Tüketiciler FM Radyo İstiyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Tüketiciler FM Radyo İstiyor!

Akıllı telefonların birçoğunda yer alan ancak aktif olmadığı için kullanılamayan FM Radyo için tüketiciler "Telefonuma Bedava Radyo!" kampanyası başlattı. Detaylar haberimizde.

Sizce FM radyo bir hak mıdır?

Son düzenleme:

brknrsln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 2 ilk çıktığında almıştım. Note 3 ve sonrasında çıkan serilerde FM Radyo olmadığı için (bir çok akıllı telefonda olduğu gibi) telefonumu değiştirmek istemedim. Samsung'un güncelleme politikası yüzünden artık samsung almayacağımı da belirtmek isterim. LG G5 ilk çıktığında baktığım ilk şey FM Radyosuydu ve bu özelliğe sahipmiş :) bu yüzden LG G5 almaya karar verdim. Uzun lafın kısası bence FM Radyonun oluşu çok önem arz ediyor ve bir hak olarak görüyorum.

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Sanırım ükemizdeki trt payı başka ülkelerdede var ki radyo koymaya imtina ediyorlar. Teknolojisi çok mu karışık anlamıyorum???
Bence de olsun...
Olmaması benim için olmasa da birçoğu için büyük sorun.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Yakında analog yayın dönemi biteceği için şuan fm radyo koysalar ne olur koymasalar ne olur....

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Radyo önemli bence'de net olmayınca aç radyo'yu hangi frekans çekim alanı içindeyse dinle.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Vergiden dolayı da donanım olmasına rağmen radyo uygulaması olmuyor radyo yok diye piyasaya giriyor, kur programını dinle zor bişey değil.