TTNet bağlantı sorunu

Bu konuyu okuyanlar

balat19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internet birkaç gündür sorun çıkarıyodu. 2 dakika da bir internet gidip geliyodu. bıkmıştım artık. Dün ttnet i aradım düzelticez dediler. ilk başta düzeldi. bugün yine aynısı olmaya başladı. hatta şu an bu mesajı yazarken bile 2 kez gidip geldi. ne yapabilirim?

Reaksiyon puanı
0
Benimde bır kac gundur aynı durum söz konusu.Ttnet i aramadım.Kabloları kontrol ettim belki yerinden çıkmış bir fiş,yada baskıdan ezilmiş büzülmüş tel olur dedim.Hiçbirinde de sorun yok sorun ttnet le ilgili.TTnet ide aramadım çünkü yardım edemeyeceklerini biliyorum bari telefon parası gitmesin.Allah'a emanet bekliyoruz bakalım nolacak.

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
Bende de var aynı durum. Benim kabloda geçen gün kesik olmuştu. Ekledim kullanıyorum. Kablo kesilmeden önce başlayan kopmalar hâlâ devam ediyor. Bende superonline adsl'e geçmeye karar verdim.

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
Bende de var aynı durum. Benim kabloda geçen gün kesik olmuştu. Ekledim kullanıyorum. Kablo kesilmeden önce başlayan kopmalar hâlâ devam ediyor. Bende superonline adsl'e geçmeye karar verdim.
Beni yanlış anlama ancak sorunlar oturarak çözülmüyor... Belki biraz da Türk insanının yapısından kaynaklı bazı şeyler kaderci bir millet olduğumuz için oturup sızlanarak ilahi bir gücün onlara yardım eli uzatacağını falan düşünüyorlar belki bilmiyorum ama bu gezegende işler böyle yürümüyor... Neyse benim sana tavsiyem forumda soracağına ttnet'i ara gece gündüz demeden işin peşini bırakma ttnet sana yardım edemezse burada kimse edemez ...

Reaksiyon puanı
0

En güzelini yaparsın hatta çok iyi yaparsın.Ttnet altyapısını kullanan bir şirketi seçmede.

--- Mesaj Güncellendi ---

Beni yanlış anlama ancak sorunlar oturarak çözülmüyor... Belki biraz da Türk insanının yapısından kaynaklı bazı şeyler kaderci bir millet olduğumuz için oturup sızlanarak ilahi bir gücün onlara yardım eli uzatacağını falan düşünüyorlar belki bilmiyorum ama bu gezegende işler böyle yürümüyor... Neyse benim sana tavsiyem forumda soracağına ttnet'i ara gece gündüz demeden işin peşini bırakma ttnet sana yardım edemezse burada kimse edemez ...

adam zaten ttnet yardım edemediği için bizden yardım istiyor.Genel anlamda haklısın oturmamalı çözüm üretmeli ancak Ttneti istediğin kadar ara adamların ne oldukları belli

Reaksiyon puanı
0
Hm bunu bilmiyordum.Turkcell-superonline Fiber internet servisini kendi altyapılarıyla yaptığını duymuştum aynı orantıda normal bağlantılarıda kendi altyapılarındandır düşündüm.O halde pek farketcek bişi yok ttnet in altyapısını kullanıyorsa.Yani bakalım SO adsl kullandığın zaman bir fark olacak mı.

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
Hm bunu bilmiyordum.Turkcell-superonline Fiber internet servisini kendi altyapılarıyla yaptığını duymuştum aynı orantıda normal bağlantılarıda kendi altyapılarındandır düşündüm.O halde pek farketcek bişi yok ttnet in altyapısını kullanıyorsa.Yani bakalım SO adsl kullandığın zaman bir fark olacak mı.
deneyip göreceğim artık ttnet bu ara iyice bıktırdı. olmazsa alırım 4 gb kotalı bi vodem sadece forum vs. internettende soğuturum kendimi.

Reaksiyon puanı
0
deneyip göreceğim artık ttnet bu ara iyice bıktırdı. olmazsa alırım 4 gb kotalı bi vodem sadece forum vs. internettende soğuturum kendimi.

Yalnız sana şunu söyleyebilirim.Elbette bilinçli kullanıldığı takdirde fatura yüksek gelmezde,ben aveadan jet modem almıştım 12 ay sözleşmeli.İlk üç ay yalan olmasın 19.90 geri kalanıda 39.90 işte 40 liraydı 4 g..Ki istanbulun en kalabalık semtlerinden biri bağcılarda oturuyorum burda 3g hizmeti veremiyor avea.İnt sayfasını 2g edgeyle bır saatte zor açmaya basladım.Müşteri hşzmetlerini aradım 2011 yılın başlangıcında hizmete girecek dedi 3g bağcılarda.Ben 2011 temmuzda sözleşmem bitti hala 3g yokdu.Faturalar 240,135,bikerede 450 ödedim.'g ile hizmete bağlanamadığım için hdspa??umts yollarını kullanmak zorunda kalmıştım.Yani adamlar bir şekilde kendileri tam hizmet vermeyerek başka bağlantılara yönlendirerek daha çok ücret alıyorlar.g bağlantısında Vodafone aveadan kat kat iiyidir.Lakin yinede 3g modemlerde 3g servisini kullanınca çok kota götüreceği için dikkatli ol.Şimdi hala değiştimi kuralları,anlaşma maddeleri bikmiyorum ama kota aşımı olarak 1 gb 40 lira para alıyorlardı.Tavsiyem dikkatli ol kullanırrken

