Tugbagaleri ile Röportaj

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
seciL.
şimdiki röportajımızı forumumuzun ağır abilerinden tugbagaleri ile yaptık... buyrun..

seciL

Evet tugbagaleri SDN nin yeni röportajında senle buluştuk heycanlımısın çok sıkıştırcam seni banu alkanla ilgili sorular sorcam bittin sen bittin

tugbagaleri

evet, evet hayecanlıyım ama Banu Alkan yerine Pelin Batu ismi daha etkili olurdu ayrıca Hakkı Alkan baron bey kardeşizimizin soyadınıda dikkate alırsak Banu Alkanı yok sayabiliriz akrabaysa ayıp olur...

seciL
başlıyoruz ar yu rediii gop gop gop gop :D

tugbagaleri

Bu ifadeye Recep İvedik modunda cevap verilebilir :)

seciL
yaşadığın yeri söylermisin arkadaşlarımız tanısınlar o oturduğun güzel yeri

tugbagaleri

bu soruya google earth kullanımını teşfik etmek için kodlarla cevap veriyorum
Enlem= 41°17'25.48"K Boylam= 36°20'2.54"E
seciL.

öğrenim durumun ne ortaokul not ortalaman kaçtı

tugbagaleri

Bu konuyu forumda kişisel bilgiler bölümünde bulabilirsiniz herşey orada belirttim ayrıca diploma notunuda yazdım.

seciL.

kabaca tanıdık seni tugbagaleri şimdi ayrıntılara geçmek istiorum boyun kaç senin ya ayakkabı numaran kaç ????

tugbagaleri

Bir jokeyden daha uzunum ayrıca kiloyu sormadıgın için teşşekkur ederim. Ayakkabı no 43

seciL.

çok matrak görünüosun tugbagaleri çok espritüel birisin yazılarında belli biraz kendinden bahsetsene bize ??

tugbagaleri

bir ben vardır benden içeri

seciL.

peki kendinde en sevdiğin şey ne davranış olarak mesela kişilik bakımından iyiki böyle bi huyum var gibi ??

tugbagaleri

Uçurumdan düşmek üzere olan biri elini uzatırsa ona elimi uzatırım ayrıca otobüste yaşlılara yer vermek para üstünü fazla veren esnaflar fazla verdiniz derim bir su içerken kimseye dokunmam

seciL.

peki sevmediğin bi halin var mı ?

tugbagaleri

Küfür etme halimi sevmiyorum birde sabır taşının çatladıgı zamadaki fiziksel -biyolojik tepkilerimi

seciL.

peki tugbagaleri nelerden hoşlanır neleri yapmayı sever hobileri nelerdir fobileri nelerdir ??

tugbagaleri

makara muhabbetini çok severim ama su yalıtımı iyi olacak. Hobi olarak kefir yapmayı siyorum fobim klasik bir yükseklik korkusu klasik fobimde var yumurtayı yün-naylon
bir bezle silinince çıkarabileceği sesi düşünmek tüylerimi diken moduna sokuyor...

seciL.

peki sosyal hayatın nasıl nerelere gitmeyi seversin sinema olsun kütüphane olsun tiyatro olsun....

tugbagaleri
her yıl rio karnavalına olmassa camel trophy katılırım oda olmadı Ali Nasuh Mahruki telefon açar bilardo oyanmaya giderim

seciL

her insan gibi senin de hayallerin vardır en büyük hayalin ne tugbagaleri

tugbagaleri

Dünyanın doğal hariklarını gezmek yabancı farklı kültürlerini görmek az mesaili bir iş bahçeli bir ev dogayla teknolojinin uyumlu oldugu kavgasız gürültüsüz bir ortam

seciL
peki bize Tugbagaleriyi 1 kelime ile anlat bakalım ama kelime 3 harfi geçmesin

tugbagaleri

eke

seciL
peki şimdi ortamı biraz ciddileştiriorum ve konu değiştiriorum konuuuuu türkiye ve siyaset!!! siyasetten konuşmak istemiosan banu alkana geçerim bak...

