Tüm Sdn Halkına Selamlar Ben Geldim

veritas_7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar siteyi zaten 1 yıl kadardır takip ediyorum.Emeği geçen herkese teşekkürler, gayet başarılı bir site tebrikler.

Baktım üyelerde çok sıcakkanlı ortam çok güzel daha fazla kaçırmadan üye oluyım dedim.

15 yaşındayım Nazilli Anadolu Öğretmen Lisesinde okuyorum.Buradaki çoğu kişi benden büyük biliyorum ama hepiniz iyi insanlar olduğunuzdan pek sıkıntı çekeceğimi sanmıyorum.

Neyse artık ben de buralardayım bir aksilik olmadıkça buralarda olmayada devam edeceğim.(ÖSS var tabi 3 sene sonra aksiliğin babası:D)

Her türlü engele karşın yaşamayı seviyorum.Aranızda olduğum için mutluyum.:icon_:(Fazla klişe bir söz oldu ama idare edin artık yeniyim ben:mrgreen:)

CZC

Profesör
Reaksiyon puanı
1
İlk "Hoşgeldin" mesajı benden olsun.. İnşallah sitede kalıcı ve güzel bi tarihin olur..

veritas_7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnş. M@jesty iyi dileklerin için sağol

a4tech

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hoşgeldin.

İstersen kendine bir avatar seçmekle başla, ha? Ne dersin? diycektim ki seçmişsin bile...

veritas_7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hehe sağol çokta çaylak gibi gözükmüyeyim diye hemen biraz araştırdım hallettim o işi :)

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
15 yaşındayım Nazilli Anadolu Öğretmen Lisesinde okuyorum.Buradaki çoğu kişi benden büyük biliyorum ama hepiniz iyi insanlar olduğunuzdan pek sıkıntı çekeceğimi sanmıyorum.

forum kurallarına uydukça ve kimseye hakaret/küfür etmediğin sürece herkes bağrına basacaktır emin ol.yaş farkının problem olduğunu hiç görmedim burada, hatta birkaç üye dışında kimsenin yaşını bile bilmiyorum ben :) hoşgeldin sdn ailesine...

veritas_7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Forum kurallarına uyacağımdan şüpheniz olmasın.Zaten hakaret/küfür gibi davranışları sevmem.Çünkü ben saygı gösterirsem karşımdakininde bana saygılı davranacaktır.Hoşbulduk :)

as66

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Hoşgeldin SDN ye iyi geceler dilerim.:)

veritas_7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tekrardan hoşbulduk :) (malum lise hayatı anca cevap yazabiliyorum) :)

altug14

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hoşgeldin:)
Bizim bu sene Öss var ama biz hala buradayız:D

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
SDN'ye hoşgeldin kardeş.
mutlu, huzurlu, ciddi ama tebessümlü, komik ama düşündürücü paylaşımlar dileklerimi sunarım :D

veritas_7

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hoşgeldin:)
Bizim bu sene Öss var ama biz hala buradayız:D

Valla şimdiden kolay gelsin yoldaş :)
SDN'ye hoşgeldin kardeş.
mutlu, huzurlu, ciddi ama tebessümlü, komik ama düşündürücü paylaşımlar dileklerimi sunarım :D

Hehe sağol iyi dileklerin için çok süperler :D

hoşgeldnn

umarım sen de bizi tanır seversn

İnş. seveceğime inanıyorum hepiniz çok iyisiniz umarım sizlerde beni seversiniz ;)

Hoşgeldin iyi vakit geçirmeni dilerim. =)

Bakalım karşılama çok iyi :icon_: bundan sonrada her şey iyi olur inş. :)

burock

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Vay hoşbulduk açıkcası bir Death Note izleyicisi ile karşılacağım hiç aklıma gelmezdi :surprised:

:) SDN gibi büyük bi camiada Death Note izleyicisi olmaz olur mu ya hatta grup aç Death Note Fan diye üye patlaması yaşarsın grupta :p :D