TTNET Ping Sorunu

ayberkenis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepinize Merhabalar,
Ben TTNET 100Mbps 200GB AKN pakedini kullanıyorum. Normal paket kullanımımda speedtest'de 30ms ping alıyorum. Bildiğiniz gibi Roket uygulaması ile hız sınırları kaldırılıyor. Ben bu Roket uygulamasını kullandığımda speedtest'te 1ms ping alıyorum. Bunun nedeni nedir? TTNET ile iletişime geçtim fakat ping ile ilgili bir çözüm olmadığını ve işlem sağlayamadıklarını belirttiler. Yapmam gereken nedir? Önerileriniz nelerdir? Sonuçta aynı hat ve aynı altyapı, anlayamadığım konu bu.

Teşekkürler

leanardo

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Ping değerinin düşük.olmasi daha iyi burda sorun nerde?

ayberkenis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Demek istediğim şu, Roket uygulamasında pingim düşükken. Normal kullanımımda pingim yüksek. Bunun nedeni nedir?

MR.Anonymous

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
498
TTnet kullanma. İmkanın varsa superonline'a geç.

anectodist

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bende 50mb 200gb akn paketi kullanıyorum, 27ms civarı bir ping var aynı sorun bende de mevcut. Müşteri hizmetleri ve şebeke ekipleri hiçbir şey yapamadı hiçbir düzelme olmuyor tam anlamıyla rezillik. Anlamadığım şey ise dediğin gibi 1 günlük roket servisinden yararlanınca ping olması gerektiği gibi oluyor yani sunucuyla ilgilide bir şey değil, altyapıyla veya fiber hatla da ilgili değil. Kasıtlı yapıldığını düşünüyorum ttnet tarafından.

qalsiyum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Söylenmesi gereken söylenmiş zaten. Bir ttnet mağduru olarak söyleyebilirim ki, kesinlikle imkanın varsa superonlineye geç. Pişman olmazsın.