TTnet'den kurtulma planları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan drjacob
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

drjacob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
742
dostlar şişirme faturalar'dan bıkmış durumdayım ttnet'den kurtulmak istiyorum hem eve hem ofise net bağlamak için iyi bir sağlayıcı var mı ? turkcell'in superbox'ını düşündüm ofis'de iken onu kullanırım daha sonra ece geçince yanım da taşırım ama tam da bilemedim çekim gücü felan nasıl ? ne diyoesunuz vodafone'de benzer uygulama var mı ?

Hayaksisheytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Ben Turknet kullanıyorum çok memnunum ama. TTNET altyapısı kullanan servis sağlayıcılarında bölgesine göre problem yaşanabiliyor.
Örnek Türknet kimi yerde çok sevilir iken kimi yerde yerden yere vuruluyor. Ben ce kolu komşudan ve esnaflardan bilgi alıp sağlayıcını öyle seçmen.

Özgür Ç..

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
dostlar şişirme faturalar'dan bıkmış durumdayım ttnet'den kurtulmak istiyorum hem eve hem ofise net bağlamak için iyi bir sağlayıcı var mı ? turkcell'in superbox'ını düşündüm ofis'de iken onu kullanırım daha sonra ece geçince yanım da taşırım ama tam da bilemedim çekim gücü felan nasıl ? ne diyoesunuz vodafone'de benzer uygulama var mı ?
Telefonunuz ne kadar çekiyorsa ortalama öyle bir değer verecektir download ve upload hızları çok iyi ping değerlerinde sorun çıkabiliyor oyun oynamıyorsanız önemli değil.