TTnet Beni Yarasa Etti..

Bu konuyu okuyanlar

sercancayir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oncelikle Selamlar:

Yaklasik bir yildir TTnet kullanicisiyim. Her kullanici gibi bende internetimde yavaslama goruyorum. Tabi bununla bitmiyor, surekli olarak kesilme gibi bir sorunumda var.
8 MB net limitsiz paketim var fakat azimi olarak (torrentte) 420 kb/s goruyorum. Bu hiz interntte sorf yaparken 3 MBi bile gecmiyor. Bir sekilde vakit gecirerek internet ihtiyacimizi gideriyoruz ama 4 aydir yeni bir sorunla karsi karsiyayim: internet kesilmeleri. Sayfayi acmaya calisiyorum dolmuyor cubuk bi turlu. Bekliyorum 20-30 saniye sonra internet cubugunda unlem cikiyor. Modeme bakiyorum dsl ve internet cubuklari yok oluyor. Sonra yanip sonmeye (aramaya) basliyor ve 3 dk sonunda internet yerine geliyor. Bunu gunde yaklasik 4-5 kere yasiyorum.
Ogrenciyim hayatim Filmler muzikler derken internetle geciyor. Ayda 3 kere TTnet i ariyorum hep ayni muameleyi goruyorum. Modemin basinda bekletiyorlar, guncelliyoruz ayarlarinizi diyorlar isiklar sonuo geliyir ve sayfa acilisini kontrol edin diyorlar bu kadar. Sonuc hep ayni ama. Kesilmere hic bisi diyemiyorlar, modeme suc atiyorlar. Telsiz telefona suc atiyorlar parazit yapiyormus. Olabilir diyebilirsiniz ama kontrol ettim, modem saglam. Kablolu telefonda kullanfim iki hafta sonuc yine ayni. İsin kotu yani 30 metre yanimda ki komsum aybi pakette 7 MB goruyor. Yaptigi tek sey ise sayfa acip gazete okumak. İnu gorunce icim gidiyor. Nasil olabilir ki diyorum? Binada ki kablo hatti kotu olabilir dedilrr ama 10 yillik kendi yaptirdigimiz mustakil evde yasiyorum.neyin ne oldugunu biliyorum az cok. He bu Arada santral o kadar destekliyordur da dediler yanimda ki 7 gorurken :D anlayacaginiz hep bahane urettiler, hic cozum bulamadi turktelekom buna.
Bi gece oturdum tabletten yazdim size yasadiklarimi. Bildiginiz yontemleriniz varsa benumle paylasin, benzer hikayelerinizi yazin, yukarda ki gibi celiskileri belirtin ki ic dokmekten cok bilgi paylasimi olsun bu konuda :)
Herkeze kolay gelsin :)

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Şükür ttnet'le 1.5 yıllık birlikteliğimde öyle uzun süreli problem yaşamadım. Bir kaç kez 2 3 saatliğine net kesildi o da olsun ya denir ona da. Ama akk sonrası canıma tak etti.

sercancayir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cok sanslisiniz hocam, internet olayi gercekten sans. Kime ne nasil denk gelicek belli olmuyor :)

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
:D tek cevap var.reklamdada dedikleri gibi.TTnetle ...(herşey) mümkün.

sercancayir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TTnet in yaptigi muameleye kafa yorup sorular sorunca cevap cikmiyor kardesim :D

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Yararsa etti filan deyince,gece net düzeliyor herhalde diye düşünmüştüm.:D
Ama yazıda böyle bir şey yok.:)
Ne diyeyim,sabır diliyorum size.:(

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Ah var ya abonelik benim üzerime olacaktı çoktan bırakmıştım ttnet'i. Babamı ikna edemiyorum bir türlü cayma bedeli yüzünden.

sercancayir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mustang

Kardeşim k. bakma yazmayı unuttum doğru söylüyorsun :D Geceleri bi nebze daha iyi oluyor, daha psikolohik olarak kendimi öyle olduğuna inandırdım :D Aslında bu yazıyıda gecenin 3 ünde yazmışım :D

-MuzaffeR-

Hocam aynısını bende yaşıyorum şuan. Yazın üniversiteden dolayı ayrı eve çıkıcam inşallah o esnada ne yapıp edip kapattıracağım TTneti..

Son mesajlar