Tuneup Utilities 2010 9.0.4600.3

Bu konuyu okuyanlar

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Boxshot_TUU_2011_3D_397x595_right.png

TuneUp Utilities 2011 10.0.2011.65

http://www.tune-up.com/services/whats-new/tuu2011/

Basit ayarlamalarla bilgisayarın performansını artırmayı her kullanıcı ister. TuneUp Utilities en yeni teknolojilere göre güncellenen 2011 sürümüyle devreye girerek Windows işletim sisteminizi optimize ediyor ve performansını artırıyor. Program bilgisayardaki problemleri çözmekten, kurduğu basit araçlarla daha etkin bir işletim sistemine kavuşmanıza kadar gereken her türlü işlemi tek bir kontrol panelinden denetlemenizi sağlıyor.

nic_ufuk

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Türkçe olmadan kullanmam bunu birsürü Türkçe alternatif var..

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Adı üstünde ''alternatifler''. Bu programın alternatifleri. Çince olsa bile şart. Ayrıca Türkçe dil desteği olmaması da bizim ayıbımız. Tuneup'a tercüme edilmiş dil paketi yolladık da onlar mı yayınlamadı. Daha önce biryerlerde söyledim yine söyleyeyim; çevirdiği programın hakkında kısmına vesikalık fotoğrafını koyan hanzolar olduğu sürece kimse Türkleri saymaz. Bence bu programın Tr olması da şart değil. Media player, msn falan değil ya. Aç programı diski temizle, kayıt anahtarlarını temizle, diski birleştir, birkaç optimize et. Kapat. Bu kadar.

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Bilgisayara format attıktan sonra kurduğum ilk programlar arasında. Kullanmayanlara tavsiye edilir. :)

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Adı üstünde ''alternatifler''. Bu programın alternatifleri. Çince olsa bile şart. Ayrıca Türkçe dil desteği olmaması da bizim ayıbımız. Tuneup'a tercüme edilmiş dil paketi yolladık da onlar mı yayınlamadı. Daha önce biryerlerde söyledim yine söyleyeyim; çevirdiği programın hakkında kısmına vesikalık fotoğrafını koyan hanzolar olduğu sürece kimse Türkleri saymaz. Bence bu programın Tr olması da şart değil. Media player, msn falan değil ya. Aç programı diski temizle, kayıt anahtarlarını temizle, diski birleştir, birkaç optimize et. Kapat. Bu kadar.

tuneup türkçe çevirdiğinizi ve dil paketi yolladığınızı söylemişsiniz tamamen türkçeye çevirdiyseniz rica etsem bu paketi uploadlayıp bana gönderebilirmisiniz? özel mesaj yoluyla?