Truckers MP admininden Türklere saygısızlık!

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
359
Euro Truck Simulatör2 oynuyordum bu sabah truckers mp e girdim ve ban yemişim burda bir sorun yok.Ama ban videosunun altına bir Türk yorum yapmış ve adminin ona geri dönüşü sizin 'Garip' dilinizden anlamıyorum buyüzden translate kullanıyorum yazmış bu ırkçılığa girmezmi her nekadar ban atabilirsen at ama dilimize garip demesi bence bir yerlere bildirmemiz lazım. görüşlerinizi bekliyorum.

Ekli dosyalar

• untitled.png
    untitled.png
    79.5 KB · Görüntüleme: 91

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,907
Ehehehehehe. :D Çok da bir dert edilmez ya.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
Euro Truck Simulatör2 oynuyordum bu sabah truckers mp e girdim ve ban yemişim burda bir sorun yok.Ama ban videosunun altına bir Türk yorum yapmış ve adminin ona geri dönüşü sizin 'Garip' dilinizden anlamıyorum buyüzden translate kullanıyorum yazmış bu ırkçılığa girmezmi her nekadar ban atabilirsen at ama dilimize garip demesi bence bir yerlere bildirmemiz lazım. görüşlerinizi bekliyorum.
normalde "Türklere haksızlık yapılıyor" cümleleri asılsız oluyordu ama bunda gerçekten haklısın.
Feedback aç,şikayet et

sberkbayram

Asistan
Reaksiyon puanı
109
translate kullandığı için konuşma, kes sesini vs yazdığına öyle çevirmiş otomatik, saygısızlık bir durum vs yok açıkcası. bazı diller bize de garip gelebiliyor bu normal birşey

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,575
Ya nasıl CS:GO oynayan biri Ruslara laf ediyorsa, bu da onun gibi bi şey. Takılacak bir şey değil.

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Adam Türkçe anlamıyor olabilir? Garip kelimesi Translate çevirirken oluşmuştur belki de

J3aDEM |S-D

Asistan
Reaksiyon puanı
126
Noktalama işaretlerinin yerinde kullanılması, çevirinin sonucunu olumlu yönde (Aktarılmak, anlaşılmak yönünde.) etkileyebiliyor.
Bu yüzden 'Garip' dediğini düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
8,024
Haklı. TruckersMP'de adımız 9'a çıktı çoluk çocuk yüzünden. Eskiden Ruslara Troll derlerdi onu geçtik bravo. Yabancılar yolda Türk görünce fren basıyor ya kırarsa önüme diye. Doğal olarak oyunda Türkleri sevmiyorlar. Hatta ayrı Türkiye sunucusu açılması bile gündemdeydi zamanında.

404 Not Found

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,861
Türk çocukları ile dediklerinde haklı,ona bir lafım yok ama Türkçeye "garip" demiş işte.

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
359
Ya nasıl CS:GO oynayan biri Ruslara laf ediyorsa, bu da onun gibi bi şey. Takılacak bir şey değil.
kardşeim bu onun gibi birşey deil admin olduğu için kendini üstün zannediyor fakrındaysan dilimize garip diyor ve 2-3 velet yüzünden bizim adımız karaya çıkıyor

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
359
Haklı. TruckersMP'de adımız 9'a çıktı çoluk çocuk yüzünden. Eskiden Ruslara Troll derlerdi onu geçtik bravo. Yabancılar yolda Türk görünce fren basıyor ya kırarsa önüme diye. Doğal olarak oyunda Türkleri sevmiyorlar. Hatta ayrı Türkiye sunucusu açılması bile gündemdeydi zamanında.
arkadaşın dediği gibi zamanında Türklere ayrı bir sw açalım diyorlardı çok iyi hatırlıyorumki bir ara Türkler oynamasın diye #açmışlardı

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,575
kardşeim bu onun gibi birşey deil admin olduğu için kendini üstün zannediyor fakrındaysan dilimize garip diyor ve 2-3 velet yüzünden bizim adımız karaya çıkıyor
Yani? 2 tane aptal Rus için tüm Rusların adı çıkıyor. Türkçe garip gelebilir yabancı birine. Garip bir hakaret değil. Ban videonu merak ettim.

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
359
Bundan bir kere daha önce gene ban atmıştı admin bana ve ben haklıydım boş yolda sollamaya çıktım sollamaya çıktığım adam sinirlenip önüme kırdı ve ben ban yedim.itiraz edincede videoyu sildiler

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Mesela bu hiç garip değil mi

Saya tidak mengerti bahasa aneh Anda

kufur değil endonezce

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,127
CS:GO'nun Rus'ları. ETS'nin de Türkleri heralde.