Trendyol İade İşlemi

Bu konuyu okuyanlar

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
Trendyoldan 1 buçuk hafta önce Blue Switch bir klavye aldım. Dün farkettim ki sağ tarafındaki vidalar eksik. Ayrıyeten Win tuşu hatalı çalışıyordu. En önemlisi ben bir Rhythm oyuncusuyum ve klavye nadiren de olsa 1 saniyelik tutukluk yapmaya başlamıştı. Oyunlara sinirlenen biri değilim ama bu tutukluk oynadığım oyunlara bakılırsa akıl sağlığımı kaybetmeye kadar götürebilir işi. Satan firmaya mail atıp durumu izah ettim. İade talebi açıp gönderin dediler. Bugün kargoya vericem. Ortada kullanılmış ama cayma hakkı süresi dolmadan da iade talep edilmiş kusurlu bir ürün var. Kutusu falan her şeyi sağlam tuşlarını bile sökmedim.
Sağ taraftaki vidaların eksikliği bile başlı başına bir iade sebebi. Sizce para iadesi kabul edilir mi?

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Yani bilemiyorum, geldiği gün fark edebilseydiniz keşke. Kullanılmış ürün diye kabul etmeme ihtimalleri var. Değişim olabilir belki.

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
Yani bilemiyorum, geldiği gün fark edebilseydiniz keşke. Kullanılmış ürün diye kabul etmeme ihtimalleri var. Değişim olabilir belki.
Çoğu firma Tüketici Hakem Heyeti kozunu kullanınca yola gelme potansiyeline sahip :) Şansımı o taraftan da denicem ama ürünün kullanıldığını gösteren tek ibare üzerinde toz olması. Zaten iade edilmezse değiştirilir büyük ihtimal ama para iadesi daha makbul olurdu açıkçası.