TTNET Yandex Reklamı

wullet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kesin çözüm.
Aynı sorun bende de vardı
4440 375 aradım. Teknik servis bölümüne bağlandım.Gelen reklamları Engellediler.Modem aç/kapa sorun çözüldü.
Ben böyle bunu çözdüm.
Daha teknik bilgiye sahip arkadaşlar
Modem ayarlarından Reklamları engeleyebilirlermiş. Müş.Tem. Öyle söyledi bilginize

S

SDN Okuru

SDN Okuru
C:\Users\username\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Local Storage dizininde yandexle alakalı seyleri silin daha cikmaz (kesin cozumdur :)) ..... ya da f3 e basip bilgisayarim kısmında yandex aratip cikan dizinleri dosyalari silin

overclocking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar kesin çözüm.
Aynı sorun bende de vardı
4440 375 aradım. Teknik servis bölümüne bağlandım.Gelen reklamları Engellediler.Modem aç/kapa sorun çözüldü.
Ben böyle bunu çözdüm.
Daha teknik bilgiye sahip arkadaşlar
Modem ayarlarından Reklamları engeleyebilirlermiş. Müş.Tem. Öyle söyledi bilginize
Hay Allah razı olsun arkadaşım. 2 saattir Yandex ten başka şey çıkmıyordu. Aradım TTNET i.
Senin dediğin gibi ben de iptal ettirdim. Şu an istediğim yere girebiliyorum...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Modemin arayüzünden ebeveyn denetimi ayalarinda bu sayfanin adresini engellersen sorun çözülüyor.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
O kadar uğraşmaya gerek yok hosts dosyasına
127.0.0.1 ttnet.yandex.com.tr
yazın tamamdır denedim sorun yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yukarıda arkadaşın söylediği gibi yaptım. Hemen 444 0 375 i aradım ve hiç itiraz etmeden düzelttiler.

TosunPasaa

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Müşteri hizmetlerini aradım ilk olarak bizimle alakası olmadığını bilgisayara kurduğunuz bi programdan kaynaklı olduğunu söyledi. Israrla böyle birşeyin olmadığını reklamın ttnetin istediğiyle gönderdiğini söyledim. Ayrıca yaptıklarının kanun dışı spam reklama girdiğini söyleyince arıza kaydı oluşturdu. Geri dönüş yapılırsa sonucu tekrar paylaşırım.

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Reklam çıktığı zaman tıkladığım yaklaşık 10 site artık direk reklamın sayfasına yönlendirme yapıyor. Adres çubuğundan direk ulaşamıyorum ya sitenin bildiğim bir uzantısına ulaşıp anasayfaya tıklıyorum, ya da proxy. Şu anda bulunduğum durum kullanım hakkıma direk müdahale olarak gözüküyor, Artık sabır sınırlarını aştıkları için avukat arkadaşlarımla konuşup elimden geleni arkama koymayacağım. Buradan emeği geçen herkese hakaretlerimi ve beddualarımı iletiyorum.