Çok klişe bi soru ile başlıyalım . Ne olcak bu Türkiye'nin hali

tugbagaleri

Çok daha iyi olacak sonunda

seciL

Peki son haftalarda gerçekleşen TERÖR olayları hakkında bişe sölemek istermisin ?

tugbagaleri
Terör ülkemizdeki her kesimden bir şeyler alıp götürüyor ama sorun bu olgunun gündemde olmasından beslenenler in olması yoksa anadolu insanı farklılıklarının terör boyutuna getirmeden çözebiliyorlar gaza getirenler ve gaza gelecek sebeler olmassa terörde kaybettiğimiz enerjiyi insana- bilime sanata verebilsek "müessir medeniyet" bize vız gelir

seciL

SDN hakkında konuşalım birazda SDN ile ne zaman ve nasıl tanıştın ??

tugbagaleri

yıl 2006 dıydı sanırım bi ara sdn nin hafızası buyuk darbe yemişti ozaman dan önce katıldım nasıl oldu? bir konuya bakıyordum sonra ulu google beni buraya itti geri dönüşü olmayan bir foruma gireceğim konusunda kimse beni uyarmadı ama ben yeni üyeleri uyarıyorum "bu dünyaya giren birdaha çıkmaz"

seciL

SDN nin en çok hangi yönünü seviosun ??

tugbagaleri

Sdn nin biyorsan paylaş bilmiyorsan sor felsefesinin dışında insana ulaşırken kullandıgı tarzı daseviyorum cok farklı dünya görüşüne sahip olan insanların kendini ifade etmesinde sorun olmamasını seviyorum "bu ortam şuanda yok olmak uzere galiba "

seciL

SDN de sana en yakın hissettiğin üye kim ??

tugbagaleri

Bu zaman zaman değişe biliyor ama saygılı ve muhabbet arkdaşlarım var Denizhan Dakılır vardı zeki bir gence benziyordu ama uçurdular galiba kardeşimi yanaklarında sıkıp cıcbıbı yapılacak bir gençti hepsine sevgilerimi iletirim

seciL

Biraz da spor üstüne konuşalım

Hangi renklere gönül verdin

tugbagaleri

Samsunspor öncelikli olmakla beraber Galatasaray da genetik bir terciğimiz

seciL
sana çok teşekkür ediorum bu röportaj için bize zaman ayırdığın için

tugbagaleri

Nedemek ...100 kagıt atarsın artık...

seciL
Son olarak söylemek istediğin bişe varsa buyur... meydan senin!!!

tugbagaleri

Forumda farklı görüşlere daha sabırlı hoşgörülü her koşulda küfürsüz bir tarzın yanında yazılanlara müdehalenin yukarıdakilerle kısıtlı olacagı bir forum birde çevre-saglık başlıgı olsa başımız göğe erebilir. Herkeze selam olaylara karışmayın....:) "Bu arada kurbaayı öp artık"

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Güzel bir röportaj olmuş :)

Her ikinize de teşekkürler :turned:

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Güzel bir ropörtaj olmuş. :) Seni daha yakından tanımak güzeldi tugbagaleri =)

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Eğlenceli olmuş. Teşekkürler. :)

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
tsk.ler.
artık tugbagaleriye uzaydan füze yollayabilrim koordinatları aldıgımıza göre :D

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
pek röportaj gibi olmamış kafa bulmuş gibi duruyor. Teşekkürler.

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
saolun arkadaşlar gerçekten çok zevkliydi... tabiki her yerde herşeyde olduğu gibi beyenende olacak beğenmende
saygılar..

