TRT anlamadı küfürü gösterdi

Bu konuyu okuyanlar

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
75508.jpg

TRT anlamadı küfürü gösterdi
07 Kasım 2008 Cuma 14:31
Dün Cimbom tribünlerinde bir pankart açıldı. TRT dakikalarca bu pankarta takıldı. Ama ne olduğundan habersizlerdi. Aslında bu bir küfürdü...

Galatasaray'ın Luz Stadı'nda Benfica ile oynadıkları maçta Galatasaraylı taraftarların açtığı bir pankart TRT tarafından dakikalarca gösterildi.

UEFA Kupası'nda Galatasaray'ın Benfica ile oynadığı maçta sarı kırmızılı taraftarlar da destek verdi. Herşey Galatasaray için çok iyi gidiyordu. Alınan 2-0'lık galibiyet herkesin yüzünü güldürmüştü ama TRT maç sırasında ara ara tribünleri gösteriyordu. Ön tarafta bir taraftar da iki elleri arasına bir atkı açmıştı. Atkının üzerinde N.K.F.V.A.S. yazıyordu..
ll.20081107143556..jpg

Ezeli rakipleri Fenerbahçe'yi hedef alan bu küfürlü pankartı TRT dakikalarca gösterdi. N.K.F.V.A.S. küfürün kısaltılmış hali ve çok ağır bir küfür aslında.
Şu kadarını söyleyelim ; "Ne kadar Fenerli varsa ... ...." yazıyordu.

Hatta maç sonrasında TRT'nin spor spikeri Erdoğan Arıkan spor yazarları Ömer Üründül ve Ahmet Çakır ile konuşurken de ara ara bu gösterildi. Arıkan yorumlarında da, "Sayın seyirciler Galatasaray taraftarı ne kadar coşkulu hala susmadılar" diye de bir yorumda bulundu. Pankartın farkına varan Ömer Üründül ise sessiz kalmakla yetindi. Fenerbahçeli taraftarlar ise bu pankarta büyük tepki gösterdiler.

kaynak

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=164806

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ayıptır yahu. Ortega bombasından sonra bu olur mu böyle.

Tövbe tövbe :)

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Mac sonunda yorumları izlerken bayada uzun uzun gösteriler catladım gülmekten ekran basında:D öhöm :happy:

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
Ben bunu Nasıl Fark Etmedim Daha yeni duydum:)

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
ne kadar fanatik cimbomlu da olsam bi insanın hatta bi kitlenin topluca anasına küfretmeyi hoş karşılamıyorum. bu pankartı açanların hiç mi fenerbahçeli akrabası, eşi, dostu yok? abartmamak lazım

0ReiS0

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
91
ne kadar fanatik cimbomlu da olsam bi insanın hatta bi kitlenin topluca anasına küfretmeyi hoş karşılamıyorum. Bu pankartı açanların hiç mi fenerbahçeli akrabası, eşi, dostu yok? Abartmamak lazım

+100000

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Yaw bu pankartı açanların bu pankartı cahilce alkışlayanların yarısının kardeşi de fenerlidir... bilmem anlatabildim mi?

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende bilmiyordum vallla daha yeni öğrendim anlamını:)

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Spor, Centinmenlik bu değil....

Yazık günah...!

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Hadi çeken kameraman bilmiyo hiç bilen yokmu arkadas biri söyleseydi fena bi durum yani

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
İnsanoğlu arada sinirlenip ağzından küfür çıkabilir(keşke hiç olmasa),ama bunu atkıya yazdırmak çok ayıp.Günlük hayatta küfürü, noktalama işareti yerine kullanan insanlarımız olduğu sürece futboldaki küfürü engelleyemeyiz.

smc__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne kadar fanatik cimbomlu da olsam bi insanın hatta bi kitlenin topluca anasına küfretmeyi hoş karşılamıyorum. bu pankartı açanların hiç mi fenerbahçeli akrabası, eşi, dostu yok? abartmamak lazım

katılıyorum. fakat, görüntüleri çeken kamera trt nin mi acaba, bu tür maçlarda, ev sahibi ülkenin kanalı çekimi yapar ve diğer tvler ondan aktarır diye biliyorum ben. yanlıs mı biliyorum acaba.

