TTNet'e 30 Milyon TL Ceza

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
TTNet'e 30 Milyon TL Ceza

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu, TTNet'e 30 milyon TL'yi aşan bir ceza kesti. Cezanın sebebi ise aboneliklerin yanlış faturalandırılması. İşte detaylar.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Ohh iyi olmuş 22 milyon kazandın 30 milyon çıktı.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Konu üc gün önce paylasildi..

ReaLiST.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
abi BTK ilk bize kitlemelerine göz yumuyor , iyice birikince de adamlara basıyor cezayı bizim adamlara verdiğimiz paraya devlete aktarıyor yani ben burda hakkmızın bir yere kadar savunulduğunu düşünüyorum.

sefayksl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
abi BTK ilk bize kitlemelerine göz yumuyor , iyice birikince de adamlara basıyor cezayı bizim adamlara verdiğimiz paraya devlete aktarıyor yani ben burda hakkmızın bir yere kadar savunulduğunu düşünüyorum.
Kesinlikle öyle.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
neden bu kadar seviliyor bu kurum,
Birde merak ediyorum soracağım soramıyorum bu firmanın rakibi kim?
tek rakibi THY mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ohh iyi olmuş 22 milyon kazandın 30 milyon çıktı.

haberin tamamını okumamışsınız sanırım, ttnet fazladan aldığı parayı 6 ay içerisinde geri iade edecek. artı devlete 30 milyon tl ödeyecek, BTK sağlam köstü cezayı.
tabi bu durum ttnet müşterilerinin başını ağrıtabilir, ttnet intikam duygusuyla hareket ederse ocak da zam var diyebiliriz :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu durum ev telefonları için geçerli mi? Aynı durumdayım sadece internet kullandığım için telefona sürekli sabit ücret geliyor ve faturada gelmediği için unuttum, aradan en az 6-7 fatura geçti ve saolsun telekom sürekli bana fatura düzenlemiş ve 1 hafta önce avukat tarafından icra takibi gönderdi borcunuzu ödeyin diye..! Bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim sizce ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnet herşey mümkün :D bikerede iyi bişey olsa

Shizo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fazladan aldığı parayı geri verecekse iyi.Adamlar 100 milyondan fazla para almış 30 milyonu cezaya gitse ne olur