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Tugbagaleri bu sitedeki hiçbir üyeye benzemiyor. Kendisini tarifte edemiyorum kelimeler kifayetsiz kalıyor. :D Ama röportajda şöyle birkaç fotoğraf olsa hiç fena olmazdı. :D Birde ben tugbagaleriyi bayan olarak biliyorum. Değil mi yoksa ? :D

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
"der tag zu fuss gehen" sevgili kırmızı gözlü kafasından ateşçıkaran vampir dostum beni bayan olarak tahmin etmenin sebebi galeriden önceki tugba kelimesi sanırım galeriye göre tahmin yürütseydin ne çıkardı bilmiyorum... seni yemeğe davet ediyorum hem cinsiyetimi öğrenirsin hemde hüseyin üzmez olayını konuşuruz. Ayrıca sana düğün fotolarımıda göstererim ve resimdekilerden tugbagaleri nin kimoldugunu ben sana söylemeden tahmin edeceğine bahse girerim sonra uluslararası origami sanat festivaline gidip japon standına japonların türkleri niye sevdiğini ve japon ev hanımlarının türk lirasına gerçekten yatırım yapıp yapmadıgını dilimiz döndüğünce sorarız... ama istersen sana daha önceden ilhanmansız traşı yaptırırız veya onu maskesini takarsın bakarsınbir japon hatun sana aşık olur alır japonyaya babasının balık konserve fabrikasına çırak olarak işe başlarsın ilerde yavaş yavaş yukselirsin yen triyoneri olursun bizide görürsün artık ozaman....

Not:kıllı bir tenim var buda sana ipucu :)

@DN@N

Doçent
Reaksiyon puanı
5
"der tag zu fuss gehen" sevgili kırmızı gözlü kafasından ateşçıkaran vampir dostum beni bayan olarak tahmin etmenin sebebi galeriden önceki tugba kelimesi sanırım galeriye göre tahmin yürütseydin ne çıkardı bilmiyorum... seni yemeğe davet ediyorum hem cinsiyetimi öğrenirsin hemde hüseyin üzmez olayını konuşuruz. Ayrıca sana düğün fotolarımıda göstererim ve resimdekilerden tugbagaleri nin kimoldugunu ben sana söylemeden tahmin edeceğine bahse girerim sonra uluslararası origami sanat festivaline gidip japon standına japonların türkleri niye sevdiğini ve japon ev hanımlarının türk lirasına gerçekten yatırım yapıp yapmadıgını dilimiz döndüğünce sorarız... ama istersen sana daha önceden ilhanmansız traşı yaptırırız veya onu maskesini takarsın bakarsınbir japon hatun sana aşık olur alır japonyaya babasının balık konserve fabrikasına çırak olarak işe başlarsın ilerde yavaş yavaş yukselirsin yen triyoneri olursun bizide görürsün artık ozaman....

Not:kıllı bir tenim var buda sana ipucu :)
gece gece kopardın beni
hiç gülesim yoktu :icon_::icon_:

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
Ben bi gülüp gidicem:D:D

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
röportaj çok eğlenceli ve güzel olmuş, birde olay resmedilse daha ii olacak :excl:

edit: cinsiyet ile ilgili olan cevap daha güzel olmuş :mrgreen:

seciL

Dekan
Reaksiyon puanı
102
röportaj fotoğraflı güzelde isteğe bağlı tabikii

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bunca yıldır seni bayan bilmiştim Tugbagaleri :D :D Hayallerimi yıktın..

magicxxL

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu da resimsiz bir röportaj olmuş peeh :angry: seciL e bilerek mi denk geliyo resimsiz isteyenler :)

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Kıllı bir teni varmış işte fotoğrafa gerek yok. :D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
tugbagaleri dedi ki:
makara muhabbetini çok severim ama su yalıtımı iyi olacak. Hobi olarak kefir yapmayı siyorum fobim klasik bir yükseklik korkusu klasik fobimde var yumurtayı yün-naylon
bir bezle silinince çıkarabileceği sesi düşünmek tüylerimi diken moduna sokuyor...

hahaha:D:D