Ping Sorunu Yaşıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Arkadaşlar eskiden 20-30 arası ping alıyordum sözleşme bittikden sonra yeni bir sözleşme imzalnmış aynı net sağlayıcısıyla lakin sürekli stabil olarak 50ping alıyorum nasıl düzelticem müşteri hizmetleri anlamıyor... aaa internetiniz baya hızlı sorun yok res atalım falan diyorlar ping nedir onu bile bilen yok 1 defasında internetde okduğum aynı metni açtı kadın aynısını okuda bana ping neden olur diye deli olucam port değişikliği falan pingin düşmesine yarar mı boşuna dil dökmeyeyim port değişikliği yapılsın diye veya bildiğiniz başka bir yöntem . ( internet tamamen boştayken stabil 50 hiç altına düşmez başka cihazların bağlanması indirme gibi şeyler ile alaksı yoktur ) 16mb internetten 14mb ve 0,5 up alıyorum -- valorant oyununundan bahsediyorum --

Son düzenleme:

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448
Daha anlaşılır ve terbiyeli yazsaydınız keşke

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Hangi internet sağlayıcı? Ve küfür yasak forumda.

Mr.Scout

Asistan
Reaksiyon puanı
238
20-30 ping alırken 300 pinge çıkmamış ki. Yoğunluktan bağlandığını server'dan vs olabilir bu tarz şeyler.

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Daha anlaşılır ve terbiyeli yazsaydınız keşke
kısaca yüksek ve stabil ping neden olur , nasıl çözebilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

20-30 ping alırken 300 pinge çıkmamış ki. Yoğunluktan bağlandığını server'dan vs olabilir bu tarz şeyler.
sürekli kanka 4-5 aydır oluyor bu , arkadaşlarım 20 pinglerde ben sabit 50 , eskiden böyle değildi , hep olsa peşinde koşmazdım zaten ( taktiksel fps oyunu olduğu için ufak ping değişimleri bile oyunu etkiliyor yoksa çok da önemli dğeil 20 - 30 ping fazla olması )

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
558
Aşağıdaki videolarda belirtilenleri yaparak daha hızlı internet deneyimi yaşayabilirsiniz (denenmiştir zararı yoktur)

Son mesajlar