Öneri Tüm Fiyat Segmentlerine Göre Telefon Önerileri

Konuyu faydalı buluyor musunuz?

• Hayır (Nedenini yorum olarak belirtebilirsiniz.)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    12

grbzz

Revolution
Yönetici
Moderatör
Bu arada S10+ indirimi sona ermiş. 7000 TL'ye geri dönmüş 👎👎
Mesaj otomatik birleştirildi:

Note 10 lite 334bin puan almış, işlemcisinin yanında tasarımıda çok iyi bi telefon ayrıca harmonyos alcak olmasıda brnim için büyük bi artı
O puanlara çok takılmayın derim. Günlük performansa bir etki göstermez.

O puan sadece puan. Önemli olan günlük deneyim ve gram farkları yok. Nova 5T'de o işlemcinin bulunması sadece göz boyama. Orta segment bir telefonla yapabildiğiniz her şeyi Mi Note 10 Lite ile, Realme 7 Pro ile daha iyi bile yapabilirken çok daha fazla para vermeye gerek yok. Nova 5T fiyatını hak etmiyor nokta.
İleriye dönük düşünüldüğünde ben pekde yapabilceklerini düşünmüyorum, hızları yetmez

alpotter

Profesör
Bu arada S10+ indirimi sona ermiş. 7000 TL'ye geri dönmüş 👎👎

O puanlara çok takılmayın derim. Günlük performansa bir etki göstermez.
Bu linkteki 512 GB model. 128 GB olan hala 5099 TL. :)

Güncellik de önemli.
İleriye dönük düşünüldüğünde ben pekde yapabilceklerini düşünmüyorum, hızları yetmez

Stabiliteleri aynı. Yazılımı denk rakipleri ile. Hatta Realme'nin ara yüzü daha bile stabil. Optimizasyonu pek de iyi olmadığı sürece işlemcisi sd 865 bile olsa önemi kalmaz. Aynı iki-3 yıl önceki Xiaomi amiral gemileri gibi.

Ki Huawei'in orta segmentte Samsung'un baya kötü satbilitesinden yazılım anlamında ileri kalır bir yanı da yok.

Demek istediğim, yazılım kalitesi olarak rakipleri ile denk hatta biraz daha geri olduğu için ileriye dönüklük açısından aynılar. Dedim ya, Kirin 980 o telefonda sadece isim.

Haklısınız ztn telefon üreticileride 1 yıl boyunca %20 daha hızlı işlemci yapmak için boşa uğraşıyorlar hiçbi fark yok :)
Bu dediğinizin hiç bir alakası yok.

O işlemci üreticilerin ürettikleri tepe işlemciler amiral gemilerine konuluyor. Çok daha yüksek deneyim sunması için yapılan telefonlara.

Ama Nova 5T sıradan bir orta segment telefon. Tek farkı içindeki işlemci o da deneyimde, daha yüksek bir deneyim vermesi amaçlanmadığı için hiç bir şey fark ettirmiyor.

Bu dediğinizin hiç bir alakası yok.

O işlemci üreticilerin ürettikleri tepe işlemciler amiral gemilerine konuluyor. Çok daha yüksek deneyim sunması için yapılan telefonlara.

Ama Nova 5T sıradan bir orta segment telefon. Tek farkı içindeki işlemci o da deneyimde, daha yüksek bir deneyim vermesi amaçlanmadığı için hiç bir şey fark ettirmiyor.
Antutu sonuçları bu dediğinize pek uymuyor