TTnet Gizli Zammı Yaptı ?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
arkadaşlar son 3 aydır faturam 62.50 tl geliyor 8mbs yalınnet sınırsız bu tarifeyi kullanan arkadaşlardada durum aynımı ?

otomotik ödeme talimatım olduğu için hiç farketmedim onlıne işlemlerden fatura görüntüleyince farkettim

fb7vh.jpg

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
sırasıyla 47 - 59 - 67 .Kampanyam bittiği için 59 TL.4 TL TVİBU artı kadv ler.

Birde sorum olacak.Ben arefe günü saat 5 ten sonra faturamı bir bayide ödedim.DAha sonra faturamı kaybettim.ÖDendiğine dair kağıdı.Hala sistemde ödenmedi diyor.Acaba tatiller bitince mi aktif olur ?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8

Birde sorum olacak.Ben arefe günü saat 5 ten sonra faturamı bir bayide ödedim.DAha sonra faturamı kaybettim.ÖDendiğine dair kağıdı.Hala sistemde ödenmedi diyor.Acaba tatiller bitince mi aktif olur ?
ben otomatik talimat verdim ne fatura geliyor ne bişey banka sağolsun günü gelince hiç affetmiyor bayram dolasıyla sistemleri kapalı olma ihtimali olabilir ama takibi bırakma derim şuan ne kadar ödüyosun bende tivibuda yok başka bişeyde

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11

Online işlemlerde aslında fatura sistemi anında yatırılıyor. Ya sistem açıktır yada kapalı. Eft sistemi değil ki şimdi yatır çalışma günlerinde ödensin.

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
faturayı da kaybettik iyi mi şimdi :D Ben bi arar sorarım müşteri hizmetlerini yarın.Bundan sonra heralde 67 ödeyeceğim.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
çok beklediğim süper onlıne sonunda geldi mahalleye hatları açmışlar aktif kullanan arkadaşlarım dahi bile var ttneti iptal ettirip süperonlınenamı geçsek dahamı iyi olur yoksa ttneti ararmıyız şüphedeyim tahhütlüyüm 2013 mayısta bitiyor aboneliğim 120 tl kapatma bedeli isteniyomuş tahahhüt bitmeden süperonlıne daha iyi diyolar kafam çok karışık bi fikir verin arkadaşlar

faturayı da kaybettik iyi mi şimdi :D Ben bi arar sorarım müşteri hizmetlerini yarın.Bundan sonra heralde 67 ödeyeceğim.
ne yarını şimdi şuan ara ben ödüycem ödenmedi gözükçek valla beni uykuda tutmaz müdür hemen ara hemen hemen :) ayrıca tivibu bence çok gereksiz zaten nette beleş tv yayını veren site bi dünya ne gerek var tivibuya kişisel görüşüm

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Aradım sistemde herhangi bir işlem görünmüyor dedi :D Ben o faturayı yatırdığım adama en kısa zamanda gerekeni yapacam.Dekontu kaybetmesem sorun yokta.Büyük ihtimal kayıtları vardır heralde dekontların.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Aradım sistemde herhangi bir işlem görünmüyor dedi :D Ben o faturayı yatırdığım adama en kısa zamanda gerekeni yapacam.Dekontu kaybetmesem sorun yokta.Büyük ihtimal kayıtları vardır heralde dekontların.
inşallah bi sıkıntı çıkmaz parayı kolay kazanmıyoruz yarın açıksa bayideki adama sor hizmet numaranı ver şu faturayı sizden yatırdım ttneti aradığımda ise fatura yatırılmamış gözüküyor hizmet nonu verince o adamın pcdeki kayıtlar çıkar varsa bi yanlışlığı düzeltir dekont çokta önemli değil insanlık hali kaybolabilir çokta önemli değil dekont aslında

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
inşallah bi sıkıntı çıkmaz parayı kolay kazanmıyoruz yarın açıksa bayideki adama sor hizmet numaranı ver şu faturayı sizden yatırdım ttneti aradığımda ise fatura yatırılmamış gözüküyor hizmet nonu verince o adamın pcdeki kayıtlar çıkar varsa bi yanlışlığı düzeltir dekont çokta önemli değil insanlık hali kaybolabilir çokta önemli değil dekont aslında

Öğrenci adamız birde.İnşAllah bi sorun çıkmaz.