Yardım TTNET Fibernet Altyapı sorunu

FakeGamer48

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Arkadaşlar sinirliyim çünkü yeni bir şey öğrendim. Yan sokağım ve üst sokağımda fibernet varken bende yok. Çünkü ttnet mükemmel bir iss olduğu için buraya fibernet çekmiyor. Müşteri hizmetlerinin gıkı çıkmıyor. En basit örneğinin linkteki fotoğraf olduğuna inanıyorum ne yapabilirim. Zaten bizim sokak şu kafa "Bunada şükür vdsl var" Vdsl ile 35 megabit alınmıyor! Tamam herşeye şükretmek lazım ama bazı şeyler şükürle olmaz özellikle internet işleri. Ahada foto bu: foto
NOT:Yeşil yerler vdsl. Mavi yerler fiber

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,609
Sözleşmeniz bittimi? bittiyse direk iptal edip başka marka modem alın

walledia

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,931
Arkadaşlar sinirliyim çünkü yeni bir şey öğrendim. Yan sokağım ve üst sokağımda fibernet varken bende yok. Çünkü ttnet mükemmel bir iss olduğu için buraya fibernet çekmiyor. Müşteri hizmetlerinin gıkı çıkmıyor. En basit örneğinin linkteki fotoğraf olduğuna inanıyorum ne yapabilirim. Zaten bizim sokak şu kafa "Bunada şükür vdsl var" Vdsl ile 35 megabit alınmıyor! Tamam herşeye şükretmek lazım ama bazı şeyler şükürle olmaz özellikle internet işleri. Ahada foto bu: foto
NOT:Yeşil yerler vdsl. Mavi yerler fiber
Telekom İlçe Müdürlüğü ile konuştunuz mu? Belki de sizin oturduğunuz bölgeye de getirmek için çalışmaları sürdürüyorlardır. Genelde 2020 sonrasındaki evlere çekiyorlar.