Soru Trendyol'un Yaptığı Rezillik

Bu konuyu okuyanlar

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Onu bende biliyorum. Boş yere yazmıyorlar A mağazası Vb. Trendyol bunları seçip siteye uygun görmüyormu ? Herkes kafasına göre onaylanmadan satış yapılıyorsa burda bir sorun var demektir.
Bilmiyorsun demek. Boş yere yazmadıkları için mi trindyil bini rizillik yipti diyorsun. Hem yaş hemde IQ Seviyesi aşırı derece de düşmüş.. Ey Hakkı utan utan

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Bilmiyorsun demek. Boş yere yazmadıkları için mi trindyil bini rizillik yipti diyorsun. Hem yaş hemde IQ Seviyesi aşırı derece de düşmüş.. Ey Hakkı utan utan
Bak hayla anlamamakta ısrar ediyorsun. Bu satıcıları Trendyol kontrolden geçirip uygun olduğunu beyan edip sitede satış yapmasına izin vermiyorumu ? İzin vermiyorsa zaten baştan yanlış. Neyse daha çok polemiğe girmeyeyim. Geri yolladım. Ellerine ulaştığında inceleyecekler. Hakkı abiye Hakkı dediğine göre bayağı benden büyüksün. Belliki ben birşey bilmiyorum. Yardımın için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bırakın şu bir sorun yaşadığınız zaman siteleri kötülemeyi biz neden sorun yaşamıyoruz ayrıca sorun yaşayabilirsin çözüme kavuşmazsa sorun var demektir başka satıcıdan alıyoraun bu onu bağlar trendyolu bağlamaz nerden bilecek adamın ne göndereceğini bunlar ufak sorunlar..
Yanıtın için teşekkürler. Geri yolladım. Kargo ellerine geçtiğinde incelemeye alacaklar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bırakın şu bir sorun yaşadığınız zaman siteleri kötülemeyi biz neden sorun yaşamıyoruz ayrıca sorun yaşayabilirsin çözüme kavuşmazsa sorun var demektir başka satıcıdan alıyoraun bu onu bağlar trendyolu bağlamaz nerden bilecek adamın ne göndereceğini bunlar ufak sorunlar..
Yanıtın için teşekkürler. Geri yolladım. Kargo ellerine geçtiğinde incelemeye alacaklar.

Son düzenleme:

Son mesajlar