TTnet Ettiğini Bul

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
16 yaşında yürüme engelli yeğenim var. Evden dışarı çıkması sorun.Tek eğlencesi interneti. 2 yıldır ttnet abonesiydi.Laptop aldım geçenlerde.TTnet aboneliğini iptal ettirip kablosuz modem hediye eden birinete başvurdum.(ttnet 48lira alıyor)Ttnet bağlantıyı hemen kesti ama portu iptal etmesi 1 hafta sürüyormuş.Birinet mecburen bunu beklediğini söyledi 1haftadır bekliyoruz iptal olsunda biriden net gelsin diye.ttnet seni Allah bildiği gibi yapsın ettiğini bul emi.
Şikayet vara şikayet etsemmi acaba?

elturbo

Top-notch Сasual Dating - Living Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Beklediğin hata. Resmen insanın sabrını zorluyorlar

hugo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türk telekom tüm serverlerin yana hemi!!

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Yeğenin için üzüldüm şimdi. :( Başka şeylerle eğlendirmeye çalışsanız?

patlicanmusakka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkna süresi diye birşey uydurmuşlar. 1 hafta boyunca portlarınızı diğer hizmet veren firmaların kullanması için boş bırakmıyorlar. Bu süre içerisinde emin misiniz iptal ettirmek istediğinize diye saçma sapan bir telefon görüşmesi yapıp hiç bir alternatif ve ikna edici herhangi birşey sunmadan. Sizi bir hafta internetsiz bırakarak cezalandırmaya çalışan ttnet müşteri temsilcisi arıyor. Bu yönlendirme işlemi 10 güne kadar uzuyor. Benim arkadaşım geçti başına geldi bende bu yüzden geçmeye üşeniyorum. 1 hafta kadar evde olamdığım bir süre yapacağım.

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
İkna süresi diye birşey uydurmuşlar. 1 hafta boyunca portlarınızı diğer hizmet veren firmaların kullanması için boş bırakmıyorlar. Bu süre içerisinde emin misiniz iptal ettirmek istediğinize diye saçma sapan bir telefon görüşmesi yapıp hiç bir alternatif ve ikna edici herhangi birşey sunmadan. Sizi bir hafta internetsiz bırakarak cezalandırmaya çalışan ttnet müşteri temsilcisi arıyor. Bu yönlendirme işlemi 10 güne kadar uzuyor. Benim arkadaşım geçti başına geldi bende bu yüzden geçmeye üşeniyorum. 1 hafta kadar evde olamdığım bir süre yapacağım.

Evet aynen bu yüzden ikna için arayacaklarmış arasında sövmeyen ne olsun

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
16 yaşında yürüme engelli yeğenim var. Evden dışarı çıkması sorun.Tek eğlencesi interneti. 2 yıldır ttnet abonesiydi.Laptop aldım geçenlerde.TTnet aboneliğini iptal ettirip kablosuz modem hediye eden birinete başvurdum.(ttnet 48lira alıyor)Ttnet bağlantıyı hemen kesti ama portu iptal etmesi 1 hafta sürüyormuş.Birinet mecburen bunu beklediğini söyledi 1haftadır bekliyoruz iptal olsunda biriden net gelsin diye.ttnet seni Allah bildiği gibi yapsın ettiğini bul emi.
Şikayet vara şikayet etsemmi acaba?

Arkadaşım, aynı problemi ben de yaşadım ve interneti kapattırdığım halde 1 ay fazladan fatura parası verdim. Geçmiş olsun.

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Açarken 2 saate açıyorlar kapatırken mi 1 haftayı buluyor bıraksınlar bu işleri ya.

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
16 yaşında yürüme engelli yeğenim var. Evden dışarı çıkması sorun.Tek eğlencesi interneti.

hocam ben de kas hastasıyım aynı durum ben de de var allahtan ben ilk pc mi laptop olarak aldım ttnet de kablosuz modem verdi

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
şikayet vara şikayet ettim ayrıca ttneti aradım şikayet formu doldurttum elimden gelen bunlar Allaha havale ediyorum onları siz siz olun ttnetten uzak durun

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ikna süresi neymiş ya.. Ben ikna olmuşum ki kapatıyorum. Sen beni daha neyine ikna edeceksin ki. Hem de portu işgal ederek. yani bunun anlamı şu oluyor herhalde.. "Ya ikna ederim geri kazanırım ya da daha kötüsü vay sen misin iptal edip de başka net'e geçen al sana.."

Eski günlerim aklıma geldi depreştim. :) Allah'tan bölgemde uyduNet var... Onlar bu tür sıkıntılar yapmıyorlar. Ama yeni hizmet bölgeleri açmak için yatırım da yapmıyorlar. Örneğin Zonguldak'ta Merkez'de olmasına rağmen sadece belli mahallelerde var. yenileri de açılmıyor. Aslında fiyatları TTnet'e göre gayet makul. Makul fiyatlarla, yatırım yaparak pahalı hizmet veren ISS'lerin müşterilerinden edinebilir. Mesela ben öyle oldum.. :)

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
şu taahhüt bitsin görürüm ttnet'i.

Ankara'ya taşındım. Kocaeli'deki netimi de getirdim. Bölgenizde 1 Mbit 4 Gb kota olmuyor 8 Mbit yapacağız dediler.

Ne banka işlemlerimi yapabiliyorum ne de başka web uygulamalarını çalıştırabiliyorum.
Bu "Net" paketlerinde 1 portu o bölgede aynı tarifeyi kullanan birkaç kullanıcı kullanıyormuş.
Böylece hızım 8 Mbit gibi görünse de bant genişliğim paylaşıldığı için interneti doğru düzgün kullanamıyorum.

Taahhütüm Ocak 2010'da bitiyormuş. Bittiği gün bir abone daha ayrılacakak Ttnet'ten.

o2hrea

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTnete muhtaç olmak Türkiye'deki en büyük köleciliğin belirtirsidir :)