Ttnetin Sonu İyi Değil

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
malum ttnet artık son dönemde iyice cıvıttı zam olsun kampanyasıyla milleti dolandırmak olsun forumda bazı arkadaşlar beğenmiyosan iptal et kullanma zorlamı kullandırtıyo ttnet sana diyenlerede kızıyorum bir çok firma var evet ama o bir çok firmanın bazı yerlerde altyapısı yok doğal olarak ttnet bu konuda daha yaygın eee napsın o kişi mecbur bu firmaya yönelicek istemedende olsa internet hayatımızın bir parçası oldu ttnette kesinlikle müşteri anlayışı yok müşteri memnuniyeti yok bakmayın siz yöneticilerin tvde çıkıp yok şöyle hizmet yapıyoruz yok böyle hizmet yapıyoruz yok müşteri memnuniyeti bu kurumla medayada röpartaj yapacaksanız yine kurumun önceden hazırladığı soruları soracaksnız başınıza iş almak istemiyosanız örnek arkadaş sen benle röpartaj yapıcaksan bana bu kağıtta yazan soruları soracaksın rusyada bir internet hizmeti veren firma vardı ttnet kadar kazıkçı dolandırıcı bir firma sonunda battı yok oldu (ismini hatırlayamadım şimdi) ttnetin yüzünden cep telefonlarımız reklam tabelasına döndü btkayda inanmayın sonuç ahmetin mehmetin veya velinin sesi çıkmadıkça yolunmaya devam edicez topluca bir eylem yapılsa ses getircek medyada ismimi duyursak inanıyorumki azda olsa bi şeyler değişecek ttnetin genel politakası ttnet (artık oldu NEFRETNET)

Reaksiyon puanı
16,118
kapat ttnet'i turkcell superonline fibernet'e gec yoksa adsl yok alt yapisi ttnet diyorsan turkcell 3g vinn al bak keyfine.

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ben ttneti kapattım. hatta tahahhüdü bozdum süperonline a geçtim

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Ben ttnetten kurtulalı 3 sene oluyor.

EnverYigit

Profesör