TTnet yalın net ilk ay 80 tl fatura geldi ???

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
merhaba arkadaşlar ttnetin kampanyası olan 12 ay netlimitsiz 8 mb yalın internetini kullanmaktayım mayısta başvurmuştum 59 tl dendi modem ücreti abonelik cartı curtu türk telekom bayisindeki görevli 71 tl gelir dedi ilk ay ama bana 80 tl geldi bu her ay böylemi olacak sevmedim bu işi eğer böyle olucaksa beni aydınlatırsınız çok sevinirim arkadaşlar

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8

enbeyaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bağlantı ücreti: 62 TL dir. Sanırım size 40 günlük bir fatura çıkmış. yani geçen ay ayın sonlarında bağlantıyı almışsınız. önümüzdeki ay 62 tl sabit çıkacak.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bağlantı ücreti: 62 TL dir. Sanırım size 40 günlük bir fatura çıkmış. yani geçen ay ayın sonlarında bağlantıyı almışsınız. önümüzdeki ay 62 tl sabit çıkacak.

yalın nete başvuru tarihim 28 mayıs ve aynı gün bağlanıp hattım açıldı 80 tl nasıl oluyor onu anlamadım

89vg9.jpg

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar ttneti arayıp sordum öğrendim BİR DEFAYA MAHSUS BAĞLANTI ÜCRETİ olarak 24.95 tl alınıyormuş

bu aydan itibaren 59.90 geleceğini söylediler

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
sizden direk almışlar normalde onu 2.5 olarak her ay alırlardı

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Netlimitsiz abonesiyim. Yalın internete geçmek istiyorum. İlk ay fatura tam olarak ne kadar gelecek? Yalın internet erişim ücreti her ay faturaya ek olarak yansıtılacak mı? :confused1:

"Kampanya tarifelerine Yalın İnternet aylık erişim ücreti dahildir." diyor burda: http://www.ttnet.com.tr/web/529-249..._-_dsl_kampanyalari/yalin_internet_kampanyasi

Ama başka sayfada da bu aşağıdaki tarife gözüküyor: http://www.ttnet.com.tr/web/494-219...esitleri_-_ttnet_yalin_internet/ucretlendirme

Sabit telefon hattı ve interneti olan, TTNET Yalın İnternet ile bağlanmak isteyen mevcut internet aboneleri için bu paketler ile ek olarak alınacak ücretler:

• Yalın İnternet Erişim Ücreti (Aylık): 15TL
  • Yalın İnternete Geçiş Ücreti (1 Defalık): 8TL
  • Fiyatlara KDV (%18) ve ÖİV (%5) dahildir.

=>> zaten ben aylık 15 lira telefon sabit ödüyorum nerde kaldı bunun yalınlığı? :hammer::hammer::hammer:

Yalın NETLİMİTSİZ
8 Mbps'ye kadar / limitsiz
Ayda 59 TL
Yalın İnternet erişim ücreti: 15 TL (aylık)

özellikle NETLİMİTSİZ paket kullanıp YALIN NETLİMİTSİZ'e geçen biri yanıtlarsa sevinirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaş ben modem almadığımda netlimtsz yalın a kaç para verecem:clover:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir yakınımdan Yalın İnternet için kullanılmasa da telefon bağlantısı gerçekleştirildiğini sadece modem olarak kullanılmadığını öğrendim. Bu konuda herhangi bir bilginiz var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
en iyisi 3g modem almak boş hatta niye her ay 15 tl veresinki.göya telefon parası ödemeyelim diye çıktı bu yalın internet ama kitabına uydurup gene para alıyorlar Telekom böle yaptıkça daha çoook kaybeder zati sabit tel kullanan kalmadı ki:)

dniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bendende 80er alıyorlar 3-4 aydırda işsizim ödemiyorum faturayı ya :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya biz de yalın hata yeni üye olduk 70e yakın fatura geleceğini söylediler ama baktım ilk ay 19 lira gelmiş bu ne faturası anlamadım da hizmet ücreti mi yoksa kullanım ücreti mi bilinmiyor:thumbdown:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim ben yeni aboneyim bi mesaj aldım 17 lira yatır die gittim yatırdım..sonra eve postayla faturam geldi normade telefona 13 lira internetede 53 lira toplam 66 liraydı telefon+internet..şimdi telefon gelmiş 42,5 lira internet gelmiş 53 lira..bu neyin nesi.. ????

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
kardeşim ben yeni aboneyim bi mesaj aldım 17 lira yatır die gittim yatırdım..sonra eve postayla faturam geldi normade telefona 13 lira internetede 53 lira toplam 66 liraydı telefon+internet..şimdi telefon gelmiş 42,5 lira internet gelmiş 53 lira..bu neyin nesi.. ????

konuyu 2 sene önce açmışım şimdi bu şekilde bi şey diyemem faturanın resmini koyabilirsen yada özelden yollarsan yardımcı olurum devre hazırlama ücreti var modem taksit ücreti var faturayı görmeden bi şey diyemem önlü arkalı hızlıresim sitesine bi upla bakalım neymiş

sekhum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar ttnetin kampanyası olan 12 ay netlimitsiz 8 mb yalın internetini kullanmaktayım mayısta başvurmuştum 59 tl dendi modem ücreti abonelik cartı curtu türk telekom bayisindeki görevli 71 tl gelir dedi ilk ay ama bana 80 tl geldi bu her ay böylemi olacak sevmedim bu işi eğer böyle olucaksa beni aydınlatırsınız çok sevinirim arkadaşlar

Öğrenci için sınırsız var 8 mbps 50 gb akn toplam tutar 50 TL (Her Ay)