TTNET İnternet Yok

ByTheEfsane

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar.5-10 dakika önce internet sorunsuz çalışıyordu.Ama Steam'de CS:GO (Daha yeni aldım ve malesef oda çalışmadı...) Açıyım derken internetin gittiğini fark ettim.Ve böyle işte...
Not:Buraya nerden giriyosun diyenlere:Turkcell'in interneti sorunsuz?
Not:Bu herkesde oldu mu bugün?

michuozawa

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
493
soruna bir şey diyemeyeceğim ama slogan gibi başlık olmuş :D

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Bizde hep Oluyor.
Komşunun birinin internet hayratı olmasa bağlanamayacağız. (Şu anda da ondan bağlıyım.) Ayda 50tl para veriyoruz.

Kadima

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
841
son birkaç gündür bizde de benzer sorun var. Arada internete bağlı ama sitelere girmiyor. Modemi yeniden başlatınca düzeliyordu. Bugün müşteri hizmetlerini aradım hız güncellemesi yaptığını söyledi. Ama yaklaşık bir saat önce aynı sorun yine oldu.

Bu arada kota sorgulama için siteye girdiğimde bir tuhaflık dikkatimi çekti :)
Şubat ayında internet hızımız 3mbit e düşmemişti. Toplam 17gb download görünüyor ama torrentten deli gibi 1080p filmler indirmiştim :D Mart ayı değerleri ise hala 0 görünüyor :)

JpMr0j.jpg

ali.clay

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
son birkaç gündür bizde de benzer sorun var. Arada internete bağlı ama sitelere girmiyor. Modemi yeniden başlatınca düzeliyordu. Bugün müşteri hizmetlerini aradım hız güncellemesi yaptığını söyledi. Ama yaklaşık bir saat önce aynı sorun yine oldu.

Bu arada kota sorgulama için siteye girdiğimde bir tuhaflık dikkatimi çekti :)
Şubat ayında internet hızımız 3mbit e düşmemişti. Toplam 17gb download görünüyor ama torrentten deli gibi 1080p filmler indirmiştim :D Mart ayı değerleri ise hala 0 görünüyor :)

JpMr0j.jpg
sen yolu bulmuşsun :D hiç çaktırma hepimizin yerine adil kullanım kotasının öcünü al yardır :D