekom sevmeyen olarak sabırsızlıkal beklıyorum.

bu arada aklıma gelmısken anlatayım bır gun ttnete maıl attım bıras sonra bır maıl geldı. vaybe ne hızlı dıye ıcımden gecırdım ama okuyunca sok oldum. turkıyenın bılısım konusudakı tekel saglayıcısınan gelen cevap. uzgunuz gonderdıgınız kısının posta kotası dolu oldugundan maılınız ıletılememıstır .d :D

cok gulmustum

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar gerçekten çok pahalı bır durum bu fıberoptık dalgasın döşemek falan türk telekom bakmayaın bellı bır sıstemı vardı aynı anda butun turkıyede yarım yamalak bır hızmet verdı turbo net tamamen kendı sıstemını kuruyor dusunun artık 19 boylam arasına giren bir ülkeyiz kolay mı kablo yetiştirmek binlerce km...bırakın biraz zaman geçsin

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Kriptograf dedi ki:
arkadaslar gerçekten çok pahalı bır durum bu fıberoptık dalgasın döşemek falan türk telekom bakmayaın bellı bır sıstemı vardı aynı anda butun turkıyede yarım yamalak bır hızmet verdı turbo net tamamen kendı sıstemını kuruyor dusunun artık 19 boylam arasına giren bir ülkeyiz kolay mı kablo yetiştirmek binlerce km...bırakın biraz zaman geçsin

Yoksa sen turbo net'in çalışanı filansın da bizden mi gizliyorsun? :# :D

Kalpazan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok ama objektif bakış anlayışını fazla abartmış olabilirim :)