Traşta 3D Ne Anlama Geliyor?

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Makinemi değiştirmem lazım ama bunu da alamam. Eminim çok pahalıdır.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Ben fusion Turbo yla mutluyum :D

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Hahaha :D Güzel bir inceleme olmuş. Yalnız izlerken koptum :D

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Hocam video felaket olmuş :D :D :D Ehehe o nasıl bir traş olmaydı öyle :D:D:D Umarım bu videonun kamera arkası görüntülerini falanda yayınlarsınız :D Bi ara öyle bişey yapmıştı çünkü Sdn :tongue:

eratosten

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Abi ürün tanıtmak için kamera karşısına geçilecekse insan bir traş olur seyirciye saygı anlamında. Bir aylık sakalla ürün ancak bu kadar tanıtılabilir. Ürünü yüzünde denerken alet boğuluyordu neredeyse :D Fiyatı 500 TL nin üzerindeymiş

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
abi öldüm izlerken ya :D izlemeden önce nasıl tanıtcak ki traş mı olcak dedim sonra o köpüklü sahneyi görünce :D:D asdasdhasjödnasd

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
almayı düşünürdüm ama 499 tl çok pahalı

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Hep almayı düşünmüşümdür ama hala istediğim şekilde traş yapacağına inanamıyorum.
Alıp deniyim desen ortada ciddi bir para söz konusu.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Fazla traş cildi bozar diye iğrenç bir espiri yapasım geldi :D

Krazky

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Hepsi hikaye bunların... 1 hafta önce Braun Cruzier 6 serisini aldım ama aldığıma çok pişman oldum. İnanın tertemiz traş ettiği falan yok... O kadar övdükleri bu cihazlar 1 günlük sakalı bile almıyor. Yarım yamalak berbat bir traş yapıyor. Tabi buna traş denilirse... SDN bunu video da tanıtırken traş esnasında dikkat edin. Sakalları almadığını göreceksiniz. Kamera arkasını göstermiş olsalardı jiletle traş olduğunu anlardınız...

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Hepsi hikaye bunların... 1 hafta önce Braun Cruzier 6 serisini aldım ama aldığıma çok pişman oldum. İnanın tertemiz traş ettiği falan yok... O kadar övdükleri bu cihazlar 1 günlük sakalı bile almıyor. Yarım yamalak berbat bir traş yapıyor. Tabi buna traş denilirse... SDN bunu video da tanıtırken traş esnasında dikkat edin. Sakalları almadığını göreceksiniz. Kamera arkasını göstermiş olsalardı jiletle traş olduğunu anlardınız...

katılıyorum. Bu ürünün bir düşük modeli de bende var, sadece yanak üstü bölgesini alıyorum. başka bir işe yaramıyor.

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aynen arkadaşlar bu tip döner kesicili makineler sakalınız çok seyrekse belki en fazla 4 günlük sakalı alabilirsiniz daha uzunsa kesinlikle çeker. Favori düzeltme ucu dedikleri kısımla tüm sakalı iyice kısaltıp daha sonra döner uçlarla sıfırlamak gerekiyor. Traş köpüğüyle kullanılmasını tavsiye etmiyorum. En güzel soğuk suyla yüzü ferahlatıp kuruladıktan 5dk sonra traş olunuyor :)

Marka olarak benim tavsiyem Remingtondur. Herkese kesinlikle denemelerini tavsiye ederim.
Braun Cruzerlardan çok şikayet okudum internette fakat memnun olanlarda vardır mutlaka. Fakat remingtonlar gerçekten kaliteli, kullanırken nerdeyse hissetmiyorsunuz bile. Bu başta kesmiyormu acaba hissi uyandırıyor fakat kesimi çok güzel. Hatta arkadaşım yüzümü gördü bunu remingtonlamı yaptın dedi, jiletle alınmış gibi çok iyiymiş dedi.

Remingtonun titanium ve diamond modelleri var. Farklı yerlerde fiyatları ve modelleri farklı iyice araştırıp almak lazım. Bazı yerlerde çok pahalıyken bazı yerlerde fiyatı gerçekten uygun.

Diamond elmas başlıklı oluyor.

Ben bunu kullanıyorum çok memnunum:
http://www.bimeks.com.tr/urun/112247/remington-r5130-tiras-makinasi.aspx

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-..._KISISEL_BAKIM&T_Category=_TIRAS_MAKINESI976#

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
fakat arkadaş traş oluken dikkat ettim cok hassas değil okadar surtmesine rağmen pek iyi sonuc vermedıgını gordum