TTnet Web Tv Test Yayınında

Gerçekten çok güzel bi uygulama olmuş. Kanal sayısı biraz artırılsa tadından yenmez. Aylık 1-2 TL olursa sorun olmaz abone olurum.

Merhaba arkadaslar,
acaba bilgisi olan varmi? Bu hizmetten yurtdisindaki Türk vatandaslari da yararlanabiliyormu? , yoksa sadece Türkiyede olanlarmi yararlanabiliyor.

Dakikada 3 mb diyorsun bu saatte 180 mb yapar
aynı şekilde dakikada 6 dersek buda bir saatte 360 mb yapar..

haklısın öyle olmuş.. o hesabı nasıl yaptığımı hatırlamıyorum şuan :D
direk hesap makinası kullandığım için karışıklık olmuş..

oyle hesaplamayın ben sıze duz hesap yapım 105 dakkalık bır yayının kotaya yansıması 1.5 gb

o kadar etmez.. 105dk belki 700mb belki 1 gb olur ama 1.5 gb olmaz.

Evet Yurtdışında Olan arkadaşlara Müjdeli Bir Haberim var... Bilgisayar Teknisyeniyim ve bu Yurtdışından girme olayını çözdüm... şimdi açıklayacağım...

İlkönce yapmamız gereken Webtv TTnet Programını Download Edip Bİlgisayarınıza Kurmak

Buradan Ulaşabilrisiniz...
http://95.0.28.115/Player/SetupTV.exe

İkinci Yapmanız gereken Size en önemli Veriyi verecek olan program... Turkey-ip Programı. YASAL PROGRAMDIR.

Onada Buradan Ulaşabilirsiniz.!
turkey-ip.rar

Programı Nasıl Kullanacaksınız..:!
Resimli Anlatım...
1- Programı Normal olarak Kurulumunu yapıyorz

2-
2483.jpg

2512.jpg

2514.jpg

2517.jpg

@gscikilom , tesekkürler bilgi icin ancak saglam proxy bulmak zor bulunsa bile tv cok donuyor.

sağlam proxy hızları 6mbit oluyor dikkat ettiysen ben buldugum proxy sildim yukarıdan onun mbit hızı 8 mbite geliyor... ancak diğerleride oluyor. ben yurtdışındayım ve şu anda bu proxylerle giriyorum donma kesinti yada herhangi bi aksama yok... 2 saatte bir 2 saniye gibi bir kesilme söz konusu...

Web Tv haftaya başlıyor

İnternet ve TV'yi birleştiren teknoloji 24 Şubat'ta resmen faaliyette

TT'nin uzun süredir üzerinde çalıştığı ve internet ile TV'yi birleştiren platformu Web TV, 24 Şubat'ta resmen faaliyete geçecek. Argela'nın altyapısını kurduğu ve TTNet'in gelecek hafta başlatacağı WebTV hizmeti ile TV kanalları, bilgisayarlardan izlenebilecek. Ayrıca TTNet'in internet aracılığıyla yapacağı yayınlar televizyona bağlanacak bir cihaz ile TV'den de takip edilebilecek. 80 civarı TV kanalının yanı sıra film ve diziler de ‘set-top box' aracılığıyla TTNet abonelerine sunulacak. Microsoft'un web geliştiricileri için tasarlanmış yazlımı Silverlight aracılığıyla Web TV'de ayrıca 3 boyutlu video ve animasyonları da seyretmek münkün olacak.

http://www.haberturk.com/ekonomi/haber/207662-Web-Tv-haftaya-basliyor.aspx