• GM 22 Plus kutusundan çıkıyor!

    Yerli akıllı telefon üreticisi General Mobile, GM 22 serisini tanıttı. Peki serinin güçlü modeli GM 22 Plus, kullanıcılara neler sunuyor?

Dizi Tuba Büyüküstün'e rekor ücret

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
12 Mart 2011
Mesajlar
35,339
Reaksiyon puanı
19,174
Puanları
113
Tuba Büyüküstün'e rekor ücret

1611613398121.png


Neslihan Atagül'ün yerine Sefirin Kızı dizisine katılan Tuba Büyüküstün'ün, ne kadar para alacağı ortaya çıktı.

Oyuncu Neslihan Atagül, yaşadığı sağlık sorunlarından dolayı başrolünü oynadığı ‘Sefirin Kızı’ dizisinden ayrıldı. Atagül’ün yerine ise başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün getirildi.

TRANSFER 3 MİLYON TL
Engin Akyürek ile 6 yıl sonra Sefirin Kızı'nda buluşan Büyüküstün'ün, transfer ücreti ve bölüm başı alacağı para ortaya çıktı.

BÖLÜM BAŞI 200 BİN TL
Güzel oyuncunun transfer için 3 milyon TL, bölüm başına da 200 bin TL alacağı ortaya çıktı. Bunlara ek olarak yurt dışı satışlarından da pay alacak.


Şimdi gelelim işin yorumuna: Bir Profesör'ün, bir bilimadamı'nın sittin sene uğraşsa da kazanamayacağı bir para. Mübarek sanki vatan kurtarmış, büyük bir buluş yapmış gibi... Bu arada ben oyuncuyu kınadığım falan zannedilmesin. Lakin bir terslik var bu işin içinde. Üstelik de ilk 5'e dahi giremeyen, yerlerde sürünen bir dizi. Bu işe aklı eren biri varsa bize de anlatırsa valla çok sevinirim, sevabına yani! :)
 

Son mesajlar

Üst