TTNET İnternetini kapatana "PARA İADESİ" yapıyor!

bolatbey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
TTNET aboneliğini herhangi bir nedenle sona erdiren tüketicilerin fesih sonrası alacaklarına ilişkin iade işlemleri yapılmaktadır.

Ödemeler Türk Telekom ofislerinden yapılmakta olup, yanı sıra tüketiciler aşağıda yer alan ekrandan sorgulama yaparak kendilerine yapılması gereken bir iade bulunup bulunmadığını öğrenebilir ve IBAN bilgilerini girerek iade tutarların ödenebilmesi için taleplerini iletebilirler.

Sorgulama için tıklayın

Arkadaşlar size ne kadar borcu çıktığını yazın:devil: Sorgula sonucunuda ilk ben vereyim :)

Değerli Müşterimiz,

Tarafınıza 4.52 TL ücret iadesi yapılacaktır. Ücret iadesi yapılabilmesi için lütfen bilgilerinizi giriniz:
IBAN numarasını yazdıktan sonra para havale ediliyormuş.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
uyarı gelmeden fontu düzeltin :)

bana da geçen şöyle bi mail geldi

*** hizmet numaralı internet hattınızın iptal olması nedeniyle 20,14 TL iade tutarınız oluşmuştur.

Faturanızı ödemediyseniz; iade tutarınız borcunuzdan düşülmüştür.

bolatbey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok ilginçtir bana da "gelin barışalım" diye benim eski borcumu adresime ve cep telefonuma! msj olarak gönderilmişti. borcum olduğunu nerdeyse bir yıl sonra öğrendim ancak orda bana iadeyi düşelim dememişlerdi! ki Allah'tan barışmışız yoksa ben nerden öğrenecektim borcumun olduğunu? anca mahkeme celbiyle felan:) birde adresimi ve cep numaramı nasıl buldular halen anlamışda değilim!

sorgulama sonucunda 85 TL alacaklı bir arkadaşım var. bu fiyatında nasıl belirlendiğinide anlamadım:)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Değerli Müşterimiz,

Tarafınıza 89.35 TL ücret iadesi yapılacaktır. Ücret iadesi yapılabilmesi için lütfen bilgilerinizi giriniz:

Başka IBAN no olmuyomuş(benimkini yazıcaktım) babamınkini yazayım. :)

bolatbey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gerçekten nasıl bir hesaplamayla ödeyecekleri miktarı hesaplıyorlar! bir arkadaşım 123TL alacaklı çıktı:w00t:

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
gerçekten nasıl bir hesaplamayla ödeyecekleri miktarı hesaplıyorlar! bir arkadaşım 123TL alacaklı çıktı:w00t:

o arkadaşınız büyük ihtimal taahhüt var iken iptal etmiş, yüksek bir meblağ ödemiş, sonra böyle yüksek bir alacağı çıkmış :)

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
5 yıl önce iptal ettirdiğim hat için, 1.2 TL çıktı. Karar veremedim :D

RAdNE.png

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
144TL mi ne tazminat ödeyerek kapattırdığım hattıma 12.29TL geri ödeme çıkartmışlar.

Özellikle taahhüt varmı dediğim soruma çok açık bir şekilde "taahhüt yok" demelerine rağmen.
Yaklaşık 20 ay sonra 1 hafta internet hizmeti alamama istinaden 32832092348234710 yazılı sözlü itirazıma rağmen giderilemeyince kayışkoptu ve iptal edin dedim.
24 ay taahütünüz var iptal edemezsiniz diyince kopan kayış yüzünden balatada yandı. İtiraz ettim bana böyle böyle dediniz açın kayıtları inceleyin dedim.
2-3 gün sonra geri döndüklerinde ise söylenen sadece şu oldu.

Size eksik bilgi verilmiş özür dileriz, ancak iptal durumunda 144.xx TL ödeme yapmanız lazım dedile. Allah topunuzun belasını versin dedim paralarını ödedim kapattırdım hattımı.

Özellike soruyorum taahhüt varmı? Varsa aynı tarifede kalacağım diyorum.
Taahhüt yok deniyor, daha sonrada size eksik bilgi verilmiş deniyor.
Bana bilgi verilmiyor ki? Bilgiyi ben istiyorum onuda "yalan" olarak veriyorsunuz ve 12.29TL de geri ödeme çıkartıyorsunuz.

Başımın gözümün sadakası olsun.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Değerli Müşterimiz,

Tarafınıza 14.50 TL ücret iadesi yapılacaktır. Ücret iadesi yapılabilmesi için lütfen bilgilerinizi giriniz:

bolatbey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
144TL mi ne tazminat ödeyerek kapattırdığım hattıma 12.29TL geri ödeme çıkartmışlar.

