Trend Micro İnternet Security 2010 1 Yıl Kampanya

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Trend Micro İnternet Security 2010 1 Yıl Kampanya...
trendmicro2010.jpg
siteye girdiğinizde sağ üstteki kısımdan programı indirip (program 149 mb bu arada) kurulum sırasında serial istenen yerde serial yazmadan free-triall kısmını işaretliyoruz ve program son aşamada bir key verip sizden e-mail adresi yazmanızı istiyor.366 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. ARKADAŞLAR LİNK YENİLENMİŞTİR.... TEŞEKKÜRLER...

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
daha önce indirip denemiştim ama serial sıkıntısı çektim paylaşım için teşekür ederim:thumbup1:

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
tamam tamam beğenirsen :)

---------- saat 20:55 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:35 eklenmişti ----------

bu arada söylediği gibi 1 yıllık lisans gerçekten var.

2u3v7yh.png

by efsane

Rektör
Emektar
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,135
arkadaslar bana türkce sürüm linki verirmisiniz rica etsem ... suan ingilizce sürümü iniyor....

yardımcı olursanız sevinirim.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Arkadaşlar program hakkındaki izlenimleriniz neler???... Koruması nasıl görünüyor?...

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Teşekkürler kuralım.

nicel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İngilizce sürümünde program sürümü 17.50.1395.003 olarak görünüyor. Türkçe sürümünde Pro'ya Yükselt uyarısı olduğu halde İngilizce sürümünde bu uyarı bulunmuyor.
Güzel paylaşım için muratflash'ı kutluyorum. Bu arada merak ettiğim bir şey var:İngilizce sürümü 149 mb iken Türkçe sürümü 89 mb. Bu kadar fark olmasının nedeni nedir?

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Birazdan kurar ve deneme yaparım bakalım nasılmış:D

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
İngilizce sürümünde program sürümü 17.50.1395.003 olarak görünüyor. Türkçe sürümünde Pro'ya Yükselt uyarısı olduğu halde İngilizce sürümünde bu uyarı bulunmuyor.
Güzel paylaşım için muratflash'ı kutluyorum. Bu arada merak ettiğim bir şey var:İngilizce sürümü 149 mb iken Türkçe sürümü 89 mb. Bu kadar fark olmasının nedeni nedir?

Teşekkürler....:flowers::thumbup1:

mei

Profesör
Reaksiyon puanı
36
sitedeki link kaldırılmış bende aldım çok mutluyum :)

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
valla ben de denemek için almıştım ama şimdilik memnunum gibi, kullanıyorum bikaç gündür, unuttum gitti, çalışıyo işte o da arka planda. idare etsin biraz bakalım ne kadar kullanıcaz.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Evet kampanya devam ediyor, bakmıştım daha önce ama İngilizce sürüm indiriyor. Ya aslında indirmeye bile gerek yok. Sitesinden Türkçe sürümü indirecen lisans aynı zaten.

Direk Türkçe'yi indirmeyin, çünkü 31 günlük kullanım hakkı veriyor. Önce anasını indirin sonra çocuğunu.

ihgurhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne böyle bir lisans nede farklı birşekilde 1 yıllık deneme sürümü diye birşey yok arkadaşlar.

alid67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Trend Micro İnternet Security 2010 1 Yıl Kampanya...
trendmicro2010.jpg
siteye girdiğinizde sağ üstteki kısımdan programı indirip (program 149 mb bu arada) kurulum sırasında serial istenen yerde serial yazmadan free-triall kısmını işaretliyoruz ve program son aşamada bir key verip sizden e-mail adresi yazmanızı istiyor.366 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. ARKADAŞLAR LİNK YENİLENMİŞTİR.... TEŞEKKÜRLER...

Bu işin arkasındaki çapanoğlunu örnedim arkadaşlar.
4gen firması trend micro dağıtıcı idi birkaç senedir. Aldığım bilgiye göre dsitribütörlüğü başka bir firmaya vermişler. 4gende bunun altında kalmamak için bildiği bir açığı kendi sayfasından duyurmuş. Yoksa kampanya falan değil.
Bedava yazılım bulduğumuz için tabiki hemen çekip kullanacağız ama ben burada 4gen firmasının ne kadar basit bir firma olduğunu da gördük diye düşünüyorum. Peki şimdi bu firma ile iş yapan diğer firmalar da kendilerini böyle bir sonun beklediğini düşünmeyecekler mi? Ticaret bu kadar ucuz mu?

ne dersiniz?

alid67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış analiz ediyor olabilir misin. 4gen halen bayiliğini yapmakta ve dikkat ediyorsan Trend Micro üzerine yoğunlaşmış haldeler. Bu hamle sadece Trend Micro'nun pazar payını yükseltmek amaçlı. İlerde satışları katlarlar ve halen Trend Micro'yu bilmeyenler var. Akrabamın pc'sine kurdum ve bana dediki süresi dolsun hemen alacam :D Tabi bende gerek yok dedim.

Bu taraftan baktığımızda sende haklısın :) benimki de nasrettin hoca hikayesine döndü. Herkes haklı :biggrin:
neyse biz kendi işimize bakalım. 1 yıllık Trend microlarımız hayırlı olsun. Piyasada bir araştırma yaptım. bayağı yüksek fiyata satılıyor. henüz makinama kurmadım. kurup bir deneyeceğim bakalım. Performansı nasıl.

iyi akşamlar,

adabay

Asistan
Reaksiyon puanı
19
iş yerimdeki bilgisayarıma bu gün kurdum. gayet iyi. internet security olmasına rağman bir kasılma olmadı.. email adresime key filan gelmedi direk 365 günlük olarak lisansladı..
tavsiye ederim..

dipt not: sistem taraması sonrası microsoft güncellemeleri eksikse bunları tespbit edip güncelleme yapmanızı öneriyor. ben es geçtim. nedenini tahmin edersiniz .)

hggr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ölmüş yani lisans sresi bitmiş artık yok...