TTNET'den en fazla şikayetci olduğunuz sorun nedir ?

TTNET' Hakkında Şikayetlerimiz neler ?

• Kullanılan toplam oy
    228

Uğurcan7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hepsini tıkladım ama biri işaretleniyormuş,hepsi seçeneği bir kelime gibi algılanır felan,bende diğerleri iyi sanmasınlar diye işaretlemedim buradan söylüyorum;

(Ç)Aldığın para yetmezmiş gibi,hat iptaline para,50 gb ye para,paket iptali para,modem iadesi para,müşteri hizmetleri ayrı bir dert,(hiç gelmeyen)teknik ekibi bir dert,hız testini katmaya yeltenmek istemiyorum,arıza kayıtları alınıp shift+delete+enter yapılıyor,ben bağırınca bana bağırıyorlar lanet olası insanlar,babam çok karizmaymış gibi hep babamı soruyorlar,verdikleri hizmet koca bir sıfır,hız desen (ben insan değil miyim ?) ayrı bir dalga,verdiği modem ayrı bir şey,altyapısı hep çalışıyor çalışma var efendim vs...

Diyeceksiniz ki;

Arkadaş beğenmiyorsan pai pai,ben bu kadar kazığı aldıktan sonra içime bir de 150 tl verip,hattımı iptal ettiricem oldu canım.

Hızımı düzeltene kadar mücadelem sürecek gerekirse mahkemeye vericem,onlar bana yaşattırmadı,yapacağımı bilirim..

Hatta çok öfkelendim arayıp biraz sallıyim :D

Senden nefret ediyorum tetenet!

Selamlar..

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hızdan sorunum var diyeceğim ama ortada hız mız yok..

Venceremos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her türlü kazık atmak için oluşturulmuş bir şirket.Yemin ediyorum her yönden kazık atmaya çalışıyorlar.Lanet olsun 2 yıllık daha sözleşme imzaladığım güne...

Corch

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TTNET'den en fazla şikayetci olduğunuz sorun nedir ?

Dünya'nın en pahalı internetini kullandığımız halde her yıl zamlanan fiyatlar, mbitler vadedip yerlerde süründürdüğü hız ve AKK adlı saçma sapan uygulama.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Müşteri hizmetleri hariç her konuda şikayetciyim desem doğru olur :)

Venceremos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu Türkiye'ye gelen anahattı TT çekiyor diye biliyorum.Ayrıca sizin sorununuz ne olursa olsun 444 03 75'i aradınızmı %100 suçlu sizsiniz ve hata ya bağlantınızda ya da bilgisayarınızda.

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yokki TTnet gibi hizmet veren başka bir şirket .kullanıcısı kaybedince anlar anca

novalgine

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tarifelerin Fiyatları Gereğinden Yüksek (Çok Fazla)
Adil Kullanım Kotası (Akk)

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
BU çok normal :) Düşünün yurt dışında yeni oluşan bir şirket ilk hedefi türkiye pazarına dahil olmak.neden çok basit burası en kolay zengin olabileceğin bir ülke ttnet nasıl olsa bende iyisi yok düşüncesiyle vuruyor kırbaçı..

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Arıyoruz efendileri upload'da sorun yaşıyoruz diyoruz nete dahi çıkamıyoruz. Beyfendi hat değerleriniz normal(2 gündür her aradığımda bayan temsilci çıkıyor. Küfür etmeye niyetli aradığımdandır) her neyse arıza kaydı alındı düzeldi 2 saat sonra. Akşam yine aynı. Ben kafayı yiyecem internette gezemiyoruz bile o derece. Dün akşam yine aradım bakalım bi sonuç bulabilecekler mi?

brcn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
akktan şikaetçiyim. iki günde 50gb doluyo zaten :D

lolop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kaplumbağa hızında internet sunan ttnet ,müşteri kaybetti şimdi nal topluyor

mcandan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hepsini işaretliycektim, tek seçimmiş :D tüm oranlar %100 olurdu :D

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
herşeyinden şikayetçiyim.hız devamlı düşüyor internete gün oluyor ilk 15 gün giremiyorum.

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar yurt dışında daha yüksek hızlar daha ucuza satılırken burada tek problem tarifeler olmalı. Tamam AKK olsun ama AKK kullanan 20-30 lira ödesin aylık, AKK olmayanlar 50 lira ödesin. O zaman zaten bir çoğumuzun AKK derdi kalmamış olur. Ha bir de YALIN ADSL'in YALAN ADSL olması durumu önemli. Yalan yere 15-20 lira ödüyoruz, ödemek istemezsek de 12 aylık taahhütnameler imzalıyoruz. Hem de gerek duymadığımız halde modemi de zorunlu olarak satıyorlar. Öderken 1 er 2 şer lira ama vazgeçmek istediğimizde 150 lira oluyor aynı modemin fiyatı nedense...

Kemal44

Asistan
Reaksiyon puanı
1
beyler bişi sorcam

ben sınırlı neti yeni açtım

ilk 2 ay bedava dediler

acaba bedava diye video felan izleyebilrimiyim?

şimdiden tşk.

İyi forumlar...

masterdevil

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sanırım memnun olan arkadaşlar Yurt dışındaki internet hizmetlerinden haberleri yok :=)

grezimonk

Profesör
Reaksiyon puanı
261
kotayı aşma aşarsan pişman edecek fatura yollarlar...