TTNet Sen Nakil Etmezsen Ben Kendimi Nakil Edeceğim.

hltt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selam arkadaşlar. Konya'da görev yaparken geçici görevlendirmeyle İzmir'e görevlendirildim. Adsl aboneliğimde taahhüt olduğu için nakil ettirme yolunu tercih ettim etmez olaydım. 9 şubatta verdiğim nakil talebiyle ilgili olarak hala bir kıpırtı yok. 11 Şubatta telefonum bağlandı ama adsl aktarılmadı. müşteri hizmetlerini aradığımda nakil talebiniz yok dediler. tekrar gittim nakil başvurusu için. Bu arada tarih oldu 14 şubat. 14 şubatta sistemde sorun var normalde nakil edildiniz ama görünmüyor dediler. ne olacak dedim. siz gidin ben arada denerim dedi. Tepem attı müşteri ilişkileri müdürüne çıktım müdür devreye girince ben neredeyse eve varmadan aradılar nakil talebiniz alındı yarın öğlene kadar sinyal gelecek diye. En geç 48 saat dediler ama 72 saat oldu hala tık yok. en sonunda lanet olsun taahhütüne de sana da diyerek tüm cezaları ödeyip gideceğim artık. TTNETDestek sen istemeden ben bilgileri vereyim:D halitkartal[MENTION=17725]Gmail[/MENTION].com telefon 2323822267 adsl hizmet no: 1842211175

fergan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hiç bekleme nakil olmaz.bu ttnet kadar ... neyse bozmiyim kendimi. bende aynı durumu yaşadım her yolu denedim olmadı.tahütü herşeyi iptal edip cezasını ödedim.başka servis sağlayıcıya geçtim.bir ay uğraştım abartmıyorum.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
[MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION]

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ttnette bir zamanlar ki turkcell gibi nasıl olsa rakibim yok die yapabildiğini yapıyor ama ttnetinde devri bitecek nasılki turkcell vodafone ve aveaya kaptırdı müşterilerini yakında oda kaptıracak müşterilerini zaten Sdn nin yarısı ttnet müşteriliğinden cıkar herhalde:D

totleben

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benzer olaylar benimde başıma geldi. TTNET nakil işini beceremiyor. Sistem çalışmıyor diye banada demişlerdi. Nasıl bir sistemse artık aylardır çalışmıyor :) Bu tip aksaklıklar TTNET'e yakışmıyor. Vaktin varsa bağlantı gelene kadar her gün bağlı bulunduğun TTNET müdürlüğüne git. Faydası oluyor.

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olacağız. Teşekkürler.