TTNet Müşterilerini Aldatıyor Millet!

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

SIRDAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba, cep ve Adsl numaranızı özel mesaj ile gönderirseniz size ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.

Zaten bu konuda cep ve ADSL numaram yazıyor. Ayrıca size özel mesaj gönderdim. Geri dönülmedi

chimsee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTNET ten çektiğimizi herhalde hiçbir yerden çekmedik bende 2 ay önce kapatırdığım ADSL in hala faturası gelip duruyor En sonunda artık çıldırma aşamasına geldim bugun aradım TTNET i bakalım düzeltebilecekler mi. Eger Bana kullanmadığım bir internettin faturasını ödetirlerse ozaman bende bu saçmalığı heryer yerde yazıcam ve gerekli tüm birimlere şikayet edicem hem işlemi yapan kişiyi hemde ttneti bakalım sonuç ne olucak.. Artık Böyle Sorunlardan dolayı internetten soğuttular Teşekkür Ederiz TTNET..

MCITP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne yapacaksin kesin çözüm 0 212 306 10 00 numarayi arayip kalite birimiyle konuşmak istedigini söyleyeceksin...sorununu söyleyeceksin sonra hallolcak....

traktör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ttnet iyice saçmalamaya başladı zaten dükkanın telefonu ortağın adına kayıtlıydı kendisi evinde yalın internete geçti 4gb kotalıyı şeçti ve ev telefonunu kapattırdı buraya kadar herşey tamam, Biz dükkanda 4gb kotalı kullanıyoruz ve her ay 29 tl geliyordu o ay bi fatura geldi tam 160 TL hemen kotaya baktım o ay 3GB bile olmamış müşteri hizmetlerini aradık yok neymiş aynı kişiye kaç hattı olursa olsun tek fatura geliyormuş, burası dükkan ayrı fatura istiyoruz diye hemen itiraz ettik tamam dediler hala ortak fatura geliyor
bide maddi saçmalığı var hadi dükkan 29TL 160-29=131 TL neyin nesi yalın hat için kota geçme yok bişey yok faturada detay yok devlet bile bile göz yumuyor halkın kazıklanmasına bence

Seni yaradana kurban olayım!!! evet DEVLET BİLE BİLE GÖZ YUMUYOR HALKIN KAZIKLANMASINA!!! Ayrıca tepeden tırnağa yalan bürümüş ttnet, telekom ve çalışanlarını. Burada çalışan birinin normal hayatta bile sözüne inanmam ben. Soğuk kanlı yalancılar yetiştiriyor bu firmalar. Allah belalarını versin bunların ve bunlara göz yumanların....

--- Mesaj Güncellendi ---

Zaten bu konuda cep ve ADSL numaram yazıyor. Ayrıca size özel mesaj gönderdim. Geri dönülmedi

hata sende bunlar sanal alem dışında insanla ilgilenmiyorlar sen forumdan mesaj atıyorsun.

SIRDAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hata sende bunlar sanal alem dışında insanla ilgilenmiyorlar sen forumdan mesaj atıyorsun.

Evet, hata yaptım, TTNet'e abone olmakla... 40 TL'lik tarifeye abone oldum. Aboneliğim 3 ay sürdü. Fakat üç ay içinde benden 8 aylık para aldılar. Bir daha TTNet'in kapısının önünden bile geçmem. Hatta ücretsiz versinler hizmeti onu da kabul etmem herhalde... Bilinçlenelim.

--- Mesaj Güncellendi ---

Evet, hata yaptım, TTNet'e abone olmakla... 40 TL'lik tarifeye abone oldum. Aboneliğim 3 ay sürdü. Fakat üç ay içinde benden 8 aylık para aldılar..

Yanlış hesaplamışım.. 8 aylık degil, 10 aylıktan fazla almışlar.. :)

erd_ksk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ttnet derdi bitmez, her ay mutlaka bir poblem çıkıyor