Ttnetin Verdiği Tablet Arızalandı

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ttnette yaklaşık 10 yıldır aboneyim her taahhüt bitişinde taahhütümü yeniletiyorum bir 12 ay daha diyerekten en sonki taahhütle birlikte acer iconıa b1_ a71 tableti kampanyayla birlikte aldım 63 tl net +15 tablet taksidi ödüyorum benim için bir sıkıntı yok gününde ödemelerini yapıyorum fakat gelelim tablet arızalandı her zamanki gibi şarza taktım aleti kapalıyken şarzdan aldım açmak istedim oda ne
rwqrv.jpg

böyle bir ekranla karşılaştım kapattım açtım yine aynı telpa garantisi olduğu için adrese yurtiçi kargo isteği yaptım yarın gelicekler inşallah garanti belgesini ürünün arızasını yazıp kutusuna koydum kargo yetkilisine verip istanbula gönderticem fakat fatura yok bir sorun olurmu onu bilmiyorum yeni bir sözleşme yeni bir taahhüt yapmadım ilk verilen sözleşme kağıdını çoktaaan kaybettim gitti tableti aldığımda bir kağıt verilmedi (fatura) acaba sorun olurmu garanti belgesini koydum yeterli olur sanırım diye düşünüyorum​

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Garanti belgesinin fotokopisini yollayın bence. Orjinali sizde kalsın. Ayrıca not olarak TTNet kampanyası ile alınmıştır demenizde yarar var.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ttnet düşman başına.

bende zamanında az sorunlar yaşamadım haklısınız son 3 yıldır ttnett ile iyi geçiniyoz bir sorunumuz yok kendileriyle bir de fiyatları azcık düşürseler tam süper olcak

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Garanti belgesinin fotokopisini yollayın bence. Orjinali sizde kalsın. Ayrıca not olarak TTNet kampanyası ile alınmıştır demenizde yarar var.

garanti belgesinin fotokopiisi daha önce aklıma gelmedi teşekkür ederim uyarınız için ttnet kampanyası ile alınmıştır yazdım fakat abone no yazmama gerek varmı acaba?

Hangman35

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Darbeye baglı ekran kırılmıs. Arıza yok kullanıcı hatası var.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ya bu telpanın sitesinde mng ve yurtiçi kargo ile karşı ödemeli gönderebilirsiniz diyor. ben eve kurye istedim eve gelen kargo yetkilisi ücret alırmı acaba özel olarak ayağıma çağırdım diye ama mecburum ayağıma çağırmaya şube bana çooooooookkk uzak gitmemim imkanı yok toplamda kutusuyla birlikte 500 gram bir şey yapar kapıma gelen kargocu amca ne kadar ister 15 tl kafadan garanti zatende daha yukarısı olurmu arkadaşlar ilk defa kapıma kargo çağırdım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Darbeye baglı ekran kırılmıs. Arıza yok kullanıcı hatası var.

durup duruken ekranın kırılması tuhaf değilmi sizce kullanıcı hatası olsa ne kadara mal olur bana bilginiz varmı

Hangman35

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yurtdısı panel fiyatı ortalama 60$ ülkemizde ortalama 200tl fiyat çıkar. İstediğini yap mevlana torunuyum da 40 takla at bakan yegeni ol bu asla şarj olurken kırılacak birsey değil

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Yurtdısı panel fiyatı ortalama 60$ ülkemizde ortalama 200tl fiyat çıkar. İstediğini yap mevlana torunuyum da 40 takla at bakan yegeni ol bu asla şarj olurken kırılacak birsey değil

evet gerçeği öğrendim yiğenim tableti yere düşürmüş bende kapalı görünce şarzı bitti sanıp şarza taktım aldığımda dediğiniz olay olmuş servise götürmeye gerek kalmadı dayım yarın ilk iş 400 tl hesabıma yatırcak o parayla yenisini alıcam

