Ttnet ping Sorunu

sevenx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Online Oyun Oynuyorum ve Pingtest'te test yaptım..
CS :S Online Oyun Oynuyorum ve Pingim 70'den aşağı düşmüyor. Önceden 15-20 arası gidiyordu.
MüşteriHizmetlerini aradım fakat öyle birşeyde yardımcı olamıyoruz dediler. Hakem Heyetine Başvurmama Lüzum Varmı
Temsilci burada sorunları hallediyor fakat ben 1 aydır enayi yerine kullanıyorum. TTNet'ten gereken desteği bekliyorum.:confused1::hammer:

bazenbazen at windowslive.com

Ekli dosyayı görüntüle 7429

Ekli dosyayı görüntüle 7430

HRNKC

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
20
MüşteriHizmetlerini aradım fakat öyle birşeyde yardımcı olamıyoruz dediler

Külliyen yalan ! İnternet şirketleri, ping değerinde sorun olduğuna dair kullanıcıdan arıza bildirimi aldığında buna müdahale eder... Tabi TT Net söz konusu olduğunda bu durum tam tersi oluyor... Benim ping değerimde hafif bir yükselme oldu hemen şirketi aradım arıza kaydı oluşturup ertesi gün sorunu çözdüler... Herkes bilsin bu ayrıntıyı "Net sağlayıcı şirketler ping değeri ile istedikleri oranda oynama yapabilir" TT' nin özellikle ping değerlerini arttırarak kullanıcıları mağdur ettiği buradan açıkça belli oldu...

Sağlıklı ölçüm için Speedtest kullanın...

sevenx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TT müşteri hizmetleri downlad'da sorun yoksa bizimle ilgili değil dediler, oyunlardaki ping sorunu için oyundan kaynaklaknıyordur dediler.
Makinama format attım hala aynı sorun devam ediyor. Oyunla ilgili olduğunu düşünmüyorum.
Speedtest sonuçları ;
http://www.speedtest.net/result/1778738763.png

HRNKC

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
20
TT müşteri hizmetleri downlad'da sorun yoksa bizimle ilgili değil dediler, oyunlardaki ping sorunu için oyundan kaynaklaknıyordur dediler.
Makinama format attım hala aynı sorun devam ediyor. Oyunla ilgili olduğunu düşünmüyorum.
Speedtest sonuçları ;
http://www.speedtest.net/result/1778738763.png

Siz sorununuzu yanlış ifade etmişsiniz o zaman... Oyunların lag sorunu müşteri temsilcisinin çözebileceği bir sorun değildir, bu tamamen oyun ile ilgilidir... Sizin yapacağınız şey oyunu işin içine katmadan pingin yüksek çıktığını temsilciye belirtmektir... Arıza kaydı yaptırın temsilciye, soruna el atacaklardır... "Speedtest ile yaptığım testlerde ping değerimin çok yüksek olduğunu gördüm, bu sorunu düzeltmenizi talep ediyorum" diyerek kısa ve öz şekilde durumu bildirin... Ayrıca TT ye mail de atabilirsiniz, daha hızlı ilgilenirler...

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION] bakarsa olabılır

--- Mesaj Güncellendi ---

Son resımde verdıgınız ping resmı Pek abartılcak gıbı degıl 35 ttnet ıcın cok ıyı bence :) ayrıyeten bazı oyunların altyapısı yetersiz olabılır mesela counterda serverın altyapısı kotuyse ıstedıgınız kadar hızlı nete sahıp olun lag olur oyunla alakalı bence sızın sorununuz

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

sevenx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.. umarım yardımcı olabilirsiniz en kısa zamanda bekliyorum .. şimdiden teşekkür ederim.:)

müşteri num : 1896593752

telefon : 0216 354 42 75

imampower11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.. umarım yardımcı olabilirsiniz en kısa zamanda bekliyorum .. şimdiden teşekkür ederim.:)

müşteri num : 1896593752

telefon : 0216 354 42 75
Bilgilerinizi özel mesaj yoluyla TTnetdesteke yollarsanız Güvenlık acısından bu mesajı edıtleyın.bılgılerı sılın.

sevenx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet teşekkür ederim dikkatiniz için.. fakat özel mesaj olarak denedim ama atamadım bende burdan yazmak zorunda kaldım sorun bir an önce çözülsün diye .. ama hala ne arayan var ne soran :))

claven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Boşuna uğraşma, Ping ile ilgili herhangi bir sorunu halledeceklerini sanmıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:devil:benim pingim her zaman 500 oluyo ama ortak net cekıoz o yuzden galiba ama bunun bi cözümü daha var mı

CoolmanJR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ping sizin telefon hattınızdan kaynaklır hattınızda gürültü parazit varsa bunlar yada pcnizde dns var ise buda pingin yüksek çıkmasına neden ayrıca yüksek kaliteli oyunları düşük özellikli pcler de de oynarsanız ping yüksek çıkar.