Trteam.org Davetiye Dağıtımı

gizemlilord

Asistan
Reaksiyon puanı
2
DEğerli arkadaşlar r10'a çok ihtiyacım var benim eğer gönderebilen olursa:
...
Zamunda üyeliği.(2 adet)
+
Dilediği mail adresine trteam.net davetiyesi.(1 adet)
+
Ref5 üyeliği.(1 adet)
+
Türktorrent.eu Üyeliği (1 adet)
+
Artı facebook sayfası için +3000 beğeni...

İletişim İçin kesinlikle mail atınız:

gizemlilord07@gmail.com

Dolaştığım site çok her gün açamam ne yazık ki bu konuyu :(
bu yüzden mail atınız lütfen....

Benim kadar verebilen de yoktur r10 :D

trteam arayanlar için yazıyorum bu mesajımı :D lütfen dikkate okuyunuz :D

meyymetbaba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
varsa bitane alabilirmiyim çok lazımm şimdiden teşekkürler

meyymet_baba92@windowslive.com

solopernoi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
korpe üstad, bir adet trteam.net davetiyesi alabilir miyim kaldı ise?
yaklaskulakver@hotmail.com
mail atarsan freshon.tv davetiyeside verebilirim romen torrent trackerıdır ve hızları mükemmeldir.

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar Trteam şuan kendi kullanicilarına davetiye vermiyor. olan arkadaslarda zaten gönderiyor 6 ayda 1 defa üyelık acıyor

sacar3207

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaş şubat ayında davetiye istedim trteam için fakat bir gönderen olmadı rica etsem şayet varsa 1 tanecik gönderen olmazmı çok lazım bana bu trteam olsa bende bişeyler yollarım ama hiç yok bende böle davetiye felan.şimdiden teşekkürler.sacar3207@hotmail.com

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Merhaba arkadaşlar,

29.06.2012 tarihinden itibaren, yeni üyelere otomatik verilen +1 davetiye hakkı kaldırıldı. Artık yeni üyelerin davetiye hakkı olmayacaktır. Davetiye hakkı almak isteyenler, marketten 500 rep karşılığı davetiye alabileceklerdir.

VIP ve Süper VIP üyelere ise değişen birşey olmayacaktır. Aynı üyeye ilk aldığı paralı üyelikte bir kereye mahsus VIP üyeye 5, Süper VIP üyeye ise 10 davetiye verilmeye devam edilecektir.

Üyelik alımları 6 ayda 1 açılacaktır. Bunun haricinde marketten davetiye hakkı alıp, davetiyenizi başkalarına satabilirsiniz.

Daha kaliteli ve seçilmiş insanların olduğu bir forum yaratmak için bu özellik getirilmiştir. Böylelikle, Türkiye' deki konumumuzu daha iyi seviyeye ve en çok davetiyesi aranan site konumuna getirmeyi amaçlıyoruz.

Herşey herkezin katılabileceği daha kaliteli bir forum için

Kaynak Trteam duyurularindan aldım bekleyen arkadaslar icin

arkadaslar söylediğim gibi bilginiz olsun olan arkadaslar gonderir emin olun burada herkes yardımlasmayi ve paylasmayi seviyorum (yönetici arkadaslar yogun talep üzerine duyuruyu past ettim)

selim97

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadadaşlar trteam davetiyesi olan lütfen gönderebilirmi karşılığında kendisine trteamda istediği kadar rep veririm onlineyimdir ve isterse leechtürk üyeliğim var az kullanılmış verebilirim isterse
zxcvzxcvbbb@windowslive.com

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ommerk gmail com
bana da gönderen olursa sevinirim
turktorrent biz davetiyesi verebilirim
davetiye veren arakadaş eğer isterse

CwZpacK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
korpe üstad, bir adet trteam.net davetiyesi alabilir miyim kaldı ise?
yaklaskulakver@hotmail.com
mail atarsan freshon.tv davetiyeside verebilirim romen torrent trackerıdır ve hızları mükemmeldir.

Allah rızası için bir arkadaş bana davetiye atsın. claudespeed@hotmail.com.tr

puch_musti@hotmail.com adresine davetiye gönderir misiniz? gönderen arkadaşa fazladan zamunda veya arena bg üyeliği verebilirm.
Teşekkür ederim.

H3adquarter@hotmail.com kardesım gonderırmısın cok acil gerekıyor orda bır kac ısım yarıda kaldı tsk ederım cevabını beklıyorum saygılarla.

Buna ait üyelik varmış.

bende bir tane alabilirmiyim lütfen selim_akdere_1997@hotmail.com

arkadaş şubat ayında davetiye istedim trteam için fakat bir gönderen olmadı rica etsem şayet varsa 1 tanecik gönderen olmazmı çok lazım bana bu trteam olsa bende bişeyler yollarım ama hiç yok bende böle davetiye felan.şimdiden teşekkürler.sacar3207@hotmail.com

Gönderildi arkadaşlar. Spam kutusuna düşebilir. Orayıda kontrol ediniz.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
rdeneri[at]gmail.com .. Bana da gönderebilirseniz sevinirim

Xaq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cwz pack banada acilen gonderırırmısın dostum sana zahmet msn adresım. aquiero_16@hotmail.com beklıyorum dostum hayırlı günler dilerim.