TTNET bir teknoloji firması mı yoksa.....?????

Bu konuyu okuyanlar

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
4 ay önce aradılar sizi sınızsız tarifeye geçirelim dediler istemem dedim sonra dedi bir ay deneyin isterseniz tekrar 6gb paketinize dönersiniz bir süre düşündükten sonra ücret ne olacak dedim 54.90 lira dediler dedim bak başka ücret gelmesin ben 55 lira öderim başka da bişey bilmem, yok efendim sınırsız zaten bilmem ney ney de paketinize dahil denildi ben bak şimdi bedava diyorsunuz sonra haşırt diye geçiriyorsunuz dedim yok beyfendi 54.90 gelecek faturanız denildi en son telefon kapanmadan hangi takımlısınız dedi beşiktaş dedim arayan bayan bundan sonra faturanız siyah beyaz gelecek dedi iyi dedim ek ücret olmazmı yok dedi ama iş hiç öyle değil yalanın biri bin para

birinci olarak ben hat sahibi değilim işlerine gelmedimi hat sahibi olmadan işlem yapamayız diyorlar ama iş geçirmeye gelince sadece eveti almak yetiyor yalancılara:cursing:

ikincisi bana ek hiçbir ücret olmayacak dendi ilk fatura 85 lira geldi

aradım dedim ne oluyor bu fatura dedi tarife değişikliği 8 lira kota aşımı 15lira birde beni kartalnetli yapmışlar 1903 daki wifi geçirmişler üstüne birde tivi bu satmışlar ben baştan dedim ben linux kullanıyorum işime yaramaz iptal edin diye yok beyfendi ücretsiz dedi ama yalan nasılsa bedava adamlarda yüzsüzlük tavan yapmış dedim hani ücretsizdi bunlar öyle dediler başladı yok trife değişikliği öyle oluyo mutlaka alınıyo kota aşımı geçen ayın e dedim ben size dedim ki ek ücret ödemem bana 55 lira faturanın üstü gelemsin tamam dediniz ve bana kartalnetli olacaksınız size wifi satıyorum diye kimse bilgi vermedi o ne olacak dedim olurmu beyfendi öyle şey dedi dedim oldu işte sen daha neyin peşindesin artis artis ses kayıtları var beyfendi onları dinleriz dedi dedim iyi dinle hatta yolla bana da bende dinleyeceğim dedim mahkemeye git o zaman dinleyebilisin dedi dedim o zman sizde mahkeme kararıyla dinleyim yok öyle keyif bana gelince sen mahkemeyle dinlersin ben keyfime göre dilerim ne biliyim senin yalan söylemeyeceğini zaten her tarafınız yalan sonra yumuşadı biraz bölge müdürlüğüne gidin yardımcı olsunlar dedim benim bu ücreti iptal et dedi beyfendi kayıtları dinlememiz lazım zart zurt fasa fiso her lafına bir cevabı bende hazırdı baktı olmayacak yalanı yediremiyor hat sahibimisiniz dedi dedim yok o zaman işlemini yapamam dedim peki benim verdiğim onaya dayarak haşırt geçirmişsiniz 85 lira o nu o zaman iptal etmek zorundasın olmaz beyfendi dedim o niye illa ses kayıtlarını dinlememiz lazım 4 ay oldu daha hala ses yok o 85 liyı ödemiyorum bilinç olarak bugünde kan emiciler interneti kesmiş adam gibi adam çalıştımıyorlar bizi uğraştırıyorlar burda @TTNETDestek hadi bi işe yara da görelim ama delikanlı ol yalan yumağıyla gelme karşıma:hammer:

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Bu kadarlık bir firma işte ttnet Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın ttnet destek niye cavap yazmadı 24 saattir çünkü işine gelmedi

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Direk Tüketici Haklarına git diyecektim ama faturanın siyah beyaz olmasını kabul etmişsin. Telefon kaydını verseler bile büyük ihtimalle biz dedik, kullanıcı da kabul etti diyecekler.

nikolayy100

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu ttnet beni cinnet geçittircek yakında, 1 aydır 30 sefer aradım, adsl ışığı yanıp sönüyor kardeşşşşşşşşşşşşş duyun artık be duyun bee de çözün şu sorunu,

equivalent

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Terbiyesizler.
Seni kartalnet zımbırtısına abone yapacaz demiyorlarda faturanın rengi efendim böyle olacak diyorlar.
Ben bunları Allah'a havale ediyorum, başka da söyleyecek sözüm yok...

Son mesajlar