TTNET 16Mbit

AhmetAkcicek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 3 gün önce TTNet'den bir müşteri temsilcizi 16Mbit internet 44 TL [Kampanya] dedi.Bende kabul ettim tabiiki.Kontrat imzaladık.Yalnız bu 4.gün internet hızımı test edince 1.7 Mbit çıkıyor.İndirme hızım 200 -250 kbps aralığında değişmekte... :mad:

TTNet Müşteri Hizmetlerini aradım.Arıza kaydı bildirdim tabiiki. İlk günden beri halen aynı.Devamlı arıyorum.Acaba yalan mı ?

Yardımlarınızı bekliyorum.Yoksa tavsiye edebileceğiniz bir internet Servisi var mı :confused1:

rawkid

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,317
16 mbit internet en dusuk su anda 69 tl. Bizde kampanyalı aldık. Musteri hizmetlerini arayıp hangi paketi kullandıgınızı sorabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gecmiş olsun ben 8 mbite kadar tarifenin olduğu zamanlarda 0.44 kbps download hızı nı gördüm seninki yine iyi. ama yardım olarak şunu söyleleyim, öncelikle bir elektrikçi çağır daire içi tesisata bir baktır , muhakkak bir sorun bulacaktır.

AhmetAkcicek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
16 mbit internet en dusuk su anda 69 tl. Bizde kampanyalı aldık. Musteri hizmetlerini arayıp hangi paketi kullandıgınızı sorabilirsiniz.

Saol bilgilendirme için bugün arayacağım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

gecmiş olsun ben 8 mbite kadar tarifenin olduğu zamanlarda 0.44 kbps download hızı nı gördüm seninki yine iyi. ama yardım olarak şunu söyleleyim, öncelikle bir elektrikçi çağır daire içi tesisata bir baktır , muhakkak bir sorun bulacaktır.

:D :D :D Enterasan bir yaklaşım bunu yapmayacağım tabii ki de :)

TTNET asla önermem...

Neden dostum ??

Zaten eskiden DopingAdsl Kullanıyordum.Kontrat bitince TTNet ile yaptım.Saol yorumun için.

mehmet090909

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
krdeş aynı sorun bendede vardı indirme yaparken utorrent kullanmanı tavsiye ederim torrent oyun indirden hılandırma ve port açmaya bakabilirsin benim dediğimi dene bi sonuç alacağına eminim (www.torrentoyunindir.com dan utorrent kullanımı bölümünden hızlandırıp port açabilirsin )

AhmetAkcicek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
krdeş aynı sorun bendede vardı indirme yaparken utorrent kullanmanı tavsiye ederim torrent oyun indirden hılandırma ve port açmaya bakabilirsin benim dediğimi dene bi sonuç alacağına eminim (www.torrentoyunindir.com dan utorrent kullanımı bölümünden hızlandırıp port açabilirsin )

Yorumun için saol bakacağım şimdii eyv

AhmetAkcicek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yok olmadı 140 da indiriyor.Sildim bende ttnet le birdaha muhattap oalcağım .ss

yasin0252

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Önce bi ttnetten veya herhangi bir internet hızı ölçme sitesinden speedtest.net olabilir internet hızını ölçüp buraya bi koyun bakalım..
Sonra tarayıcı üzerinden modem arayüzüne girip internet hızlarınızı indirme hızı yükleme hızı nedir ekran görüntüsü alıp buraya koyun ona da bakalım.
Hangi tarifede olduğunuzu öğrenmek için ttnet ana sayfasından online işlem merkezine üyeliğinizle giriş yapıp tarife bilgilerinize bakabilirsiniz..

Bunları bi yapın konuşuruz.

mehmet090909

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hizlandirip port açmayi denedinmi onlari yapmazsan olmaz hizlandirman gerek

http://www.youtube.com/watch?v=K8hG-67DofI bu linke gir dediklerini aynen yap kesin olacaktır garanti veririm

http://www.youtube.com/watch?v=K8hG-67DofI bu linke gir dediklerini aynen yap kesin olacaktır garanti veririm

link kırık galiba youtube ye gir utorrent hızlandırma de 2. seçenekteki utorrent hızlandırma 2013 e tıkla kardeşim aynı sorun bendede vardı oldu garanti

AhmetAkcicek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Önce bi ttnetten veya herhangi bir internet hızı ölçme sitesinden speedtest.net olabilir internet hızını ölçüp buraya bi koyun bakalım..
Sonra tarayıcı üzerinden modem arayüzüne girip internet hızlarınızı indirme hızı yükleme hızı nedir ekran görüntüsü alıp buraya koyun ona da bakalım.
Hangi tarifede olduğunuzu öğrenmek için ttnet ana sayfasından online işlem merkezine üyeliğinizle giriş yapıp tarife bilgilerinize bakabilirsiniz..

Bunları bi yapın konuşuruz.

Öncellikle yorumun için teşekkür ederim.Yapmaya başlıyorum.

Yaptım sanırım ADSL No istiyor onu nasıl öğrenebilirim ?