TT taahüt bitcek sizce hangisine geçmeliyim

Bu konuyu okuyanlar

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
arkadaşlar turk telekomdan herkez gibi bende şikayetçiyim 6 ay sonra taahüt bitiyor bugün arayıp altyapımın desteklediği internet hızını sordum turk telekomdan 68 mbps ye kadar destekliyor dediler sizce diğer internet sağlayıcılarıda aynı 68 bps ye kadar veririmi bide evimiz kira taşınabilirizde abonelik taşırken sorun çıkarmayacak ucuza iyi hizmet verebilecek bir internet sağlayıcısı önerirmisiniz ?

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
68 mbps diye bir hız yok ya 50 verirler ya 75 , 75 alırsan çok fazla kopma görülür bence işini garantiye al 50mbps al altyapın 68 destekliyordur ama onlar 75 lik veya 50lik paket tanımlarlar

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
pek
68 mbps diye bir hız yok ya 50 verirler ya 75 , 75 alırsan çok fazla kopma görülür bence işini garantiye al 50mbps al altyapın 68 destekliyordur ama onlar 75 lik veya 50lik paket tanımlarlar
peki ya turk telekomdan çıkacağım hangi firmaya geçmeliyim yazdığım gibi taşınabiliriz sorun çıkarmaycak biri olması lazım

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
turknet öneririm uygun fiyat ve özelliklerinden dolayı

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Eğer bölgenizde türk telekom altyapısı ile sorun var ise turknet almayın. Çünkü muhatap bulmanız zor.

Kablonet varsa binanızda ona geçebilirsniz. Superonline fiber varsa onada geçebilirsiniz.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
arkadaşlar turk telekomdan herkez gibi bende şikayetçiyim 6 ay sonra taahüt bitiyor bugün arayıp altyapımın desteklediği internet hızını sordum turk telekomdan 68 mbps ye kadar destekliyor dediler sizce diğer internet sağlayıcılarıda aynı 68 bps ye kadar veririmi bide evimiz kira taşınabilirizde abonelik taşırken sorun çıkarmayacak ucuza iyi hizmet verebilecek bir internet sağlayıcısı önerirmisiniz ?
Geçen ay benimde bitti indirimli paket yok daha doğrusu iki senedir 55 tl ödüyordum şimdi aynı paketleri 95 veriyorlar. Bende iptal talebinde bulundum, aradılar iptal etmeyin şu kampanyadan size 70 tl ile 2 yıl daha hizmet verelim dediler bende kabul ettim. Aklında olsun.

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Geçen ay benimde bitti indirimli paket yok daha doğrusu iki senedir 55 tl ödüyordum şimdi aynı paketleri 95 veriyorlar. Bende iptal talebinde bulundum, aradılar iptal etmeyin şu kampanyadan size 70 tl ile 2 yıl daha hizmet verelim dediler bende kabul ettim. Aklında olsun.
şu internet sorunları ile uğraşmaktan bıktım o yüzden daha ne turk telekom alırım nede onu altapısını kullanan bir hizmeti

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
pek

peki ya turk telekomdan çıkacağım hangi firmaya geçmeliyim yazdığım gibi taşınabiliriz sorun çıkarmaycak biri olması lazım
Türksat Kablo varsa 100 Mbps akıllı sınırsız öneririm altyapınızı sorgulatın Türksat'a eğer yoksa 50 Mbps akıllı sınırsız da tercih edebilirsiniz.

FurkanBagTR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Türk Net

Son mesajlar