Ttnet Hipernet Düşünceleriniz Fikirleriniz!

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
28 mayıs 2013 ttnet yalın adsl 8mbs sözleşmem 12 aylık tahattüm sürem doldu binamızın tam önünde ttnet fibernet beyaz saha dolabı bulunuyor üstündede bu mahallede fibernet teknolojisi bulunmaktadır yazıyor sordum o aktif değilmiş daha faaliyete geçmemiş hipernet alabilirmişim daha önce hipernet kullanmadım kullanan veya tavsiye edermisiniz 20mbse kadar olan 44 tlik pakete geçmeyi düşünüyorum fikirlerinize ve düşüncelerinize ihtiyacım var teşekkürler

danceinthedark

Doçent
Reaksiyon puanı
0
TTnet ise iki kere düşün kardeşim ben süper online fiber internet kullanıyorum gayette memnunum adamlar hafta da bir kapıya kadar gelip internet ile alakalı herhangi bir sıkıntınız var mı diye soruyor daha ne olsun

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
TTnet ise iki kere düşün kardeşim ben süper online fiber internet kullanıyorum gayette memnunum adamlar hafta da bir kapıya kadar gelip internet ile alakalı herhangi bir sıkıntınız var mı diye soruyor daha ne olsun

süperonlıne yok be abi olsa inceledim güzel kampanyaları var ttnetten başka bir seçeneğim yok maalesef

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ttnet'in fiber paketlerinde bile e'kadar yazıyor neyi düşünüyorsun. 20mbps'e kadar. ttnet fibernet beyaz saha dolabı bulunuyor dediğin şey yakında ise 20mbit alman lazım o kotunun adı dslam ona ne kadar yakın o kadar hız ve stabilite, yapıştırılan aldatmacaya inanma dslama zaten fiber gelmesi lazım yani mahalleye geldiği filan yok. eğer evinin önünde ise fiber başvuru yap illa apartman olmasına gerek olmadığını söyle.