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
katılıyorum. fakat, görüntüleri çeken kamera trt nin mi acaba, bu tür maçlarda, ev sahibi ülkenin kanalı çekimi yapar ve diğer tvler ondan aktarır diye biliyorum ben. yanlıs mı biliyorum acaba.
Çekimi TRT yapıyor,yayını ev sahibi olan yayıncı kuruluş uyduya aktarıyor.

macellan44

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bunun küfür olduğunu da kim söyledi.Böyle küfür mü olur.Adam sevincinden baş parmağıyla işlerin yolunda gittiğini göstermeye çalışıyor.Bu hareketi herkes yapıyo_Okey anlamında bir hareket bu.Öküzün altında buzağı aramanın anlamı yok.Küfür baş parmakla yapılır.

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bunun küfür olduğunu da kim söyledi.Böyle küfür mü olur.Adam sevincinden baş parmağıyla işlerin yolunda gittiğini göstermeye çalışıyor.Bu hareketi herkes yapıyo_Okey anlamında bir hareket bu.Öküzün altında buzağı aramanın anlamı yok.Küfür baş parmakla yapılır.

Arkadaşım yazıyı tam okumadın sanırım...Mesele parmak değil , harfler...

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84

n.k.f.v.a.s = Ne Kadar Fenerli Varsa Analarını S......... demiş arkadaşımız.

merlitcrow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hta1905 kardeş bence çekimi portekiz tv si yapıyordu. ondan bu kadar fazlaca çekildi bu pankart diye düşünüyorum.

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
bunu 2 yıldır gösteriyor lig tv ..

Evrensel bir slogan ;) :D:D

Rac10

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yok küfür değildir o yazı başka bir anlamı vardır. belkide tesadüfen yazılmış bir yazıdır. hemen yargısız infaz yapmayalım.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
ya terbiyesizlik ve centilmen bir taraftar olmadıklarını gösteriyor(bunları yapanlara lafım,herkes için değil)

ahmet331

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya bu konuyu silin ayıbı devam ettirmeyin

yada ben şöle bir yorum yazıcam

onu yazanlarında ben ...... ......

bthnktn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hta1905 kardeş bence çekimi portekiz tv si yapıyordu. ondan bu kadar fazlaca çekildi bu pankart diye düşünüyorum.

ya bence portekiz TV si çekiyordu çünkü yazılar falan ( isabetli şut falan yazar ya) onlar Latince yazıyordu sanırım :S yani onların dilinde...

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
o kadar fenerli de dönüp senin a... şey yapsa hoşuna gider mii ..Tööbe est..
ya ne kadar kolay birşey olmuş küfür etmek..

n.k.f.v.a.s = Ne Kadar Fenerli Varsa Analarını S......... demiş arkadaşımız.
bunu söyleyen ve tasvip eden arkadaşımız değil Türk bile olamaz.. hatta insanlıktan da çıkmıştır en hafif tabiriyle

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
amma büyüttünüz beh yıllardır nerdeydiniz..

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Sitesi bile wardı bunun

OkN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
galatasaraylı taraftarların çoğu medeniyetten uzak cahil insanlar olunca boyle oluyor.

Rac10

Asistan
Reaksiyon puanı
3
galatasaraylı taraftarların çoğu medeniyetten uzak cahil insanlar olunca boyle oluyor.

Evet medeniyet dediğin Rüştüyü arabasının içinde dövmek, ricardinho ya şükrü şaraç oğlunun otoparkında futbocunuzla ve taraftarınızla birlikte dövmek, Eric Gerets kafasını yarmak, Rambo lakaplı taraftar elinde stadın ortasına bıçakla girmesidir.