Trafikte Artisliiğin Sonu Ya Dayak Ya Ölüm

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Merhaba sevgili arkadaşlar bugün sizlere yaşamış olduğum bi anımı anlatacağım 2 yıl öncesiydi temmuz ayı florya bakırköy sahilindeki yoldan 4 arkadaşımla birlikte aracımızla gayet trafik kurallarına uygun seyir halindeyiz gündüz vakti arkamızdan üstü açık ve içinde 5 kişinin olduğu araçla arkamızdan sellektör yakıp korna çalıp bizi sollayıp tekrar arkamıza geçip sonra tekrar önümüze geçip makas atarak boş yolda ilerliyolar arkadaşlarım beni uyardı sağa geçtim devam ediyorum şehir magandaları bela arıyolar araçlarıyla yanımızdan geçip kafalarını camdan uzatıp ellerinde içki şişleri bize laf atıyolar bu olayın sonu iyi değil dedim içimden önümüzde ilerlerken ben yolumu değiştirmek istedim başımız belaya girmesin boşver biz başka yoldan gideriz o sırada yan koltuğumda oturan arkadaşım aracın plakasını alıp polise bildircekken bunlar pat önümüzde aniden durdular haliyle bende çarpmamak için durdum mecburen az kaldı çarpıyodum biz yine başımız belaya girmesin polisi arar söyleriz demeye kalmadan araçlarından inip ellerinde biraz şişesiyle bize doğru gelirlerken ağza alınmayacak küfürler ederek bağırmaya başladılar ben aracın içinde arkadaşlar gazamız mübarek olsun hadi bismillah deyip koltuğun altında bulunan 2 haydarın birini ben birini arkadaşa verip indik bunlar alkollü oldukları için ayakta zor duruyolar bi tanesinin bacakarına indirdim o anda diğer arkadaşlarımda hemen kavgaya tutuştular şahısları iyi bir güzel dövdükten sonra ibreti alem olsun diye onların araçlarının lastiklerini aracın camlarını stop lambalarını bir güzel kırıp zarar verdik umarım ders almışlardır​

Suicide Veil

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ohhh iyi olmuş arabalarını yaksanız bile yeriymiş

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ya adamlar sarhoş olmasaydı?

Arabaya o kadar zarar verdikten sonra,herifler ayıkınca bir şey yapmadılar mı?

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İyi yapmışsınız doğrusu. Bu arada iki sene önce olan bir olay ise -1 yaşındaydınız sanırım. :D

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Bağlayıp arabalarına kilitleseydiniz sonra da onların kendi telefonlarıyla da polisi arayıp uzaklaşsaydınız :D

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
haydar haydar :) dayak cennetten çıkmış zaten

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ya adamlar sarhoş olmasaydı?

Arabaya o kadar zarar verdikten sonra,herifler ayıkınca bir şey yapmadılar mı?

valla sarhoş ayık farketmez hocam ana avrat küfür girince işin içine allah ya bize ya onlara verirdi yine kavga olurdu ama biz yine polise bildirdik hatta polise yerde verdik size zahmet olmasın diye patakladığımızıda söyledik sonra ne oldu bilmiyoruz öyle kapandı gitti

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İyi yapmışsınız doğrusu. Bu arada iki sene önce olan bir olay ise -1 yaşındaydınız sanırım. :D

yaşı şöyle söylim 3 tane 10 hocam şimdi olayın yaşandığı tarihte 2 eksiltip gerçek yaşım çıkar meydana :)

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Sarhoş birini dövmenin zevki başkadır, iş eğlenceye vurulursa bayağı gülünebilecek bir eylem. :)

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Senin yerinde kim olsa aynını yapardı... İşin kötü yanı dövmekle bitseler hiç bırakmazdık da...

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Sarhoş birini dövmenin zevki başkadır, iş eğlenceye vurulursa bayağı gülünebilecek bir eylem. :)
aklımda kalan konuşmalar geldikçe gülümserim bazen

örnek abi bi dakka dur vurma niye ateşin varmı sigara ters
abi yüzüme vurma sevgilim bırakır beni
abi aha şuraya vur sonra bende sana vurim

ama abi yaa çok acıdı güzel abicim çok güzel vurdun ge seni öpim ufkum açıldı aga ses gitti dur bi

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Vallahi iyi yapmışsınız haketmişler :)

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
keşke başka çözüm olsaydı ama iyi yapmışsınız bazen dayak gerçek çözüm olabiliyor.

hızıracil

Doçent
Reaksiyon puanı
4
yazık olmuş diyemiyorum adamlara az bile yapmışsınız elinize sağlık

frozen_king

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hiç bulaşmayacaktın direk basıp gidecektin o mallardan birinde bi silah bıcak olsa şeş kaza sana yada arkadasına bişi olsa nolacak? gerek yok İT KOPUK la ugraşmaya bence . tamam bazen insan trafikte okadar sinirleniyor ki karşısındakini öldüresi bile geliyor . olay arabadan inmeyip yola devam etmek.

mekolac44

Doçent
Reaksiyon puanı
5
siz arabayı parçalarken armutmu topladılar

allura

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
normalde karşıyımdır böyle şeylere ama haketms