Ttnet Modem Kutusu Hakkında

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
merhaba arkadaşlar bir yıl boyunca tahhttüm vardı 2012 30 mayısta yalın net abonesi almıştım modemi felan kendileri vermişlerdi son 1 ayım kaldı ttnetle devam etmiycem süperonlıne geçiçem fakat bir sorunum var bana verdikleri modemin kutusunu kaybettim fakat modem ve aparatları duruyor poşete koyup günü geldiği zaman öyle versem sorun olurmu kutuyu kaybettim maalesef​

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Modem sende kalıyor, geri verme gibi bir durum yok.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
1 yıl tahahhütte zaten modem parasını veriyorsun ;) modem senindir artık :)

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
nasıl bende kalıyor olurmu yaa bide modem ücretimi ödüycem bir arkadaşım bütün herşeyiyle iade etmişti

Eğer tahhütü bozarsan, yani 1 yıl dolmadan aboneliğini iptal edersen modemi ya da ücretini veriyorsun.
Senin sözleşme detayların nedir bilemem ama genelde bu şekildedir. Modem sende kalır, parasını falan da vermezsin. Ttnet'i bir ara sor istersen.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
[MENTION=130683]android3[/MENTION] harbimi bende bu modemi verince ne alsam diye düşünüyordum bide kutuyu kaybettim diye nasıl vercem ceza ödermiyim diye düşünüyordum o zaman andorid3 modem bende kalıcaksa süperonlıne geçiçince modem almayım ozaman onlarda ücretsiz veriyor modemi ttnetten kalan süperonlıne modemini almasak olurmu peki

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=115737]Kurşun Kalem[/MENTION] aslında bu soruyu ttneti arayıp sormak istedim ne zaman arasam çok beklettiler kaç kez aradım hep bekledim olan kontürlerime oldu en son konu açayım dedim bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımız vardır diyerekten ulaşabilirsem bir müşteri temsilcisine sorucam modem geri veriliyor derlerse kutuyuda soracam

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
normalde 1 ve 2 yıllık tahahhütlerde süreç bitince modemi geri vermiyorsun. bizde internet bağlatırken sormuştuk bunu.
ama kullandığın tarifeye göre değişir mi bilemem :) en güzeli sen yine bi sor istersen.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
normalde 1 ve 2 yıllık tahahhütlerde süreç bitince modemi geri vermiyorsun. bizde internet bağlatırken sormuştuk bunu.
ama kullandığın tarifeye göre değişir mi bilemem :) en güzeli sen yine bi sor istersen.

evet sordum bi benim için geçerli değilmiş modemin kalması 12 ve 24 ay taahhütlü tüm abonelere verilen modemler sözleşmesi bitince müşteride kalıyormuş o zaman süperonlıne geçtiğimde ttnetin modemini kullanırım bir sorun çıkmaz inşallah

Modem sende kalacak.

evet dostum bende kalıyormuş sordum öğrendim

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
evet sordum bi benim için geçerli değilmiş modemin kalması 12 ve 24 ay taahhütlü tüm abonelere verilen modemler sözleşmesi bitince müşteride kalıyormuş o zaman süperonlıne geçtiğimde ttnetin modemini kullanırım bir sorun çıkmaz inşallah

evet dostum bende kalıyormuş sordum öğrendim

modemin iyi ise kullan. ttnet genelde dandik modem veriyor :D

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Modemin bir önemi yok,Superonline Fiber'e geçersen ona sana zaten Fiber modemi verecek.

Ya sat,yada at.:D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
modemin iyi ise kullan. ttnet genelde dandik modem veriyor :D

iyimi kötümü anlamadığım için bilmiyorum modem bu p-660n-t1a
img_p-660n-t1a_p_01_380.jpg

Modemin bir önemi yok,Superonline Fiber'e geçersen ona sana zaten Fiber modemi verecek.

Ya sat,yada at.:D

150mbs destekli modem fiber için uygunmu yoksa fiber modem şartmı? ayrıca satsam tahmini ne kadar eder dostum isteyeni varda fiyat bilmiyorum 100 tl desem uçmuşmu olurum bilmiyorum

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3

150mbs destekli modem fiber için uygunmu yoksa fiber modem şartmı? ayrıca satsam tahmini ne kadar eder dostum isteyeni varda fiyat bilmiyorum 100 tl desem uçmuşmu olurum bilmiyorum

Vatan'da %45 indirim ile 69 liraya düşmüş.

http://www.vatanbilgisayar.com/Mode...t-adsl2+-modem/productdetails.aspx?I_ID=61517

Fiber'in özel modemi vardır.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841

naptın yahu 100tl olur mu o modem :D
Sanalmarketim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bugun ttnet ıptali için gittik 92 tl fatura gelmıs ay dolmuş 24 ay dolmuş modem kutusunu götürdük olmaz böyle dıyorlar modemınıde getırceksın dıyor modemı nasıl getırelım dedık kes kablosunu getır dıyor kadın ne yapalım goturup kurtulalım mı yoksa modemın pesıne mı duselım böyle iptal işlemimi olur ne kadar saçma baglatırken el üstünde tutarlar iptal ettirirken yerin dibine sokar uğraştırırlar bir fikir önerin ne yapalım kesip götürsek sorun çıkarmı ayrıca bide 2 parçası var birisi adsl kutusu birisi modemın kendısı sınyal yayanı