TTnet Mobil Sahtakarlığı! Bu Kampanyadan Uzak Durun!

macindows

Asistan
Reaksiyon puanı
59
TTnetMobil ile yeni üyelik sözleşmesi yaptım! Bu sözleşmede 24 ay taahhütlü ilk 6 ay boyunca 100de 100 indirim kampanyası vardı. Şuanda TTnet bana 100de 60lık indirim yaptığını farkettim, müşteri hizmetleriyle defalarca 15 gündür telefonla görüşüyorum. Kendilerinin hata yaptıklarını söylüyorlar ama bir türlü düzeltmiyorlar. Farketmessek rahatlıkla insanı kazıklayabiliyorlar. 100de100 6 ay indirim deyip insanları kazıklamaya çalışan Ttnete sesleniyorum ya bu sorunu halladersiniz yada mahkeme son kararı verecek hat bedellerini ödetip taahhütle üye alıyorsunuz şimdede verdiğiniz indirim sözünü tutmuyorsunuz bu ne türlü bir kazıktır.

Bu Kampanyadan Uzak Durun!
Ekli dosyayı görüntüle 7141
Sahtekarlık!

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Bir alternatifi çıkar çıkmaz ışık hızıyla bunlardan uzaklaşırım. Hava alanlarında kafeteryalarda kablosuz kullanım hakkı sokuyor paketin içine ister kullan ister kullanma parasını alıyorlar... SÖMÜRGE!

macindows

Asistan
Reaksiyon puanı
59
bu yanlışlığın karşılığını hattımı kapatarak vermek istiyorum! ama 24 ay taahhüt imzaladım. bir de hat bedeli var. Hukuki olarak bana yardım edebilir misiniz?

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bunlar iyi günlerimiz. bizi sömürsün diye telekomu araplara satanlara hiç laf yok....bence esas hedef onlar olmalı....