Ttnet müşteri hizmetleri beni aradı

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
2-3 günden beri bizim evide arıyorlar.Bir evi arıyorlar bir benim cep telini.4GB kotalı kullanıyorum.Acaba bana ne diyecekler..Sözleşmeyi uzatın diyecekler galiba:D Bende diyeceğim onlara " *** uzatırım.1 kere kazık yedim bir daha yemem" :D

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
bahsettiğim şey tam olarak buydu dünyanın en çok download yapan milletiyiz adam utanmadan birde 100 gb download yaptım diyor pişkin pişkin. işte senin gibi tuhaf insanlar yüzünden kota koyuyorlar senin gibi acaip insanlar için adil kullanım diye birşey geliştirdiler. sana kısaca YUH ! diyorum

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Evi bir kere aradılar açtım :) babamı sordular burda değil dedim :) iyi o zaman sonra ararız diye kapadılar :D hatun sesimi beğenmedi herhalde :D bende yardımcı olabilirdim :devil2:

anil_k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet öyle birşey var eğer 8mb limitsiz kullanıyorsan 15gb dan sonra 512 ye düşüyor, 1mb limitsiz kullanıyorsan herhangi bir düşme yok, bir de 8mb diil de 8mb'e kdr bağlantı hızı alıyorsun, o da evinin santrale olan mesafesine göre değişiyor, yani 3 olabilir 5 olabilir 7,8 hepsi olabilir, saçma ama gerçek.....

blazedanger35

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Genelde ben ararım ttneti:D:D

hehe :D 1 arıza olunca arıyorsun herelde .d
dün iptal ettirdim. ttneti.
superonline a geçmiştim geçen hafta .

superle yola devam ..
ama ondada adil kullanım muhabbeti varmış :S (15 Nisan)
10mbit e 50 gb kullanım diyor.
sonra yine 512 ...
umarım düşme olmaz. çünkü bende netimi paylaşıyorum .

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Bizim evi aramışlar.Babamı sormuşlar yok demiş annem.Akşam ararız demişler.Neyse akşam aradılar babam evdeydi ben açtım.Babamı istediler.Dedim babam tarifelerden,netten anlamaz.Neti kullanan benim.Diyor illa baban gelecek.Dedim gelemez o.Dedi 8 mb yapalım.Dedim kalsın.Ben memnunum.Kapatırken diyor ki biz daha sonra babanızla tekrar konuşuruz :D

perka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet öyle birşey var eğer 8mb limitsiz kullanıyorsan 15gb dan sonra 512 ye düşüyor, 1mb limitsiz kullanıyorsan herhangi bir düşme yok, bir de 8mb diil de 8mb'e kdr bağlantı hızı alıyorsun, o da evinin santrale olan mesafesine göre değişiyor, yani 3 olabilir 5 olabilir 7,8 hepsi olabilir, saçma ama gerçek.....

tamam tesekkur ederım cevabın ıçınnn :)

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Eğer ben netimi paylaşıyorum diye ceza keserlerse önce telekomdaki bu işe yataklık edenler işinden olur daha sonra benim bölgemdeki herkes ceza alır.

tolgasal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Hepsi aynı halt. Superonline'da kısıtlamaya gidiyor nisanda.

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
az önce benide aradılar:)
ad soyad bilgi dogrulama üstüne,baglantınızı paylasmanız şu şu yasaya göre ayıp...
paylaştığınız bi şey yaparsa seni sallandırırlar tarzı bi muhabbet...
bu muhabbeti çeken hatunda muhtemelen web ve wpa şifrelemenin hangisi ne onu bile bilmiyordur...sosyal paylasım facebookda çoook takılıyom video izliyom,msn çoook kullanıom dedim seçeneklerde...
saçmalık ya...TVbu muydu o hizmete abone olsam 24saat müzik kanalı açık olsa hooop fazla net kullanın die arayacaklarmı gene...
neyse rapid premiumumda bitti zaten:)))
bu kafayla giderlerse şeytan diyor bırak en ucuz sınırsızı...
dik çatıya kocaman bi anten...
gerisini yazmayayım:)

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ilk önce kendi alt yapınıza bakın benim ne kadar kullandığım sizi ne ilgilendiriyor deseydinya parasıyla değilmi arkadaş :)

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Beni bir arasalar aradıklarına pişman ederim ama 1 Mbit ile pc'yi hiç kapatmasam yine de listeye giremem sanırım..

ugurhanuslu

Profesör
Reaksiyon puanı
43
bende zamunda üyeliği elde ettiğimden beri 300 gb kadar falan çekiyorum 5mbit kadar hızla. beni ararlarsa altyapıyı sağlamlaştırın daha fazla indiririm diyeceğim...

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
100 gb down için seni arıyorlarsa , benim internetimi direk kapatmaları gerek :D

serdar3698

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence onu bırak da arasalar ne olur türk de cevap mı yok internet aboneligi başlatıldıgında şu kadar download miktarı var sınırsızda geçtigin zaman uyarı gelir diye birşey dediler mi yok ben 18 günde daha ilk ayım 150 gb indirdim arasalar ne güzel olur cevap çok da aramıyolar ben geçen yazz kuzenin sınırsızıyla 5 günde 70 gb indirmiş insanım harddisk 250 gb olmasa arkadaş gibi 1 tb zorlarım