TTNET'den en fazla şikayetci olduğunuz sorun nedir ?

TTNET' Hakkında Şikayetlerimiz neler ?

• Kullanılan toplam oy
    228

mindfucker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Genele bakarsak AKK ve hız sorunu çok fazla. Fazla kar amacı güttükleri için işin tadını kaçırıyorlar. Yurt dışında benim verdiğim parayı verip de indirme hızı 30-50 mb/s olan var. MB dedim evet doğrudur (!)

AlperT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu seçeneklerin her biri birer sorundur ama sadece sorun olarak düşünülebilir...

Benim en çok kızdığım nokta şudur; tabiki arıza olacak,bakım olacak...Ancak özellikle planlı arıza bakım onarım işlemlerinde kullanıcılara bir haber verilmemesi adam yerine koyulmaması beni yeteri kadar kızdırmaktadır. Bu konuda ilgili mercilere gerekli serzenişleri yapmış olmama rağmen, tek başına olduğunuzda pek bir kaale almıyorlar işin özü bu.

-Nasıl haber verecek- diyenler olabilir... Kampanya maili olduğunda yüzbinlerce kişiye anlık ve düzenli mail atabiliyorlar. Planlı bakım olduğunda bu pekala rahat bir şekilde haber verebilirler. Paramızı veriyoruz,hizmeti alamıyoruz,saygıyı göremiyoruz...

Gecenin veya akşamın bir saati, internette herhangi bir işiniz var,iş için rapor hazırlıyorsunuz,net üzerinden yurtdışından ders alıyorsunuz, çok önemli bir görüşme yapıyorsunuz, yada birşeyler indiriyorsunuz ve birkaç saatlik emeğiniz var, karşıda patron bekliyor ve online olarak rapor göndereceksiniz vs.vs. tam o sırada çat diye internet kesiliyor...Önce modemi kontrol ediyorsunuz,dsl'de sıkıntı var belli.Kapatıp açıyorsunuz, halen bağlantı yok...4440375'i arıyorsunuz, otomatik santral - değerli müşterimiz,bulunduğunuz bölgede planlı bakım onarım çalışması yapılmaktadır.- Müşteri temsilcisine bağlanıyorsunuz -arıza ne zaman giderilecek- diyorsunuz... -Süresi belli değil beyefendi- diyor... Gelde delirme arkadaş... Burası küçükçekmecenin göbeği yahu anadoluda bir köy değil...Baştan söyledim arıza olur bakım olur...

Bir mailing yapıp haber verin arkadaş...

MetinAtgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hangisini söylesem ki say say bitmez :cursing: neyse HEPSİ diyip işin içinden çıkayım en iyisi.

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
herhangi bir bağlantı sorununda altyapıdan deyip işin içinden sıvışmaya çalışmaları

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Adını bile görünce kan beynime çıkıyo:cursing:

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
8 mbit sınırsız pakette 50 gb download olunca hızın 1M bite düşmesi

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
İlk defa beni bu ay etkileyen AKK denen zırva.

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
bi kaç seçeneğe tıklama hakkı olsaydı iyi olurdu seçeneklere baktıkça hepsini işaretleyesim geldi :cursing:

black-hawk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adil kullanım kotası ve fiyatları benim başka sıkıntım yok.Bunları adam gibi halletseler çok iyi olacak...

AlperT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi kaç seçeneğe tıklama hakkı olsaydı iyi olurdu seçeneklere baktıkça hepsini işaretleyesim geldi :cursing:

Hepsi seçeneği vardı :)

Bu ttnet'ten sadece biz değil kendi çalışanları da bıkmış. Bugün arızaya gelen elemanı resmen delirttiler :) Bir dokunduk bin ah işittik vallahi. Başladık beraber kalaylamaya ttneti...

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Her ne kadar ttnet'ten zerre kadar memnun olmasamda Ankette TTnet den hiçbir şikayetim yok memnunum şıkkı da eklenmeliydi.

RamoneS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şu akk olmasa tadından yenmez :) hız vs. sorun degıl ama akk tek sorunum

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Her ne kadar ttnet'ten zerre kadar memnun olmasamda Ankette TTnet den hiçbir şikayetim yok memnunum şıkkı da eklenmeliydi.

Başlığı iyi okumalısın .Şikayetlerimiz nelerdir diye açıldı . Memnun olan zaten ankete katılmaz

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Hepsi seçeneği vardı :)

Bu ttnet'ten sadece biz değil kendi çalışanları da bıkmış. Bugün arızaya gelen elemanı resmen delirttiler :) Bir dokunduk bin ah işittik vallahi. Başladık beraber kalaylamaya ttneti...

alta doğru bakmadım baktıkça seçenek artıyodu. benimde tepem atmaya başlıyodu :D :D

Aquamenti

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hepsi, özellikle AKK ve tarifelerin yüksek ücretleri.

ruhanu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben sadece birşey diyeceğim, hattı hem ADLS hem telefona kaptmama rağmen, bunları belgelendirmeme rağmen, hala bana borç çıkaran bir kuruluş TTNET, bu kadar olmaz ki, ben özel kuruluşların ADSL teklifini elimin tersiyle ittim, şimdi onlar bana bunu yaptılar, bütün internet sitelerinde konuyu tartışmaya açıyorum, ulaşabildiklerime ulaşacağım, yazık değil mi, bu millete, paranı aldın ikisini de, hala para istemek hangi etik kurala uyar, bunlarda etik kural olsa bunu yapmazlardı, çok üzülüyorum bunları söylemekten.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
fıyatlardan şikayetçiyim ındırın fıyatları ul.n

goldenlight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim için en önemli sorun ping sorunu. 100 ün altına inmiyor. Online oyun sorunu hat safhada.

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Başlığı iyi okumalısın .Şikayetlerimiz nelerdir diye açıldı . Memnun olan zaten ankete katılmaz
Merak etme gayette iyi okuyup anladım "başlığını" Ankete katılalanların tamamı şikayetçi konumda peki karşısında sınanacak değişken nerde?
Neyse senin konun senin anketin ne istiyorsan onu yap.

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merak etme gayette iyi okuyup anladım "başlığını" Ankete katılalanların tamamı şikayetçi konumda peki karşısında sınanacak değişken nerde?
Neyse senin konun senin anketin ne istiyorsan onu yap.

Senin konun benim konum diye birşey yok, burada yararlı paylaşım , sorunlara çözüm ve değerlendirme amaçlı konu açıyoruz hepimiz. Bende bu üyelerden biriyim gerekli görseydim eklerdim, iyi forumlar.

brskyk

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Alayından şikayetciyim finlandiyada 1 mbit bağlantı yasal hak.

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
TTnet ten neden şikayetçisiniz anlamadım, altyapının yeterli olduğu yerlerde sağlam çalışıyor , yetmediği zaman büyük sıkıntı, peki ne yapmalısınız alternatifiniz varmı yok , Tüm dünya bu kadar ucuz kullanırken biz niye pahalı kullanıyoruz , sistemin sorumlusu TTNET mi? bence değil hala %25 e yakın vergi ödüyoruz her mb başına. Yeni bir yatırım ihalesi yapılsa devlet bi ton para alıyor (bkz 3G ihalesi ) . Evet TTNET Ciddi sıkıntı yaratabiliyor ama beğenmiyorsak bunu TTNET'e değil denetim eksikliğinden dolayı BTK yi sorumlu tutmalıyız. Nokta.