Tuğba Özay'dan iğrenç öneri!

Bu konuyu okuyanlar

o_asy

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Tuğba Özay'dan güzellik için öyle bir öneri getirdi ki mideler kalktı. Peki Özay'ın bu teklifi neydi? İşte yanıtı;

Tuğba Özay'dan iğrenç güzellik teklifi! Ünlü manken İzmir'de katıldığı açılış töreninde kendini dinleyenleri yine şaşırttı. Özay, güzellik için bakın ne önerdi!..

İzmir'de bir kozmetoloji kliniğinin açılışına katılan manken Tuğba Özay, güzellik salonuna gidemeyen kadınlar için birtakım tavsiyelerde bulundu.

Hapishanede olduğu dönemde saç bakımı konusunda ilginç bir metot öğrendiğini belirten Özay, "Saç bakımı konusunda bir önerim var. Ben bunu içeride olduğum dönemde öğrenmiştim. Bebek çişi... Gerçekten bu şaka değil bildiğiniz bebek idrarının saça çok iyi geldiği söyleniyor. Ben bunu orada uygulayanları gördüm, sonuca inanamadım. Saçları için bebek idrarı kullanıyorlardı ve çok da faydasını görüyorlardı. Ben hiç uygulamadım daha. Kendi bebeğim olursa neden olmasın. Kendi bebeğimin idrarını içerim bile" dedi.

Kaynak

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
:helpsmilie:............???:helpsmilie::donatello:

MtHan

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Doğru söylüyor. İnternette idrarın faydalarını araştırabilirsiniz. :)

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Bizim arkadaşda sınıfdaki kıza sivilecelerine iyi gelir demişti safım inanmıştı.

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar sizlerden ricam bunun gibi mankenleri reklam peşinde koşanların ne oldukları beli olmayan terbiyesi olmayanların lütfen haberlerini bu forumda yapmayın foruma böle haberler yakıştıramıyorum bizim kalitemiz farklıdır bu tuba gibi salaklar SDN nin tırnağı olamazlar Herzaman Yararlı bişeyler paylaşılmaya Sizleri Davet Ediyorum iyi Paylaşımlar.

TempesTs

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bu, Doga BEKLERIZ midir nedir O ve ismini hatirlamadigim birkac kemara maymunlarini nasil begeniyorlar, is veriyorlar vs.. anlamiyorum. Bunlari yakindan ve makyajsiz bir halde gordum ve tv de yayinlanan Çirkin Bethy ve ya adi her ne ise O'ndan bile suratsizlar açıkcası :) Mankenlerin altin bilezigi guzel olmakti sanirim? Bunlar alayli heralde :)

Frostban3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Haberin kendisinden önce, forum başlığını saymazsak 3 ayrı paragraf ile giriş yapmışsın. İçeriği merak ettiğimden biraz rahatsız etti beni bu durum. :D

Bu arada harbiden iğrençmiş...

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
İşe yarayabilir ama onu yapmadan önce daha temiz yollar var ....

Eeee tuğba özayın kendi pislik doğal olarakta düşünceleri de pislikçe olur ...

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
pis bayan (kadın)

< ya dogruysa hımmm..... uysunda buyusun bebecik !:..... çişin geldimi bebekcik he geldimi bakim abidibibi işe işe dedim sana kahrolası çiş yap bakim çat çut...>.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Hey Allahım sen bize sabır ver.