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
Yalnız sana şunu söyleyebilirim.Elbette bilinçli kullanıldığı takdirde fatura yüksek gelmezde,ben aveadan jet modem almıştım 12 ay sözleşmeli.İlk üç ay yalan olmasın 19.90 geri kalanıda 39.90 işte 40 liraydı 4 g..Ki istanbulun en kalabalık semtlerinden biri bağcılarda oturuyorum burda 3g hizmeti veremiyor avea.İnt sayfasını 2g edgeyle bır saatte zor açmaya basladım.Müşteri hşzmetlerini aradım 2011 yılın başlangıcında hizmete girecek dedi 3g bağcılarda.Ben 2011 temmuzda sözleşmem bitti hala 3g yokdu.Faturalar 240,135,bikerede 450 ödedim.'g ile hizmete bağlanamadığım için hdspa??umts yollarını kullanmak zorunda kalmıştım.Yani adamlar bir şekilde kendileri tam hizmet vermeyerek başka bağlantılara yönlendirerek daha çok ücret alıyorlar.g bağlantısında Vodafone aveadan kat kat iiyidir.Lakin yinede 3g modemlerde 3g servisini kullanınca çok kota götüreceği için dikkatli ol.Şimdi hala değiştimi kuralları,anlaşma maddeleri bikmiyorum ama kota aşımı olarak 1 gb 40 lira para alıyorlardı.Tavsiyem dikkatli ol kullanırrken

o b planı. eğer superonline'dada düzen oturmazsa.

burns206

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
valla toorentle vb isim olmasa ben de 3g kullanirdim. :p
sorunu cozmek icin sorun her tekrar ettiginde hic moralini bozmadan ara bozuldu diye :D
5-10 defa arasinda geldikten sonra yapicaklardir. yoksa calisanlar kovulur 10 kere mazot mu harcadin ayni sorun icin diye :D

-MuzaffeR-

Reaksiyon puanı
4
valla toorentle vb isim olmasa ben de 3g kullanirdim. :p
sorunu cozmek icin sorun her tekrar ettiginde hic moralini bozmadan ara bozuldu diye :D
5-10 defa arasinda geldikten sonra yapicaklardir. yoksa calisanlar kovulur 10 kere mazot mu harcadin ayni sorun icin diye :D

benimde torrentle öyle aşırı bir işim yok zaten. arada oyun. o da zaten 5 6 gb oluyor ve kotanın akk :D oyunuda satın alırım artık napayım adamlarda para kazansın değil mi ama :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de var ancak ttneti aradığımda yolladıkları kişi modeminiz kötü bilgisayarınız kötü deyip duruyor ve asla kendilerine tosz kondurmuyor. 23 gün önce iyi olan ve gayet güzel bağlanan donanım nasıl oluyor da 2 gün sonra kötü oluyor bunun cevabı yok. üstelik bir hafta sonra hiçbirşey yokmuş gibi eski haline geri döndü. ve aylarca gayette iyi çalıştı. şimdi yine aynı sorunu çıkarıyor. superonline a geçecem. bu sefer akıllandım 12 ya da 24 aylık sözleşme yapmadım.

bırbır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben de aynı sorundan muzdaribim.. son 2 aydır bi bağlanıyor bi gidiyor kendiliğinden.. arıza kaydı da açtırdım, devreyi de resetlettim.. banamısın demedi.. çemkirme faslı iki haftamı aldı.. sora takip eden 1-2 hafta boyunca hiç bişi yokmuşcasına sorunsuzca kullandım.. şimdilerde yine başladı.. yalnız bu sefer saniyeler içerisinde kopma-bağlanma yapıyor modemcik te garibim kafayı yedi.. şaka gibi bi hizmet alıyorum ttnetten şu sıralar.. artık bende rabbime havale ettim şu saatten sonra..

ancak tüm bunlara rağmen rakip servisleri ve 3g çözümleri düşünmüyorum.. size de tavsiye etmem.. çünkü güzide ülkemizde tüm ISS.ler (GSM operatörleri dahil) telekom altyapısını kullanmaktadır.. (rakiplerin fiber reklamlarına aldanmayın) size ancak en yakın saha dolabınıza yada bölge santralinize kadar hizmet verebilirler.. gerisi aynı hamam zaten hesabını siz yapın..

bildiğim kadarıyla telekom bazı semtlerde bölge-bölge altyapı çalışmaları yapıyor.. umarım bir an önce bitirirler :((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende ayni sorunu yaşiyorum. Artik aramaktan biktimmmmmm usandim geliyolar. Yapildi tamam diyolar birgün iyi ondan sonra ayni sonuçta para veriyoruz. Ttnetin bunu biran önce çözmesi lazim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 gündür bağlantı habire kopuyo ne yapabilirim bağlantı sorunları cıkarıyorum takıyorum reset atıyom gene olmuyo her 15dk de bi bağlantı kopuyo ne yapabilirim acaba tt net bunu cözmesi lazım bi el atın allah aşkına

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Müşteri hizmetleriyle hiç uğraşmayın direkt müdürlüğü arayıp şikayet edin. Ben 1 ay boyunca aynı sorunu yaşadım müşteri hizmetleri sürekli arıza kaydı oluşturdu hiçbirinde geri dönüş olmadı. Çok şükür kurtuldum artık bunlarla uğraşmıyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2 gündür aynı problem bendede devam ediyor kendi basıma halletmeye calistim ama nafile artık aradım ttneti dayanamadım nedir dedim derdiniz niye eziyet cektiriyosunuz bize sebebinin bi güncelleme oldugunu en kısa sürede düzelecegini söyledi peki zaman olarak bisey söyleyemiyormusunuz dedigimdede bize bu konuda bilgi verilmedi diyip duruyolar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
TTNET Pratik Çözüm İNDİRMEYİ DENEYİM Yapmanız Gerek Googleye Girin TTNER Pratik Çözüm yazın en baştakı Çıkan Link Girin İndirin.1

Son mesajlar