200 tlm vardı 400 tlde yarın gelicek 600 tlye iyi bir şey alayım yarın samsung düşünüyorum

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet gerçeği öğrendim yiğenim tableti yere düşürmüş bende kapalı görünce şarzı bitti sanıp şarza taktım aldığımda dediğiniz olay olmuş servise götürmeye gerek kalmadı dayım yarın ilk iş 400 tl hesabıma yatırcak o parayla yenisini alıcam

200 tlm vardı 400 tlde yarın gelicek 600 tlye iyi bir şey alayım yarın samsung düşünüyorum
haydi bakalım hayırlısı :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8

400 tlyi aldım :) aklıma bir cinlik geldi şimdi bunun kutusunu atmadım ben ttnet müdürlüğüne gidip orda samimi olduğum biri var ona desem kanka böyle böyle oldu sen bu tableti al raporlara kargoda kırılmış yaz sen o dolaptan yenisini ver bana :) olur desin canımı yesin yemeğe götürürüm o arkadaşı sonra sıfır tableti hiç açmadan satarım onu 300e 400 dayımdan 200 de bende var totalde 900 tlye manyak bir tablet alırım nasıl plan kanki

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
[MENTION=156007]djvietnam[/MENTION] cin gibisin haa :) aslında doğru değil yaptığın ama pahalı interneti kötü servisi yavaş bile olamayan interneti yüzünden aslında yapabilirsin :)

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344

Kaptan bende 1 ay piranha kullandim ancak hic memnun kalmamistim farkli model bu gerçi ama yani cok kalitesiz gelmişti ... galaxy tab 3 7.0 a gelirsek tasarim olarak cok güzel fena sayilmiyacak bir kamerasi var ve antutu da 9500 gibi bir skor alıyor kullanici yorumlari kasma falan olmadığını söylüyor tavsiye ederim benim o civarda param olsa alirdim tek sorunu ram sayilir ama her turlu o foyata en iyisi bence ... benim telden haber yok hala gelismeleri bekliyorum gerwkli mercilerden uğraşıyoruz hala

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kaptan bende 1 ay piranha kullandim ancak hic memnun kalmamistim farkli model bu gerçi ama yani cok kalitesiz gelmişti ... galaxy tab 3 7.0 a gelirsek tasarim olarak cok güzel fena sayilmiyacak bir kamerasi var ve antutu da 9500 gibi bir skor alıyor kullanici yorumlari kasma falan olmadığını söylüyor tavsiye ederim benim o civarda param olsa alirdim tek sorunu ram sayilir ama her turlu o foyata en iyisi bence ... benim telden haber yok hala gelismeleri bekliyorum gerwkli mercilerden uğraşıyoruz hala

hemende almak istemiyorum bir kaç teknoloji marketi gezdim sonuçta peşin paraya alıcam araştırmalara devam

bu arada telefon için hayırlısı diyelim benimde başıma gelmişti zamanında samsungf480 almıştım 1 hafta kullandım msj geldi imei klonlanmış diye imei yaptırdım bu sefer dokunmatik bozuldu onu yaptırdım kamera bozuldu aslan gibi adamlarız çalışır kazanırız hatalarımızda tecrübe olur bize mala gelsin hiç önemli değil yeterki canına canlarımza sağlığımıza zeval gelmesin

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
hemende almak istemiyorum bir kaç teknoloji marketi gezdim sonuçta peşin paraya alıcam araştırmalara devam

bu arada telefon için hayırlısı diyelim benimde başıma gelmişti zamanında samsungf480 almıştım 1 hafta kullandım msj geldi imei klonlanmış diye imei yaptırdım bu sefer dokunmatik bozuldu onu yaptırdım kamera bozuldu aslan gibi adamlarız çalışır kazanırız hatalarımızda tecrübe olur bize mala gelsin hiç önemli değil yeterki canına canlarımza sağlığımıza zeval gelmesin

Hayirlisi kaptan çok haklısın :)