Soru Trendyol satış soruları

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
49
Arkadaşlar selam,

Trendyol üzerinden satış yapma gibi bir hedefim var. Firma açacağım ama bu firmanın bulunduğu adresi home office olarak gösterebilir miyim? yani evimin bir odasını ayıracağım. Böyle bir imkan var ise boş yere dükkan kiralamayı düşünmüyorum. Bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,379
Satış yapabilmek için şahıs şirketi kurmalısın. Bu şirketin adresini de evin olarak gösterebilirsin. Satacağın ürünlerin kategorilerine göre komisyon değişecektir. İnsanlar daha çok trendyoldan indirimli ürünleri alıp diğer e-ticaret sitelerinde satış yapıyorlar. İstersen ona da bakabilirsin.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Arkadaşlar selam,

Trendyol üzerinden satış yapma gibi bir hedefim var. Firma açacağım ama bu firmanın bulunduğu adresi home office olarak gösterebilir miyim? yani evimin bir odasını ayıracağım. Böyle bir imkan var ise boş yere dükkan kiralamayı düşünmüyorum. Bilgisi olan yazarsa sevinirim.
Gösterebilirsin tabi

Reaksiyon puanı
49
Satış yapabilmek için şahıs şirketi kurmalısın. Bu şirketin adresini de evin olarak gösterebilirsin. Satacağın ürünlerin kategorilerine göre komisyon değişecektir. İnsanlar daha çok trendyoldan indirimli ürünleri alıp diğer e-ticaret sitelerinde satış yapıyorlar. İstersen ona da bakabilirsin.
Sorum oydu gösterebilirsem hiç sorun yok demektir :) uygun toptancılar vb. araştırmaları uzun zamandır yaptım derledim topladım ama kafam da o soru kalmıştı çünkü sadece eticaret yapacak birinin bir ofis kiralaması saçma geldi bana sonuçta dış satış yapılmayacak ofisi ev gösterebiliyorsam eğer hiç sorun yok demektir :) çok teşekkür ederim