Özellikle taahhüt varmı dediğim soruma çok açık bir şekilde "taahhüt yok" demelerine rağmen.
Yaklaşık 20 ay sonra 1 hafta internet hizmeti alamama istinaden 32832092348234710 yazılı sözlü itirazıma rağmen giderilemeyince kayışkoptu ve iptal edin dedim.
24 ay taahütünüz var iptal edemezsiniz diyince kopan kayış yüzünden balatada yandı. İtiraz ettim bana böyle böyle dediniz açın kayıtları inceleyin dedim.
2-3 gün sonra geri döndüklerinde ise söylenen sadece şu oldu.

Size eksik bilgi verilmiş özür dileriz, ancak iptal durumunda 144.xx TL ödeme yapmanız lazım dedile. Allah topunuzun belasını versin dedim paralarını ödedim kapattırdım hattımı.

Özellike soruyorum taahhüt varmı? Varsa aynı tarifede kalacağım diyorum.
Taahhüt yok deniyor, daha sonrada size eksik bilgi verilmiş deniyor.
Bana bilgi verilmiyor ki? Bilgiyi ben istiyorum onuda "yalan" olarak veriyorsunuz ve 12.29TL de geri ödeme çıkartıyorsunuz.

Başımın gözümün sadakası olsun.

@eSa

1 krş bile bırakmayın, herkes 1TL bile alsa 1*3000000= 3milyon TL eder.

ciwwii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ttnetten şaşırtıci bi haber hadi hayırlısı :)

skara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Benimki 24 TL imiş iyi alalım bakalım :)

bolatbey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu yanlış bir mantık. Her konuda bu mantık ile gidersek dünyanın sonu gelmez :)
12TL nedir ki nerelerde ne paralar bırakıyoruz bilinçli veya bilinçsiz olarak.

1.si parayı almak için bir sürü prosedür yapmana gerek yok. sadece IBAN numaranı yazacaksın ve paranı alacaksın o kadar.
2.si de bir tepki gösterceksen her zaman empati kur k"arşıdaki nasıl davranırdı?" diye. yani TTNET'e borcun olasydı "zaten bir sürü kullanıcım var bana borçlu olan, ne peşinden koşacam" mı derdi? yoksa 12TL için avukat tutup parasını misliyle alır mıyıdı?
benim 2TL borcum varmış kapatırken bütün borcumu ödedim sanıyodum ama sonra bana uyarı geldi, masrafları olmadan 24TL öderseniz barışırız! taktir sizin, 1TL, 2TL yada 12TL alıp almamak prensip meselesi, size görede almak gereksiz işte!

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
1.si parayı almak için bir sürü prosedür yapmana gerek yok. sadece IBAN numaranı yazacaksın ve paranı alacaksın o kadar.
2.si de bir tepki gösterceksen her zaman empati kur k"arşıdaki nasıl davranırdı?" diye. yani TTNET'e borcun olasydı "zaten bir sürü kullanıcım var bana borçlu olan, ne peşinden koşacam" mı derdi? yoksa 12TL için avukat tutup parasını misliyle alır mıyıdı?
benim 2TL borcum varmış kapatırken bütün borcumu ödedim sanıyodum ama sonra bana uyarı geldi, masrafları olmadan 24TL öderseniz barışırız! taktir sizin, 1TL, 2TL yada 12TL alıp almamak prensip meselesi, size görede almak gereksiz işte!

Dağın dağa küsmesine sadece tanrılar mı sinirlenirmiş ne öyle çok eski zamanlardan gelen bir söz vardı ama tam hatırlayamadım.

Şimdi uzun bir açıklamaya başlamıştım ama sonra 12TL için şu mesajı yazmaya değer mi diyip (deyip mi yazılır? Diyip mi:blink:) yazdıklarımı sildim.

Ben 12TL yi başım gözüm (ve diğer organlarım için :D) sadaka olsun diye verdim.
Mutlu mesut şekilde hayatıma devam ediyorum.
Hayatta en büyük derdiniz TTNET olsun.:flowers:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bnmde alacagım cıktı 73 lira. . peqi kaç günde havale ediolar bilgnz varmı ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
site kapatılmış heralde giriş yapılmıove ücret alamıorm.. Yardım edebilecek biri varmı ??

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
aradığınız sayfa bulunamadı :D ttnet iflas :D

Coulers79

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Hızlı olabilir fakat piyasanın en pahalısı. Şuan 30TL'lik sınırsız uydunet kullanıyorum işimi görüyor.
Daha hızlı paketleri de var. Geçen beni de aradılar 2 ay bedava sonra 45TL, sonra 65TL gibi birşeyler söylediler. Seneler önce 4GB kotalı TTNET 30TL idi. Telekom el değiştirdi sanıyorum araplara geçmiş. Videolar daha kaliteli oldu. Bilgisayarla fazla işi olmayanların bile kotaları doldu. Faturalar 2'ye katladı. Normal bir durum değil. Hızlı ve ekonomik olanı işinize yarayanı tercih edin.

azkader

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sayfa sizlere ömür diyor yüklen meden kapanttilarmi acep :)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Link yenilendi arkadaşlar.