TTNET Mobil Her Yöne 250 dk 15 TL Kampanyası Hakkında

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
mrb arkadaşlar. ttnetten aldığım mail ile haberdar olduğum mobil kampanya ilgimi çekti. her yöne 250 dk 15 lira. taahüt zorunluluğu da yokmuş. taahüt verince de ilk 6 ay ücretsizmiş.

TTNET Mobil ile cepten her yöne konuşmak ilk 6 ay bedava!
Her Yöne 250 dakika KDV ve ÖİV dahil ayda sadece 15 TL!
İster taahhutlu ister taahhutsuz yararlanın! Üstelik 24 ay taahhüt verenlere ilk 6 ay aylık sabit ücretleri bedava!

ÜCRETLENDİRME

Her Yöne 250 Dk 15 TL - Her Yöne 41,5 Kr/SMS - İlk 6 Ay Bedava

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.*24 ay taahhüt verenler için ilk 6 ay aylık sabit ücretlerinde 0 indirim sağlanmaktadır.

Paket aşımı her yöne 41,5 Kr/Dk. **Faturalı Avea tarifelerinden TTNET Mobil Her Yöne 250 tarifesine geçen aboneler için aylık ücret vergiler dahil 35TL'dir.

Ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

Tarife kapsamında belirtilen ücretler ve görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır.

Tarifenizde, 444* ile başlayan numaralara doğru yaptığınız aramalar arama başına KDV ve ÖİV dahil 40 kuruş, paket aşımında ise dakikası KDV ve ÖİV dahil 40 Kuruş üzerinden ücretlenmektedir.

DETAYLAR

• Bu tarifeden TTNET müşterileri ve yakınları yararlanabilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

• Her Yöne 250 tarifesinden taahhütsüz yararlanılabılır.

• Her Yöne 250 tarifesinden 24 ay taahhüt vererek yararlanan müşteriler için ilk 6 ay aylık sabit ücretleri bedavadır. Bu kapsama paket harici kullanımlar dahil değildir.

• Tarife kapsamında sunulan heryöne dakikalar, yurtiçi olmak kaydıyla diğer operatörler ve sabit hat numaralarıyla TTNET Mobil yönüne yapılan görüşmeleri kapsar.

• “SES” yazıp 6000'e SMS göndererek paketinizde kalan dakika miktarlarınızı ücretsiz öğrenebilirsiniz.

• Kullanılmayan ücretsiz dakikalar fatura döneminin sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.

• Herhangi bir nedenden dolayı 24 aylık TTNET Mobil taahhüt süresine bağlı kalınmadığında TTNET Mobil hizmetleri kapsamında aboneye sağlanan indirimlerin toplamı son faturaya yansıtılır. Musterının bu durumda tarifesine mevcut koşullar ile devam etme veya etmeme hakkı saklıdır.

• Tarife kapsamında belirtilen ücretler ve görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır.

• TTNET Mobil fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

http://www.ttnetmobil.com.tr/konus-mesajlas/her-yone-250dk-tarifesi.aspx

sizce nasıl? sanırım TT Mobil avea altyapısı kullanıyor. bu da benim kafamı kurcalıyor. daha önce ablam avea kullanmıştı ve çekimi berbattı. :(

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Kalsın vodafonla mutluyum ben.:D

semi-final

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok uygun,kaliteye de diyecek yok,Aveayı işim gereği kırsal alanda da çok kullanıyorum,4-5 yıldır çekme sorunu yaşamadım.

Hava atmak için fazla para vermek siteyenler devam edebilirler adı çıkmış diğer operatorlere

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
benim evden çeker mi bilmiyorum. arştırıp öyle karar vericem. keşke ayda 100 sms de bedava verselerdi. :)

neco426

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
guzel kampanya sadece telefonla konusacaklar icin guzel bir kampanya , cok iyi olmasada fena degil.