TTNet Video

ilkercelik1990

Profesör
Reaksiyon puanı
5
İşte TTNET'ten yine bir yenilik!

TTNET VİDEO!

TTNET'in en yeni servisi TTNET VİDEO, TTNET ADSL kullanıcılarına, çok geniş bir arşiv dahilinde haber, spor, eğlence, yaşam, eğitim, dizi, sinema ve otomobil alanlarındaki video içeriklerini yasal bir platformda izleme hakkı sağlayan, görsel iletişim dünyasındaki gelişmeleri takip edebilmeleri amacıyla çeşitli haberler ve etkinlikler hakkında bilgiler, fragmanlar ve videolar sunan bir video portalidir.

TTNET VİDEO'da sunulan çok çeşitli konulardaki videoları hızlı, kesintisiz ve yüksek görüntü kalitesiyle seyretmenin keyfini yaşayacaksınız. Başka bir yerden ulaşamayacağınız görüntü kalitesi ve çeşitlilikteki videoları seyredebilecek, sadece TTNET VİDEO üyelerine özel süprizlerle, birçok içeriğe herkesten önce ulaşabileceksiniz.

En popüler dizi filmler, video klipler, fragmanlar, spor karşılaşmaları ve görüntüleri, en güncel haberler ve hayata dair herşey ile ilgili en müthiş videolar, hepsi TTNET VİDEO'da!

Tek yapmanız gereken TTNET ADSL müşterisi olarak TTNET VİDEO'ya üye olmanız ve giriş yapmanız. Eğer daha önce TTNET Müzik servisine üyeliğiniz varsa, aynı kullanıcı adı ve şifreyi TTNET VİDEO'da da kulanabilirsiniz.

TTNET VİDEO'da sunulan tüm videolar, telif hakları ödenmiş ve yasal olarak DRM (Digital Rights Management - Dijital Haklar Yönetimi) sistemi dahilinde korumaya alınmış içeriklerdir. Bu sayede tamamen gönül rahatlığıyla, yasal platformda video izlemenin keyfini yaşarsınız.

Her gün güncellenen ve genişleyen arşiviyle TTNET VİDEO, en güncel, kaliteli ve yasal video içeriklerine ulaşmanın en kolay yolu.

Üstellik TTNET VİDEO, tüm TTNET ADSL müşterilerine açık! TTNET ADSL paketi ne olursa olsun tüm TTNET ADSL müşterileri, TTNET VİDEO'da sunulan içeriklere ulaşabiliyor.

Siz de hemen şimdi www.ttnetvideo.com'u ziyaret edin ve farkı kendi gözlerinizle görün.

TTNET VİDEO hakkında detaylı sorularınıza cevaplar Sıkça Sorulan Sorular bölümünde. Hemen ulaşmak için tıklayın.

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
video izlemek için illa ki abonelik istiyor ben diğer paylaşım sitelerinede üyeyidm ama üye olmadan giriş yapmadan da izleme gerçekletirebiliyordum çok gereksiz bir ayrıntı yapmışlar paylaşım yapmak istedğimde girerim kime ne benim üye girişimden

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Ttnet müzik ile birlikte alan adını alan ve hayata geçmesini sağlayan ttnet'e teşekkür edecektim ki sinema filmlerinin fragmalarını gösteriyomuş. Fragmanları izliyeceksek ttnetvideo'yu niye takip edelim.

Edit: Ttnet muzik sistemine üye olanlar aynı zamanda ttnetvideo ya girebiliyorlarmış :)

Video içeriklerini Doğuş grubu (NTV) sağlamaktaymış.

occuplus

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sadece belirli bir kesimin yararlanmasına açmak youtube gibi büyük bir video paylaşım sitesi olmasına engel oalcaktır bence.

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Oh bunda sınır yok ttnetmuzik gibi.

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Adamlar kotayı zorlamak için ellerinden geleni yapıyor. :)

mutluy12345

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lher siteyoe üye olmakta bıktım onun için ziyaret etmiyorum bu siteyi :)